fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu Hakkında

İstanbuL Sancaktepe'de bulunan Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu uzman kadrosu, kaliteli eğitim programları ve donanımlı imkanları ile 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim sağlamaktadır. Okulda verilen eğitimler ile en az iki yabancı il bilgisine sahip, araştıran, sorgulayan, başarılı, öğrenmeyi seven, çevresine karşı duyarlı, ahlaklı, sorumluluk sahibi ve doğayı koruyan bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu sınıfları on altı kişilik hazırlanarak sınıfların fazla kalabalık olmasına müsaade edilmemiştir. Okul iki katlı bir bina olup bahçesi de dâhil olmak üzere çocukların her türlü ihtiyaçlarını giderebileceği tüm teçhizatı bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe mevkinde bulunan okulda bütünsel eğitim sistemi özellikleri kullanılmaktadır. Bu anlamda güçlü akademik bir öğretmen kadrosu ile çalışılmaktadır. 3-6 yaş grubu öğrencilere eğitim veren okulda psikolojik danışmanlık hizmeti ile çocukların aylık ve haftalık gelişimleri uygulanan oryantasyon programı ile kontrol edilmekte ve bu konu ilgili raporlar tutulmaktadır. Okul geliş saatleri sabah sekiz buçuk, çıkış saatleri akşam dörttür. Okulun geliş ve gidişleri programlı ve güvenli bir şekilde sağlayan bir adet servis aracı mevut. Okulun güvenlik ve rehberlik hizmeti de bulunuyor. Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu'nda çocukların fiziki ihtiyaçlarını gidermek adına bir adet yemekhane, uyku odası, revir, oyun alanı ve bahçe mevcuttur. Bahçede park ve bahçe oyun teçhizatları bulunuyor. Yabancı dil eğitimi olarak hem Fransızca hem de İngilizce tercih edilmiş. Ayrıca Türkçe dil etkinlikleri ile çocukların ilkokula hazırlık süreçleri güçlendirilmiştir. Sanatsal faaliyet olarak modern dans, drama ve görsel sanatlar tercih edilerek çocukların el, kol ve beden koordinasyonu kurmasını sağlayacak sanat dalları tercih edilmiştir. Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu'nda bir adet satranç kulübü, bir adet de müzik kulübü bulunmaktadır. Branş dersleri arasında değerler eğitimi verilerek çocuklara selamlaşma, çevre bilimi, düzenli olmak, doğruluk ve dürüstlük, konuşma ve dinleme adabı, vatan ve millet sevgisi, görevlerimizi bilme ve ailemizi, arkadaşlarımızı ve hayvanları sevme öğretilmektedir. Okulda üç öğün yemek verilmektedir. Sabah, öğlen ve ikindi kahvaltısı şeklinde. Yemek menüsü komisyon tarafından aylık olarak belirlenmektedir. Çocukların daha organik beslenmesine özen gösterilmektedir. Yaş gruplarına özel olarak ayarlanan branş dersleri müzik, görsel etkinlikler, modern dans, beden eğitimi, satranç ve drama dersleri verilmektedir. Bu derslerin seçilmesinin sebebi ise psiko-motor gelişimleri desteklemek, sosyal ve duygusal zekâ gelişimini en üst seviyelere taşımak ve bilişsel zekâ- dil gelişimini sağlamaktır. Okulda yapılan bazı faaliyetlere ailelerin de katılımı sağlanmaktadır.

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  16
 • Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:30 - 16:00 şeklindedir.
 • Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Fransızca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu Yorumları (3)

 • AG

  Dil eğitimi süper ötesi olan okul bu bölgede rakipsiz eğitimi bakımından. Yaptıkları işin hakkını veriyorlar çocuklar çok mutlu. Kızımın gelişimini gördükçe gurur duyuyor okulumuzu da takdir ediyorum.

 • RB

  Oturmuş,disiplinli bir eğitim sistemleri var çocuğum üç kere okul değiştirdi. İşinde profesyonel olmayan ticaret kafasıyla yaklaşan okul müdürlerinden gına gelmişti artık. neyse ki bu okulla tanıştık şimdi çocuğum da biz de çok mutluyuz çünkü eğitimse eğitim samimiyetse smimiyet hepsi mevcut bu okulda.

 • EO

  Bence fransızca eğitimleri gayet iyi. Gerisi kişiye kalmış. Kızımı tekrar anaokuluna gönderseydim yine küçük prensi tercih ederdim. Söz konusu fransızca eğitim yoğun verilmesi gereken bir ders ve bunun anaokul seviyesinde ne kadar gerçekleştirilebileceği eğitim sistemimizde malum. İlkokul ve Ortaokul için bir şey diyemeyeceğim. Ancak dil eğitimine erken yaşta önem verenler için tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Abdurahmangazi Mahallesi, Ravza Caddesi, No:10, Sancaktepe / İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum