fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Minik Dehalar Anaokulu

Özel Minik Dehalar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Minik Dehalar Anaokulu Hakkında

İstanbul Başakşehir 'de bulunan Özel Minik Dehalar Anaokulu 2012 yılından bu yana 2-5 yaş arası çocuklar okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Bahçesi, oyun alanları, ekoloji alanı ve kümes hayvanları bakım alanları ile güzel bir ortam sağlayan okulda çocukların bireysel ve grup ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tüm çalışmalar yapılmaktadır. Okulda ezbere dayalı eğitim programları yerine çocukların görerek, deneyerek, araştırarark ve tecrübe ederek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Özel Minik Dehalar anaokulu eğitim modelleri High Scope, Reggio Emillia, montessori, mega hafıza, değerler ve İngilizcedir. Okulda gün içerisinde kavramsal sohbet ( Proje giriş konuşmaları), ana dil etkinlikleri, görsel sanat çalışmaları, hareket ve tasarım, sosyal yaşam projeleri, okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, mutfak etkinlikleri, botanik, yaratıcı drama, ritim ve dans, bale, buz pateni, satranç, ekoloji, İngilizce, beden eğitimi, yoga ve izcilik etkinlikleri yapılmaktadır. Okulda matematik çalışmaları, çizgi çalışmaları, jimnastik eğitimleri verilmektedir. Kültürel ve bilimsel alan gezilerine yer verilmektedir. Beslenme programı sabah, öğlen ve ikindin olmak üzere günde üç öğündür. Okul tarafından hazırlanıp pişirilen besinler sağlıklı ve organik olarak tercih edilmektedir. Özel Minik Dehalar Anaokulu 'nde gün içerisinde dersler 07:00 da başlamakta ve 18:00 da sona ermektedir. Okulun vermiş olduğu hizmetler arasında yaz okulu, güvenlik ve servis de bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (7)

 • KK

  Öncelikle kreşin sahibi gönül hanım süper bir insan. Öğretmenleri de öyle. Size sürekli foto atıyor wats apptan bilgi veriyorlar. okulun içindeki öğretmenler gönül hanımın kızları ve yeğeni tamamen bir aile ortamı var. Sadece branş öğretmenleri dışarıdan geliyor. Haftada birer gün buz pateni, at binicilik, dans( halk oyunları modern dans vs) , müzik (piyano,gitar,vurmalı calgılar) dersleri var. Haftada bir gün psikolog geliyor. Gün içerisinde montessori saatleri var. Tamamen montessori odaklı değil ki böyle olması bence daha güzel. Biraz ondan biraz ondan ☺️ Yemekleri güzel ve en önemlisi yemek kısıtlaması yok. Çocuklar her öğün istedikleri kadar gemek yiyebiliyorlar. Kresin fiziki sartlarına gelince iç mekan oldukça tatminkar tertemiz. Özellikle göül hanım pek titiz. Bahçeye gelince epey büyük. Geniş oyun alanı, park, piknik masası ve bankları var. Bahcenin birbölümü ekim biçim için ayırılmış bir bölüm de kümes hayvanları için bulunuyor. Vallahi ben cok memnunum. Hem insanlar mükemmel, cocuklarla anne abla şevkati ile ilgileniyorlar hemde aktiviteleri oldukca tatminkar. Fiyatını cevredeki diğer isim yapmıs ana okullarıyla koyaslarsanız gayet iyi, çünkü en iyi dediğimiz kreslerde bile binicilik ve buz pateni, piyano dersi yok. Olanlar ise ekstra ücretli. Kesinlikle gidip görmelisiniz zaten görürseniz kayıt yaptırmadan geri döneceginizi sanmıyorm. Sevgiler

 • ST

  Kendi eviniz gibi her anlamda güvenli bir yer arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle benim gibi hassas ve endişeli anneler için burası bir mucize. 2 çocuğum orada ve içim son derece rahat ve huzurlu.

 • ÜC

  Kızımın kardeş olduğu arkadaşlarıyla anne şefkati gördüğü öğretmenleriyle güvenilir hijyenik bir ortamda eğitim gördüklerini bilmekten daha güzel bir şey olamaz. Allah sizden razı olsun.

 • TS

  Okulun yeterli bir bahçesi var. Böylelikle fiziksel gelişimlerini de yardımcı oluyor. Diğer yandan öğretmenlerin enerjisi çocuklarda muhteşem bir etki bırakıyor. Böylesini beklemiyorduk. Teşekkürler her şey için.

 • GS

  Okulla beraber iletişim halinde gelişimi takip edebilmemiz bizi en memnun eden durum. Ayrıca temiz ve güvenilir ortamı içimizin rahat olmasına sebep oluyor.

 • CA

  Harika bir yer burası. Çocuklar için özellikle bir anaokulunda olabilecek her şey burada. Deneyimli ve sevgi dolu öğretmenleriyle harika bir ortam yaratıyorlar çocuklara. Güzel şeyler de öğreniyorlar. Daha ne olsun.

 • SS

  Doğal bir ortamda diledikleri gibi eğlenip öğrendikleri bir yer çocuklar için. Öğretmenin sürekli gözetimiyle güven veren sıcak bir anaokul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Minik Dehalar Anaokulu İletişim Bilgileri

Başakşehir 2. Kısım Mah. Yengeç Sok. Gül Sitesi Villa 2, No:6, Başakşehir/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum