fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Neşeli Yuvam Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Neşeli Yuvam Anaokulu Hakkında

Özel Neşeli Yuvam Anaokulu sanatsal aktiviteleri eğitimine dahil eden bir okul öncesi eğitim kurumudur. Okul 4 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere sınırlı sayıda tutulan sınıf mevcutlarıyla hizmet vermektedir. Bu sayede kurumun öğretmenleri küçük yaştaki öğrencilerini daha iyi tanımakta ve kişiselleştirilmiş bir eğitim sunmaktadır. Okul ebru, el sanatları ve görsel sanatlar gibi aktivitelerle öğrencilerinin yaratıcılıklarına alan vermektedir. Bu sayede öğrenciler düşüncelerini ve duygularını aktif olarak ifade edebilmekte ve dünyaya farklı açılardan bakabilmektedir. Kurumun öğretmenleri bu süreçte öğrencilere yol gösterici rol oynamaktadır. Kurumda bulunan mutfak ve sanat atölyesi de bu amaca uygun aktivitelere ev sahipliği etmektedir.
Özel Neşeli Yuvam Anaokulu oyun ve spor alanları başta olmak üzere birçok fiziksel imkan sunmaktadır. Öğrenciler bu alanlarda hem arkadaşlarıyla eğlenceli zaman geçirmekte hem de sosyalleşmektedir. Bu sayede küçük yaştaki öğrenciler oyunlar oynamakta ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayan sporlar yapmaktadır. Okulda sportif faaliyetleri daha rahat yapabilecekleri bir de kapalı spor salonu bulunmaktadır. Okul bu fiziksel imkanların yanı sıra bünyesinde organik beslenme prensibine dayalı bir yemekhane de bulundurmaktadır. Böylece öğrenciler hijyenik öğünlere ulaşırken aynı zamanda düzenli beslenme alışkanlığı kazanmaktadır.
Özel Neşeli Yuvam Anaokulu küçük yaştaki öğrencilerinin dil eğitimine de özen göstermektedir. Kurumun öğretmenleri bu doğrultuda yoğun bir İngilizce dil eğitimi programı uygulamaktadır. Ayrıca yapılan aktivitelerle öğrencilerin dil öğrenme süreci desteklenmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Neşeli Yuvam Anaokulu İletişim Bilgileri

Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 3. Yol Sokak No: 3/2 Zeytinburnu / İstanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum