fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Erse Okulları

Erse Okulları'nın tüm detaylara ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Erse Okulları yorumlarını fiyatlarını, adreslerini ve fotoğraflarını hemen inceleyin.

Erse Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Erse Okulları Anaokullar

Erse Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Erse Okulları İlkokullar

Erse Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Erse Okulları Ortaokullar

Erse Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Erse Okulları Hakkında

  • Erse Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Erse Koleji Tanıtım Filmi

ERSE OKULLARI

Erse Okulları 2008 yılında eğitim hayatına başlamış ve araştıran sorgulayan, gelişen, eğlenmeyi bilen, sanata, doğaya ve estetiğe duyarlı bireyler olarak yetiştirilmeyi kendine misyon edinmiştir. Yeni nesillerin hayal dünyalarını, yaratıcılıklarını ve keşfetme duygularını geliştiren, okul yaşantısını ve öğrenmeyi keyifli hale getiren, çok amaçlı kullanıma uygun alanları ile hizmet veren okul öğrenciler için her detayı düşünmüş ve binalarını öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip dizayn etmiştir. Erse Eğitim kurumları adı ile faaliyetine başlayan okul Çekmeköy, Şerifali ve Madenler anaokullarıyla kapılarını eğitime açmıştır. Daha sonra Ümraniye'de kampüs binasıyla hizmet vermeye başlayan kurum burada da anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyelerinde hizmet vermektedir. Kampüs mimarisi eğitim ve öğretim mekanlarının yanı sıra kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikler için de geniş olanaklar sağlamaktadır.


Erse Okulları'nda tam gün yapılan eğitim ve öğretim Türk ve yabancı uyruklu öğretmenler tarafından sürdürülmektedir. Eğitimin her kademesinde araştırmacılığı ve yaratıcılığı ön plana çıkaran bir eğitim modeli benimseyen okul bilim, sevgi ve hoşgörü ilkelerinin ışığında, öğrencilerine demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunmaktadır. Bu ortamda öğrenciler bireysel öğrenme ve ekip çalışması becerilerini kazanmakta, ilgi duydukları güzel sanatlar ve spor alanlarında yeteneklerini geliştirmeye teşvik edilmektedirler.


Erse anaokulları fiziksel, bilişsel ve psikososyal gelişimi çok yönlü destekleyen donanımlı ve çağdaş eğitim yaklaşımı ile okul öncesi eğitimde farkını ortaya koymaktadır. Esneklik ilkesini temek alan okul öncesi eğitim programı, ilkokul düzeyinde belirlenen ortak becerilerin tümünü kapsamaktadır. Anaokulu sınıflarında iki öğretmenle eğitim verilmekte her çocuk ile tek tek ilgilenilmektedir.


Erse Okulları Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlemiş olduğu sınavlarda başarı gösterecek öğrenciler yetiştirmek için öğrencilerini sıkmadan özel çalışma programları uygulamakta ve zenginleştirilmiş müfredatı ile konuların farklı seviyelere sahip öğrenciler tarafında eşit düzeyde anlaşılması sağlanmaktadır. Sanat ve sanatçıya değer veren okul her öğrencisinin estetik yönünü geliştirmek için sanatsal faaliyetler düzenlemekte ve her öğrencisinin en az bir müzik aleti çalabilmesi için istekleri doğrultusunda yönlendirilirler.


Erse Okulları verdiği yabancı dil eğitimi ile öğrencilerinin uluslararası sınavlarda başarı gösterebilecek seviyede İngilizce öğrenebilmelerine olanak sağlamaktadır. Anaokulundan başlayarak ortaokul seviyesine kadar yoğunlaşarak devam eden dersler sonucunda öğrenciler öğrendiği dili etkili konuşabilen, yazabilen bireylere dönüşmektedirler. İngilizce dışında öğrenciler istekleri ve ilgileri doğrultusunda İspanyolca, Fransızca veya Rusça dillerinde birini ikinci dil olarak seçebilmekte ve yetkinliklerini geliştirebilmektedir.


Erse Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Erse Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Erse Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum