fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu, İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunan, okul öncesi eğitimi veren bir kurumdur. Burada çocuklar kendilerini sıcak yuvalarında hissetmeleri için dizayn edilmiş sınıflarda eğitim almakta ve pedagoji eğitimleri tamamlanmış alanında uzman eğitmenlerle sevgiyle yetiştirilmektedir. Çocuk gelişiminde sevgiyi merkeze koyan bu kurum, öğrencilerinin başarılı akademik hayatlarının ilk adımlarının referansı olmaktadır. Çocukların fiziksel gelişimi için güne müzik eşliğinde spor yaparak başlayan öğrenciler, enerjilerini atmakta ve sonrasında gelecek olan bilişsel ve zihinsel eğitimler için dikkat dağınıklığını en aza indirmiş olacaktır. Zihinsel ve bilişsel gelişimi oldukça önemseyen Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu eğitmenleri, çocukların kaba ve ince motor gelişimleri için el işi sanatları, yaratıcı drama, akıl ve zeka oyunları, müzik, satranç ve bilişim eğitimleri gibi birçok etkinlik ve aktivite düzenlenmektedir.
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu, öğrencilerinin son teknolojiye ayak uydurabilmesi için bilgisayar dersleri de vermektedir. Bu bağlamda çağdaş, teknolojiye ayak uydurabilen ve teknolojiyi iyiye kullanabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar. Aynı zamanda yabancı dil eğitimine oldukça önem veren bu kurum, en eğlenceli şekilde çocuklara İngilizce kelimeler ve kolay cümle yapılarını öğreterek kalıcı öğrenme sağlamaktadır. Derslerde bir Türk bir de yabancı öğretmen bulunmakta ve iki öğretmenle ders işlenmektedir.
3 - 6 yaş aralığında öğrenci kabul eden bu kurum, çocukların hevesle gittiği ve mutlu olarak döndüğü bir eğitim yuvasıdır. Bu nedenle öğrenciler ilkokula başlarken herhangi bir alışma sıkıntısı çekmemektedir. Okul öncesi eğitimde yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi destekleyen bu kurum, geleceğe güçlü bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu, öğrencilerinin fiziksel gelişimi için beslenmenin önemini vurgulamaktadır. Bu nedenle sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanması için öğrencilere yaş gruplarına göre besin değerleri hesaplanmış sağlıklı menüler çıkarılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Marmara Mahallesi, Mudanya Caddesi, No:2/1, Beylikdüzü / İstanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum