fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel MINE International Preschool

Özel MINE International Preschool

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:30/18:00

Özel MINE International Preschool Hakkında

1. Levent’te bulunan anaokulumuz yeşil bahçeli şirin binası, aydınlık sınıfları, alanında uzman ve sevecen kadrosu ile çocuklarımıza güvenli ortam sunmaktadır. 12 kişilik sınıflarımızda 1 Türk, 1 yabancı öğretmen kontrolünde her çocuk için özenli bir eğitim imkanı sağlıyoruz. Türkçe ve İngilizce olarak yürüttüğümüz çift dilli bir program uyguluyoruz. Böylece Mine International olarak; okulumuzda farklı dil ve kültürden çocukları bir araya getiriyoruz. Eğlenceli ve zengin bir öğrenme ortamı sunduğumuz sınıflarımızda, aktif öğrenme yöntemi ile çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerine odaklanıyor ve onlara yaratıcılıklarını ortaya koyma olanağı sağlıyoruz. Bale, Sanat, Müzik, Yaratıcı Drama ve STEM Eğitiminden oluşan aktivitelerle çocuklarımıza zengin ve eğlenceli bir program sunuyoruz. Düşünen, sorgulayan, mutlu çocuklar yetiştirme ilkesi ile yola çıkan okulumuz, 20 yıllık eğitim ve yönetim tecrübesi ile çalışmaya devam etmektedir. Her çocuğun bağımsız bir birey olduğu Mine International anaokulumuzda çocuklarımızı düşünmeye, sorgulamaya ve kendini ifade etmeye teşvik ediyoruz. Bunları yaparken “her şeyi eğlenerek yap” felsefesini unutmuyor, çocuklarımızın mutlu bir gün geçirmesi için özenle çalışıyoruz. Çocuklarımız için mevsime uygun bir menü hazırlıyor, her şeyin okulumuzda hazırlandığı sağlıklı ve hijyenik bir beslenme sunuyoruz. Mine International Preschool’da oyun ve eğitimin yanı sıra, doğayı sevme ve doğal olanı koruma felsefesini çocuklarımıza aktarmak için çalışıyoruz.

Özel MINE International Preschool Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Psikolojik Danışma

Özel MINE International Preschool Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel MINE International Preschool ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel MINE International Preschool hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:30 - 18:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel MINE International Preschool hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Türkçe dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel MINE International Preschool yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel MINE International Preschool yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel MINE International Preschool psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel MINE International Preschool Yorumları (10)

 • DY

  Sıcacık bir ortam ve harika deneyimlerle geçen 2.yılımızdayız. Bize bu aile ortamını sunup oğlumun 3 ve 4 yaşını özgüvenle ve eğlenerek öğrenmesini sağlayarak geçirmesini sağlayan başta Zeliha hocam, Dilek Öğretmenimiz, Cansu Öğretmenimiz ve tüm güler yüzlü ekibe teşekkür ediyorum. Bir çok milletin bir arada ve sevgi ortamında olması oğlumu çok mutlu ediyor.

 • DG

  Okulun sevgi dolu,sıcacık ortamı sayesinde kızım okula hemen alıştı. Corona döneminde önlemler almaları , bizle sürekli iletişim halinde olmaları, istediğimiz zaman ulaşabiliyor olmamız bu dönemi daha kolay geçirmemizi sağladı. Çocuğumun Mine Preschool öncesi ve sonrası arasındaki fark muhteşem ve bu gelişime şahit olduğumuz için, doğru karar verdiğimiz için çok mutluyuz. Öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve bütün çalışanlara çok teşekkür ediyorum. İyi ki Mine <3

 • SN

  Nice school, very conducive environment for learning, caring and friendly staffs that are always ready to assist and reply my enquiries. Keep up the good works.

 • SE

  This is a great Preschool

 • YG

  Öğretmenlerin ilgisi yaklaşımı ve değer yargılarını çok beğeniyorum. Aynı şekilde kızımda öğretmenlerinden çok memnun ve okula her gün severek gidiyor. Her gün yapacakları çalışmalar İçin sabırsızlanıyor. İhtiyaç duyduğunuz anda ya da aklınıza en ufak bir şey geldiğinde okulda bütün çalışanlar ile rahatça görüşebiliyor ve destek alabiliyorsunuz. Sınıflarda ki öğrenci sayıları ve öğretmen sayıları çok mükemmel yük içinde basen bir öğrenciyele iki görevlinin ilgilendiği zamanlar oldu :) bu nedenle memnuniyetimi çok net bir şekilde her yerde söylüyorum. Hem çok uluslu hemde nitelikli çalışanları ile verdiği güven duygusuyla gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir okul.Keşke daha büyük bir kuruluş olsa ilkokulu orta okulunda olsa dediğim bir okul

 • MK

  My child enjoys coming to school learning new topics and going on exciting trips. My experience about this school is pretty good. As a parent I have found the staff very friendly and approachable. By and large it is pleasant to send my child everyday. I am really happy with the progress my child is making at this school, all of his teachers have been lovely and always there to help. Finally I would like to thank all the teachers of my child. I couldn't think of a better school for my children to be in.

 • Biz international bi okul olduğu için tercih etmiştik. Beklentilerimizin hepsini karşıladı diyebilirim gönül rahatlığıyla. Özellikle ingilizce ve bale eğitiminden çok memnunuz. Nativ öğretmenin inanılmaz katkısı oldu, kızım artık ingilizce cümleler kullanmaya başladı. Ayrıca farklı kültürlerden yabancı arkadaşları oldu. Eve gelip onlarla ilgili bişeyler anlatıyor. Onun mutluluğunu gördükçe biz de mutlu oluyoruz.

 • UG

  Eylül ayında 2,5 yaşındaki oğlumuzu başlattık. Daha önce kısa bir okul deneyimimiz olmuştu ama annesinden ayrılamadığı için bırakmıştık. Çok çaresiz bi anımızda mine çocuk evi’yle tanıştık. Sahibi zeliha hanım aynı zamanda pedagog. Onun yardımlarıyla 1 hafta gibi bizim için mucize sayılacak bir zamanda alıştırma sürecini tamamladık. Çocuğumuzun dil gelişimine tuvalet eğitimine müthiş katkı sağladı. Öğretmenler de keza harika insanlar. içimiz rahat. Tüm velilere öneriyoruz.

 • Y

  Bizim ilk kreş tecrübemiz ve 9. ayımızı tamamladık bu kreşte. Söyleyebileceğim ilk durum çalışanların çok ilgili oldukları. Çocuktan haberleri var, ne yapıyor neyi seviyor neyi sevmiyor gözlemliyorlar, çocuğu tanıyorlar. Her durumla ilgili bilgilendirme yapıyorlar. Hem öğretmenimiz Hazal Hn’a hem Zeliha Hn’a ulaşamadığım veya merak ettiğim bir konu ile hızlı bilgi alamadığım hiç olmadı diyebilirim. Kreşin arka bahçesinin geniş olması, çocukların her gün nefes alabileceği güvenli yeşil bir alanın olması çok iyi. Özellikle havalar ısınınca bahçede daha uzun vakit geçirebiliyorlar. Bahçeye masa koyup orada resim, etkinlik yapıyorlar, enerjilerini atıyorlar. Kreş şehrin içinde, plazalara yakın ama aynı zamanda sakin izole bir yerde konumlanıyor ki bu bizim için büyük avantaj oldu. Çocuğum, sevmediği bir şeyi, durumu, yeri net ifade edebilen ve unutmayan bir çocuk. Ve her sabah kreşe mutlu gidiyor bu benim için çok önemli. İlk kreş tecrübemizde iyi eğitimcilerle ve işini severek yapan insanlarla karşılaştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.

 • AM

  This is a great International pre-school. My 4 year old son and 3 year old daughter both go here and enjoy it thoroughly. The level of care is second to none. My kids wake up each morning ready to go school. They never say that they don't want to go school which for a mother is the best thing to hear. The kids come home each day still excited from school, they tell me stories about what they have done that day and who they played with. The owner of the school is absolutely brilliant with all the children and she is always touching base with parents keeping them in the loop. If I ever have a query she is always there to answer my questions. My kids are close to all their teachers. They have so much energy and enthusiasm which is exactly what the kids need when learning. Highly recommend this school.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel MINE International Preschool İletişim Bilgileri

No. 16 Karanfil Sokak, 1. Levent Besiktas / Istanbul / Türkiye
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum