fb
Özel Madenler Erse Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Madenler Erse Eğitim Kurumları Anaokulu

0 216 706 6896
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Madenler Erse Eğitim Kurumları Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye de eğitim-öğretim veren Özel Madenler Erse Eğitim Kurumları Anaokulu 2 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara hizmet vermektedir. Anaokulu 3 katlı büyük bir bina ve geniş bir bahçeye sahiptir. Anaokulunda okul saatleri 07:30 ile 19:00 arasında devam etmektedir. Anaokulunda sürekli olarak kurumda bulunan bir psikolojik danışman bulunmaktadır. Anaokulunun eğitim anlayışında çocukların duygularını, tüm ihtiyaçlarını ve bireysel farklılıklarını ön planda tutarak eğitimsel yaklaşımlarda onların tüm gelişim alanlarını desteklemek vardır. Anaokulunda yemekhane de çocukların gelişimlerine uygun yemekler verilmektedir. Beslenme programları ve yemek listeleri uzmanlarca hazırlanmış olup çocukların sağlıklı gelişimine önem verilmektedir. Anaokulunda uyku odası bulunmakta olup çocukların en önemli ihtiyacı olan uyku için tam donanımlı odalar hazırlanmıştır. Oyun alanları gerekli malzemelerle donatılmış olup çocukların eğlenerek öğrenmesi için gerekli tüm malzemeler ve materyaller mevcuttur. Sınıflarda masalar, sandalyeler, panolar, yazı tahtaları doğal ahşap malzemeden tercih edilmiş olup çocukların sağlıklı ortamlarda eğitim görmesine önem verilmektedir. Anaokulu bahçesi güvenlik açısından tam donanımlı olup park da çocukların sağlıklı zihinsel ve psiko motor gelişimi için gerekli tüm oyuncaklar bulunmaktadır. Anaokulunda servis hizmeti sunulmakta olup birçok semte ulaşım sağlanmaktadır. Ulaşım sırasında servislerde güvenliği sağlayan servis görevlileri bulunmaktadır. Güvenlik hizmetleri güvenlik görevlileri ve kameralarla sağlanmaktadır. Özel Madenler Erse Eğitim Kurumları Anaokulu 'nda rehberlik hizmetleri psikolojik danışmanlar ve sınıf öğretmenleri tarafından verilmektedir. Oyun grupları küçük yaşlarda eğitime başlayan çocuklarda uygulanmakta olup eğlenerek öğrenmelerine zemin hazırlanmaktadır. Anaokulunda verilen yaz okulu sistemiyle yaz aylarında da çocukların bilişsel gelişimi ihmal edilmemektedir. Anaokulunda organik beslenmeye dikkat edilmekte olup sağlıklı ve doğal gıdalar, şişe sütler tercih edilmektedir. İngilizce dil eğitimi verilen anaokulunda görsel materyaller ve eğlenceli kartlarla yabancı dilin içselleştirilmesi sağlanmaktadır. Jimnastik eğitimi verilen anaokulunda sağlıklı psiko motor gelişimi için çeşitli spor aktiviteleri yapılmaktadır. Çocuklara görsel sanatlar ve dans eğitimleri verilerek sanatsal alanlarda gelişimleri sağlanmaktadır. Müzik kulübü, gezi kulübü gibi çalışmalar yapılıp aktif yaşantılar geçirerek öğrenme üzerinde durulmaktadır. Seramik çalışmaları yapılmakta ve yaparak yaşayarak öğrenme gerçekleşmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Seramik Kulübü

Yorumlar

 • E. Y.

  Geniş bahçesinde çocukların rahat rahat oynayabildiği ve koşabildiği. Öğretmenlerin her zaman çocukların yanında olduğu. Her dersi uzman bir öğretmenin verdiği. Gelişime ve eğitime doğru şekilde yaklaşmayı bilen harika bir okulumuz var. Onlara ne kadar teşekkür etsek az

 • F. G.

  Seramik çalışmaları ve el işi ile yapılan görsel derslere büyük önem veriyorlar. Daha sık ve aslında daha çocukları eğlendirme odaklı geziler yapsalar iyi olabilir

 • G. A.

  Çocukların müzikle iç içe olmalarını sağlayan bir kurum. Hem ritim çalışmaları yapılıyor hem de müzik enstrümanları çocuklara aktif şekilde kullanılarak onların kulak ve ritim algıları geliştiriliyor.

 • Y. E.

  Seramik dersleri çok beklediğim gibi çıkmadı açıkçası ama el sanatları eğitimlerine büyük özel gösteriyorlar. Çocuklar hem el yeteneği hem alet kullanma becerilerini kazanıyorlar.

 • A. A.

  Şehirin biraz dışında bulunan bir konumda bulunan okul bizim çevrede sanatsal faaliyetlere önem veren okul ihtiyacımızı giderdi. Ama maalesef biraz geç kaldılar biz çok uzun süre yararlanamadık.

"Özel Madenler Erse Eğitim Kurumları Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Madenler Erse Eğitim Kurumları Anaokulu İletişim Bilgileri

Madenler Mah. Ali Kuşçu Sk. No:17, Ümraniye / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Çekmeköy Masal Anaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Masal Anaokulu

0 ile 6 yaş grubu öğrencilerine okul öncesi eğitimi veren Özel Çekmeköy Masal Anaokulu İstanbul da Çekmeköy semtinde bul...

Özel Madenler Ada Anaokulu Özel Okul
Özel Madenler Ada Anaokulu

Çocukların kişisel ilgi alanlarını ve yeteneklerinin üzerine giden bir program uygulanıyor okulda. Eklektik ve esnek bir...

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu Özel Okul
Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu

ıncı yıldız montessori okulları bugune kadar gördüğüm en iyi anaokulu ...tartısmasız yaşayarak görmenizi tavsiye ederim

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum