fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

MINE International Anaokulları

MINE International Anaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara kolayca ulaşın. MINE International Anaokulları'nın; görsellerini, tanıtım yazılarını, veli yorumlarını görüntüleyin.

MINE International Anaokulları'nda Eğitim

MINE International Preschool, 20 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile mutlu çocuklar yetiştirmeyi amaçlayan bir uluslararası anaokuludur. 2016’dan beri yabancı öğretmenler ile tam gün İngilizce eğitim sağlamakta olan MINE International Preschool, barındırdıkları farklı dil ve kültürlerin getirdiği renklilikten gurur duymaktadır. MINE International ailesinin amacı, çocukların sosyalleşmeyi öğrendiği, potansiyellerini keşfettikleri, güvenli bir eğitim ortamı sunmaktır. Meraklı, sorgulayıcı, üretken bireyler yetiştirmek MINE’nin en büyük motivasyonudur. Çocukları eğitimin merkezine koyan MINE International Anaokulu, onların fikirlerini önemsemekte ve onların öğrenim sürecine odaklanmaktadır. Onlara keşfetme ve araştırma fırsatları sunarak meraklarını kuvvetlendirmeyi hedeflemektelerdir. Kalıplardan kurtulup, çocukların yaratıcılığını ortaya çıkararak kendilerini ifade etmelerini, sorgulamalarını ve düşünmelerini teşvik etmek MINE International için çok önemlidir. Çocukların ilgi ve yetenekleri gözlemlenmekte ve desteklenmektedir. Ayrıca, doğa ile bir arada olma, doğayı sevme ve koruma öğrencilere aşılanan önemli ilkeler arasında yer almaktadır.

MINE International Preschool sınıfları, güvenli, eğlenceli, aydınlık ve ferah olmanın yanı sıra öğrencilere multikültürel bir eğitim deneyimi sağlamaktadır. Yabancı öğretmenler ve farklı ülkelerden ve kültürlerden gelen yaşıtları ile bir arada bulunarak öğrenciler açık görüşlü olmayı, hoşgörüyü ve farklı kültürleri anlamayı öğrenmektedir. Ayrıca, bu sayede ikinci dil eğitimleri olabildiğince etkili bir şekilde yürümektedir. 2-6 yaş aralığında eğitim sunan MINE International Anaokulu, öğrencileri yaş gruplarına ayırarak her birinin gelişimsel çağına özel bakım ve eğitim sunabilmektedir. 2, 3-4, 5-6 olarak ayrılan gruplar, çocuklara hem daha küçük sınıflarda özel ilgi alma fırsatını, hem de akranları ile oynayabilme fırsatını sunmaktadır.

MINE International Preschool, oyun ile öğrenmeye büyük önem vermektedir. Bundan dolayı öğrencilerin bahçede geçirdikleri süreye ve orada yaptıkları faaliyetlere önem gösterilmektedir. MINE International Preschool’un şirin bahçesinde oyuncaklar, kum havuzu ve bol bol yeşillik bulunmaktadır. Tüm yıl boyunca öğrencilerin bahçeden ve bahçe faaliyetlerinden yararlanması sağlanmaktadır. Ayrıca, bahçenin yeşilliği ve çeşitli faaliyetler çocuklara doğa sevgisi ve farkındalığı kazandırmaktadır. MINE International ailesi geleceğin nesillerinin sağlıklı bir dünyada yaşayabilmesi için doğa bilincini onlara aşılamayı görev bilmektedir.

MINE International Preschool, çocukların fiziksel dinçliğine ve zihin gelişimine önem verdiği için, beslenmelerine de büyük önem vermektedir. Gün için sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ve ikindi kahvaltısı sağlanmaktadır. Çocukların sağlığını ve doğayı korumak adına mevsiminde yetişen sebze ve meyveler ile sağlıklı yiyecekler hazırlanmaktadır. Böylece çocuklar sağlıklı beslenme alışkanlığı da kazanmaktadır. Tüm yemekler hijyen koşullarına uygun şekilde hazırlanmakta ve servis edilmektedir.

MINE International Preschool eğitim modeli; aktif öğrenmeye, STEM alanlarına ve çift dilli eğitime önem veren seçkin bir programdır. Pedagojik bir yaklaşım ile her çocuğun yaş grubuna ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Aktif öğrenme ortamı çocuklara kendi ilgi ve yeteneklerini keşfetme, yaratıcılıklarını ortaya koyma fırsatı sağlamaktadır. STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) alanları öğrencilere düşünmeyi ve problem çözmeyi öğretmektedir. Öğrenciler bilgiye ve araştırmaya değer veren modern bireyler olarak yetişmektedir. Çift dilli eğitim ise çocukların kültürel ve sosyal gelişimine büyük katkılarda bulunmaktadır. Öğrenciler hoşgörülü, açık görüşlü, multikültürel bireyler olarak yetişmektedir. Ayrıca edindikleri dil yetenekleri hayatları boyunca onlara yardımcı olacaktır.

MINE International Preschool, branş dersler olarak sanat, bale, drama, müzik ve ilkokula hazırlık dersleri sunmaktadır. Sanat dersi eğitim programının temelini oluşturmaktadır. Sanat etkinlikleri ile hem çocukların yaratıcılıkları ve kendilerini ifade etme yetenekleri, hem de ince motor becerileri gelişmektedir. Bale ve modern dans dersi ise öğrencilerin vücut esnekliği kazanmalarını ve kas-iskelet gelişimi göstermelerini sağlamaktadır. Drama dersi öğrencilerin sosyal gelişimini, özgüvenini ve yaratıcılığını desteklemektedir. İlkokula hazırlık dersi 4 yaştan itibaren sunulmaktadır. Bu derslerde öğrenciler yaşlarına uygun olacak şekilde kalem tutma, çizgi çizme, harf ve sayı tanıma gibi önemli yetenekleri edinerek hem motor becerilerini geliştirmekte hem de ilkokulun akademik hayatına hazırlanmaktadır.

MINE International Anaokulları İndirimleri
MINE International Anaokulları Yorumları
Devamını Gör
MINE International Anaokulları'nda Eğitim
MINE International Anaokulları Galeriler
MINE International Anaokulları Yorumları

MINE International Anaokulları Kampüsleri

MINE International Anaokulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beşiktaş MINE International Preschool Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 10 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
1. Levent’te bulunan anaokulumuz yeşil bahçeli şirin binası, aydınlık sınıfları, alanında uzman ve sevecen kadrosu ile ç...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

MINE International Anaokulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum