fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Minik Academy Anaokulu

Özel Minik Academy Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Minik Academy Anaokulu Hakkında

İstanbul ilinin Başakşehir semtinde bulunan Özel Minik Academy Anaokulu 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim veren bir kurumdur. Kurumun eğitim programında anadili etkinlikleri, yabancı dil eğitimi, bilgisayar eğitimi, ebru, resim, seramik dersi, okuma ve yazmaya hazırlık çalışmaları, jimnastik dersi, fen ve doğa etkinlikleri, matematik etkinlikleri yer almaktadır. Çocuklara çevre ve doğa sevgisi kazandırma, çevreyi koruma bilinci kazandırma, farkındalık gelişimi, etkin öğrenme, keşfederek öğrenme becerileri kazandırmak için çalışmalar yapılmaktadır. Okulda akıl oyunları etkinlikleri atölye şeklinde ve haftanın her günü yapılmaktadır. Kurumda yaz okulu eğitimi mevcut olup spor ve branş dersleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilecektir. Yüzme, badminton, buz pateni, basketbol, jimnastik spor aktiviteleri yer almaktadır. Özel Minik Academy Anaokulu'nda yaz aylarında da çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla yaz okulu programı bulunmaktadır. Yaz okulunda çocuklarla birlikte buz pateni, jimnastik, basketbol, yüzme, badminton, binicilik, futbol, mutfak, bahçe etkinlikleri, zeka oyunları, bilgisayar ve ebru gibi daha birçok aktivite yapılmaktadır.Sabah kahvaltısı - öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ücrete dahil olup, gezi ve servis ücreti hariçtir. Kayıtlı çocuklar kendi ücretleri üzerinden ödeme yapacaklardır. Yaz okulunda spor ve branş dersleri profesyonel branş eğitmenleri tarafından verilir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (6)

 • EB

  Okul küçük villa değil. Koca bir kampüs sadece kolej olarak hiZmet veriyorlar hemde 6 yaşa kadar. Villalara o parayı vereceğinize buraya gelin. Hemde fiyatları çok uygun. Okulun kurucularından Büşra hanım çocukları kendi çocuğu gibi sahipleniyor. Onunla görüştüğünüzde çözmedği problem yok

 • İşlerinde çok başarılı bir okul. Eğitimcilerin iyi olması ve okulun da fiziki şartları çocuklar için temiz ferah ve doğal olması okulun kalitesini arttırıyor.

 • YE

  Başakşehirdeki en yeterli okullar arasında parmakla gösterilecek bir okul. Yönetim kadrosu ve öğretmenleri çocuklara çok özenli davranıyorlar. Çok memnunum. Küçük olan da seneye başlayacak inşallah.

 • BT

  İlgili ve sıcak öğretmenleri olan bir okul. Adeta kendi çocukları. Böyle olunca bizim de içimiz rahat. Güzel olan diğer yönü ise sınıfların daha doğrusu okulun genel olarak ferahlığı.

 • ÖS

  Çok huzur verici bir okul. Çocukların fiziksel aktivitelerini eksiksiz yapabildikleri bir ortamın yanında beslenmeleri de oldukca dengeli sağlanıyor.

 • ZS

  Okul yeşilliğe sahip doğal bir ortamda. Metropolde betonların arasında bu tarz okullar nadir. Bir de eğitimi yeterli kaliteyi sağlamalı. Minik Academy de bunu gerçekleştiriyorlar...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Academy Anaokulu İletişim Bilgileri

Başak Mahallesi, 4. Etap 1. Kısım, Hizmet Sokak, No:7, Başakşehir/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum