fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Madenler Sınav Koleji Anaokulu

Özel Madenler Sınav Koleji Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Madenler Sınav Koleji Anaokulu Hakkında

BİZ KİMİZ? Madenler Sınav Koleji Anaokulumuz Çekmeköy bölgesi Ümraniye Madenler Mahallesinde 5 sınıflı 81 çocuk kapasiteli tam gün eğitim veren bir kurumdur. Her sınıfımızda biri İngilizce biri okul öncesi öğretmeni olmak üzere tam zamanlı 2 sınıf öğretmenimiz bulunmaktadır.Her iki öğretmende öğrencilerle birebir ilgilenir ve yakından takip eder. Bu sayede hiçbir şey gözden kaçmaz ve hiç bir konu atlanmaz. Yaşadığı tüm deneyimlerin İngilizce telaffuzunu duyar bu sayede sosyal yaşantısında kullanması kolaylaşır. Okulumuz etkinlik ve oyun temelli üst düzey düşünme becerisi kazandıran özgün sistemi, iki öğretmenle verimli bir şekilde yürütülür. Kurumumuzda Sınav yayınlarına ait kurum koordinatörümüz tarafından hazırlanan güncel eğitim sistemine uygun fasiküller kullanılmaktadır. Eğitim programımızda yaş gruplarına uygun olarak; Türkçe dil etkinliği, İngilizce, Fen ve Bilim etkinlikleri- Matematik, Kodlama, Stem, Okuma-Yazmaya hazırlık çalışmaları yaratıcı drama çalışmalarına ek olarak branş dersleri olarak; Satranç, Görsel sanatlar , Müzik, Beden eğitimi Dans dersleri yapılmaktadır. Okulumuzda ayrıca Müzik sınıfımız,Spor salonumuz,Görsel sanatlar atölyemiz, (Blue Room) İngilizce yaratıcı drama sınıfı,rehberlik servisimiz,revir,yemekhane,oyun parkımız ve bahçe satranç alanımız bulunmaktadır. Okulumuzda tam zamanlı olarak Rehber öğretmeni ve Hemşire bulunmaktadır. Servis imkanı mevcuttur.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- (PYP) Primary Years Program - İlk Yıllar Programı

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Karma Eğitim Sistemi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Yorumlar

 • Ds

  Okuldan çok memnunum eğitim sistemi çok iyi oğlum 2 yıldır devam ediyor ve elimden geldince bu okulda devam ettirmeye çalışam teşekkürler sınav koleji

 • ÖY

  Side to Side sistemi oldukça başarılı Ayrıca çocuklar branş derslerini de gördükleri için kendilerini daha da gelistirebiliyorlar. Gayet memnunuz, çocuğumla ilgili her zaman bilgi alabiliyorum. Çocuğum okula hemen alıştı. Öğretmenlere teşekkür ediyorum.

 • EM

  Çocuklarımız için güvenilir, ilgili, bilgili eğitim kadrosuna sahip, temiz, disiplinli, eğlenerek öğrenecekleri, ticari kaygıyla çok fazla öğrenci almak yerine gerekli ilgiyi görebilecekleri sayıda öğrencisi olan, rehberlik ve sürekli hemşiresi bulunan, kurumsal ve butik hizmet ayrıcalığını aynı anda alabileceğiniz, hem çocuklarımızı hem de bizi mutlu eden sayamayacağım kadar artısı olan ikinci evimiz/ yuvamız.

 • Okul yeni açılmış tertemiz ve eğitime hevesli çok içten samimi öğretmenleri ile tercih edilebilecek bir okul. Çok kalabalık olmayan sınıfları ile birebir anadilde ve ingilizce eğitimde kendi yayınları olan çalışma kitapları ile gayet yeterli. Yemek ve temizlik konularında çok titiz davranıyorlar. Ayrıca rehberlik öğretmeni, hemşiresi ve sınıf öğretmenleri gayet ilgili, şefkatli ve çocukların sevgisini kazanıyor iken aynı zamanda velilere çocuklar ile ilgili gereken desteği tam anlamı ile sağlamaktadırlar.Tek eksiği geniş bir spor alanı olmaması. Bina içerisinde kapalı bir salon ile bu konu çözümlenmeye çalışılmış.

 • Çş

  Okulun eğitim kalitesi kadrosu harika, yeni açılmasına rağmen eğitimden çok memnunuz, yemek kalitesi ve çeşitleri muazzam, 3 yaş grubundaki oğlumuzun gelişiminden çok memnun kaldık. Tüm personeller çocukların her daim yanında, güvenli temiz ve kaliteli eğitimin adresi.Okulun butik bir okul olması nedeniyle çocuklar rahat Bir ortamda eğitimleri almaktalar, tek geliştirilmesi gereken yer çocuk oyun parkı, öğretim kadrosu çok ilgili, çevredeki okulların bence en iyisi.

 • NY

  Oğlum kreşe severek gidiyor ve öğretmeninden yemek yapan teyzesine kadar herkezi çok seviyorGiriş ve çıkış saatleri daha esnetilebilinir. Daha geç kapanabilir.

 • Mh

  Kuruma ilk geldiğimde bir hemşirenin olması aklımda çocuğumun sağlık sorunları olduğunda müdahale edecek birinin. Olmasından dolayı güvenle çocuğumu emanet ettim. Daha önceki kreş deneyimden kaynaklı çocuğumun sürekli sağlık sorunları ile karşılaşması beni ve çocuğu kreşten soğutmuştu fakat burada hem hijyen hemde ferah bir ortam olmasından dolayı 3 yaş çocuğumda mutlu bir şekilde devam ediyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Madenler Sınav Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Madenler, Medeniyet Sk. No:1, 34776 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%10
İndirim

Okul.com.tr Velilerine Özel İndirim

Özel Madenler Sınav Koleji Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 30 Eylül tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


30 Eylül 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Okul liste fiyatı üzerinden %10 indirim

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum