fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu

Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu Hakkında

2007 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu İstanbul Sultangazi’de okul öncesi eğitim hizmeti sunmaktadır. 2 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan çocuklara eğitim hizmeti sunan okul 3 katlıdır. Depreme dayanıklı bir şekilde hazırlanmış olan anaokulu binasında temizlik ve beslenmeye büyük önem verilmektedir. Yemekler okul içerisinde pişirilmekte ve dışarıdan herhangi bir hazır gıda alınmamaktadır. Çocukların sağlığına büyük önem veren anaokulunda hazır meyve suları kullanılmamaktadır. Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu her gün öğrenci çıkış saatinden sonra temizlenip dezenfekte edilmektedir. Anaokulunda servis hizmeti de verilmektedir. Servislerini çerisinde hostesler bulunmakta ve güvenilir bir şekilde çocuklar taşınmaktadır. Anaokulunda eğitim saat 07.30’da başlar ve 18.30’da son bulur. Anaokulunda pek çok aktivite gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler arasında sosyal aktiviteler, proje çalışmaları, fen ve doğa çalışmaları, İngilizce, satranç, folklor, değerler eğitimi ve akıl oyunları çok önemli bir yere sahiptir. Küçük yaştan itibaren İngilizce öğrenmek önemlidir. Bı nedenle anaokulunda İngilizce branş öğretmenleri tarafından İngilizce eğitimi verilmektedir. Ancak verilen İngilizce eğitimi ezbere dayalı olmayıp, eğitici videolarla desteklenmiş interaktif bir eğitim sistemidir. Sınıflar 4 ayrı gruba ayrılmıştır. 26-36 aylık çocuklar bir grupta, 36-48 aylık çocuklar bir grupta, 48-60 aylık çocuklar bir grupta, 60-76 aylık çocuklar ise ayrı bir grupta eğitim almaktadır. Çocukların gözlem yapma yeteneğini arttırabilmek ve çevre ile iyi ilişkiler kurması sağlayarak yardımlaşmayı ve işbirliğini öğretebilmek için geziler önemlidir. Bu nedenle anaokulunda yaş gruplarına ve eğitim bültenlerine uygun olarak okul içi ve okul dışı geziler düzenlenmektedir. Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu 'nun eğitim bülteninde her ay etkinliklere yer verilmektedir. Piknikler, ev ziyaretleri, botanik bahçesi etkinlikleri bir ay içerisinde çocuklarla gerçekleştirilen etkinlikler arasında yer almaktadır. Çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Çocukların mutfak etkinliklerinde kendilerine kahvaltı hazırlaması sağlanmaktadır. Kendi kendine yemek hazırlama ve beslenme alışkanlığı kazanabilmesi açısından okulda etkinlikler düzenlenmektedir. Okulun psikolojik danışmanı sayesinde veliler çocukları hakkında bilgi alabilmekte ve eksik yönlerini tamamlayabilmektedir.

Yorumlar

 • NH

  Şirin bir okul. Güvenle emanet ediyoruz 2 yıldır da devam ediyoruz. çok alıştık. çok şey öğrendik. Çocuk gelişiminde anaokul önemli.

 • 4 Yaşında kızımız ancak yaşıtları kadar konuşup kendini ifade eden bir çocuk değildi. Bunu aşmaya çalıştık. Sağolsunlar Minin Ceylan çok yardımcı oldu. Okulda yaptıkları etkinlikler arkadaşlarıyla bütün güb iletişim içinde olması kendine güven verdiğini düşünüyorum. Emeklerinize sağlık

 • BA

  Çok sosyal bir okul. Tüm personel de ayrıca sevgili ve saygılı insanlar. Bu durum Çocuklara da yansıyor güzel örnek teşkil ediyor. Sakin ferah bir yuva.

 • MG

  Okulun tecrübeli öğretmenleri var. Bu sebeple Minik Ceylan'ı tercih ettik. Çünkü bizim için bi okulda oyuncaklar lüks tasarlanmış bir fiziki yapı değil, öğretmenlerin çocuk psikolojisinden iyi anlıyor olmaları.

 • CS

  Oğlumuz için faydalı güvenli bir okul olsun ücreti gözden çıkarmıştık ne olursa. Ancak Minik Ceylan Anaokulu gayet bütçemize uygun bir seviyede fiyatla çok daha kaliteli bir eğitim sunuyor. Her şey çocuklar için.

 • YK

  Tanıştığımızdan bu güne dek hiç iletişimi koparmadığımız okul yönetimi var. Çocuklar üzerine böylesine düşmeleri bizi rahatlayor. Anne baba çocuk herkesin için rahat. Huzurlu ve güvenli.

 • MG

  Sevecen cana yakın çalışanları çocuklara çok iyi bakıyorlar. Eğitim anlayışları da bir o kadar yerinde. Sağolsunlar güzel vakit geçiriyorlar. Okumayı da şimdiden sevdirmesi ilkokula çok yardımcı.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu İletişim Bilgileri

Sultançiftliği Mahallesi 160.sokak No:1 /a Sultangazi/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum