fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu

Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:30

Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu Hakkında

İstanbul ilinde Eyüp semtinde bulunan Özel Kemerburgaz Neşe Erberk Anaokulu 2-6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Kurumda yaşam boyu öğrenme temel alınarak eğitim verilmektedir. Çocukların kişilik gelişimlerini, yaşama bakış açılarını derinden etkileyecek etkinliklere yer verilmektedir. Amaç sadece ilkokul eğitimine hazırlamak değil, sanatsal ve mental açıdan da öğrencileri geliştirmek, doğayla ve hayatla kaynaştırmaktır. Eğitim modeli olarak MEB odağındaki programı birebir uygulamak yerine geliştiren kurumda asıl eğitim modeli olarak ise uluslararası alanda kabul görmüş High Scope eğitim modeli uygulanmaktadır. Kurumda takım ruhuna sahip, planlayıp, uygulayıp, gerçekleştiren ve sonuçlarını değerlendiren bireyler yetiştirilmektedir. Sorunlar üzerinde uzun süre duran Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu kesin ve net şekilde çocukların tüm sorunlarını çözmeyi amaçlamaktadır. Eğitim yöntem ve metotlarını geliştirmek için sürekli çalışan kurumda bu metotlar seçilirken çocukların nasıl daha kolay öğreneceği noktasında durulmaktadır. Kurumun hedefi çocukların eğlenerek öğrenmesi, eşsiz yetenekleri ile birlikte birey olarak büyümelerini desteklemektir. Öğrencilere sağlıklı yaşam ve kişisel gelişimleri için ömür boyu sürecek tutku aşılanmaktadır. Özel Kemerburgaz Neşe Erberk Anaokulu akademik derslerin yanında sanatsal çalışmalar, müzik, drama ve rol gelişimi etkinliklerine yer verilmektedir. Gems, eğlenceli bilim, matematik dünyası, eğitimlerine önem verilmektedir. Okul öncesi dönemde çocukların ezberci bir anlayış ile değil öğretici ve sorgulamaya yönelten bir eğitimle yetiştirilmesi gerektiği savunulmaktadır. Bahçesi çok geniş olan kurumda bazı hayvanlar bulunmaktadır. Kurum bulunduğu bölgenin avantajlarından da yararlanarak çocuklara hayvan ve doğa sevgisi kazandırmaktadır. Doğa yürüyüşleri yapılan kurumda bazı günler spor etkinliği olarak koru gezileri tercih edilmektedir. Kurum içine yabancı biri sokulmamaktadır. Ayrıca kurum bahçesindeki çocuklara her zaman çok sayıda öğretmen refakat etmektedir.

Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 17:30 şeklindedir.
 • Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu Yorumları (5)

 • CA

  Güvenlik, yemekler, temizlik kusursuz diyebilirim tecrübeli personellerle ve alanında başarılı öretmenlerle çalışıyorlar. Verdiğimiz parayı hakeden bir okul. İmkanları da gayet iyi çok memnunuz.

 • DE

  Okulun imkanları çok iyi. Geniş bir bahçeye sahip çocuklar bol bol oynayıp tadını çıkarabiliyor. Kızım dışarıda oynamayı çok sevdiği için özellikle bahçesine baktık okul seçerken. Eğitimi de gayet iyi anaokulundan beklediğimizin fazlasını bulduk.

 • MA

  Çocuğum dadısı bakıyordu sosyalleşmesi ve ilkokula hazırlanması için anaokuluna göndermeye karar verdik. Neşe Erberk'i seçtik. Çocuğum hem sosyalleşti bir çok arkadaş edindi hem de çok iyi bir eğitim alıyor ders çeşitliliğinin çok olması ilgi alanlarını keşfetmesine fayda sağlıyor. Ekstradan kursa göndermemize gerek kalmıyor

 • DA

  Muzzam bir okul bu bölgedeki en iyi anaokulu diyebilirim. Fiziksel imkanlarıyla, dersleriyle, yemekleriyle, eğitmenleriyle dört dörtlük bir okul.

 • ŞE

  Neşe Erberk Anaokullarının iyi olduğunu duymuştuk zaten okula görüşmeye gittiğimizde bahçesinde çeşitli hayvanların olduğu küçük bir alan var hemen kayıt yaptırmaya karar verdim. Çocuklara doğayla barışık olmayı aşılamaları çok güzel.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Neşe Erberk Kemerburgaz Anaokulu İletişim Bilgileri

Mithatpaşa Mahallesi, Kumsu Sokak, No:15/1, Eyüp/İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum