fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Maya Anaokulu

Özel Maya Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Maya Anaokulu Hakkında

İstanbul Sultangazi 'de bulunan Özel Maya Anaokulu donanımlı okul binası, çocukların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş sınıfları, teknolojik imkanları, alanlarında uzman eğitmen kadrosu ve kaliteli eğitim programları ile 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okulun temel hedefi değerlerini bilen, iletişim kurabilen, başarılı, yetenekli, saygılı, hoşgörülü, kurallara uyan, doğayı koruyan ve okulunu seven bireyler yetiştirmektir. Çocukların ne kadar çok yeni bilgi ile karşılaşırsa beynin öğrenme sıkalasının o kadar genişlediği dönem olan bu dönemlerde Özel Maya Anaokulu 'nda gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek etkinliklere ağırlık verilmektedir. Okul içerisinde bulunan tüm sınıflar çocukların ihtiyaçları gözetilerek ve onlar için en ideal öğrenme ortamları oluşturmaya yönelik ayarlanmaktadır. Demokratik atmosfer içinde öğrenme ortamı sunan Özel Maya Anaokulu 'nda öğrenci merkezli, aktif katılımı amaçlayan eğitim esas alınmıştır. Okulda öğrencilerin düşünme, irdeleme, yeni ve özgün beceriler ortaya koyma yetileri geliştirilmektedir. Tam gün eğitim programı uygulanan okulda gün içerisinde çocuklarla birlikte zeka oyunları, spor, sanat, atletizm, jimnastik, müzik, ritim, yabancı dil, masal atölyesi, satranç, ekoloji, drama ve robotik kodlama gibi hem eğlenceli hem de öğretici birçok aktivite gerçekleştirilmektedir. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih edilmektedir. Ayrıca değerler eğitimi verilen Özel Maya Anaokulu 'nda bu eğitim ile karakterli bireyler yetiştirmek, temel değerleri pekiştirmek, çocukların kendilerine ve topluma yararlı olacak temel değerleri psikolojik, bilişsel ve sosyal gelişimlerine uygun olarak kazanmalarını sağlamak amaçlanmaktadır. Özel Maya Anaokulu 'nda 5-6 yaş arası çocuklarla ilkokula hazırlık çalışmaları da yapılmaktadır. Okulda gün boyunca çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Yemekler okulun yemekhanesinde aşçılar tarafından büyük bir titizlik ile hazırlanmaktadır. Okulun sunmuş olduğu hizmetler arasında psikolojik danışmanlık da bulunmaktadır.

Yorumlar

 • BS

  Güzel ve geniş bir bahçesi var. Okul çok havadar, merdiven yok her şey çocukların güvenliği göz önüne alınarak dizayn edilmiş. Her sınıfta 2 öğretmen olması bana güven verdi. Bir de çocuğum da yeme bozukluğu olduğu için çok endişeliydim. Maya’da mutfak anne mutfağı gibi her şey taze ve el yapımı. Evde peynir yemeyen çocuğum burada peynir yemeye başladı. Çok özenliler. Çok memnunum.

 • Dt

  Maya anaaokulu aile sıcaklığının en samimi şekilde hissedildiği bir kurum. Ogretmenleri çalışan görevlileri çok samimi ve çok içten. kizimi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğim Maya anaokulu sonsuz teşekkürler.sizleri çok seviyoruz.....

 • AT

  Harika bir kurum, bölgede eşi benzeri olmayan çocuklara inanılmaz olanaklar sağlayan bir okul, herkese tavsiye ederim, hiç tereddütsüz gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu emanet edebilirsiniz

 • Rs

  Merhaba referansla okulu buldum maya anaokuluna çocuğunu gönderen bir kaç arkadaş çok tavsiye etti bizde başvurduk Temiz yeni ferah en önemlisi duvar yok dairesel çizimler sınıfa çok güven veren bir ortam sağlamış kısaca tavsiye ediyorum

 • As

  Kapıdan içeri girince aile sıcaklığı veren mükemmel bir kurum kesinlikle tavsiye ederim biz çok memnunuz gidin görün ne demek istediğimi anlarsınız

 • Merhabalar Bizde çocuğumuzu maya anaokuluna verdik.sultangazide en az 10 okul gezdikten sonra MAYA lı olduk:) ne kadar zor beğendiğimi anlamışsınızdır.MAYA ANAOKULU kesinlikle beklentilerimi karşıladı.

 • Aa

  Biz çok beğendik kesinlikle çocuğunuzu bir anaokuluna vermeden burayıda görmenizi öneririm

 • SK

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine okula bakmaya gittim ,öncelikle güvenliği olan bir siteden içeriye girdiğiniz için rahatlıyorsunuz.Daha sonra yemyeşil bahçesi olan oyun parkı dikkatinizi çekiyor.Pozitif bir şekilde okuldan içeri girdiğimde atmosfer beni çok etkilendim insanın çocuk olup bu okulda okuyası geliyor.Çpk renkli pırıl pırıl heryer bana biraz pahalı geldi çocuğumzu bu dönem veremedk malesef ama önümüzdeki yıl inşallah vereceğiz.tabelalar okulu bulmakta biraz zorlandım:)

 • Maya anaokulunun kapısından girer girmez çok farklı bir anaokuluna geldiğinizi hissediyorsunuz açıkçası buraya paramız yetmez diye endişelenerek okulu gezdim daha sonra fiyatı öğrendiğimde çok şaşırdım bu kaliteye bu fiyat sanırım ilk senesi olduğundan dolayı tanıtım amaçlı böyle fiyat yapmışlar.çocuğumuzu verdik çok memnunuz 10 gün oldu.

 • tk

  Maya Anaokulunu bu hafta gezdim.Kesinlikle gezdiğim diğer okullardan farklı okul çok modern tek kat düz bir alan ve sınıflar şeffaf ferah çok temiz herkes çok ilgili kendinizi özel hissediyorsunuz.

 • D

  Güvenlikli site içerisinde oluşu,yeşil alanının oyun parkının olması,okul içerisinin ferah olması modern dekoru çocukların sağlığı düşünülerek ayrıntılara dikkat edilmesi bu okulun ilk bakışta göze çarpan artılıarı.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Maya Anaokulu İletişim Bilgileri

Yunus Emre Mh. 571. Sokak No: 30 Mekke Konutları Sultangazi / İstanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum