fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

SAJEV Küçük Prens Okulları

SAJEV Küçük Prens Okulları'nın tüm bilgilerini hemen inceleyin. Kurum hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşın.

SAJEV Küçük Prens Okulları'nda Eğitim

SAJEV KÜÇÜK PRENS OKULLARI

SAJEV Küçük Prens Okulları anaokulundan lise sonuncu sınıfa kadar öğrencilerinin sağlıklı bir öğretim süreci geçirmelerini sağlamak amacı ile öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış kampüsleri ile hizmet veren bir kurumdur. Okul köklü geçmişi ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendini geliştirmeye devam etmekte ve yeni teknolojileri okul bünyesine katarak kalitesini her geçen gün yukarı çekmektedir. Bilime, sanata ve spora aynı derece önem veren eğitim yapısı ile öğrencilerin bu alanlarda gelişimini destekleyen SAJEV Küçük Prens Okulları, düzenlediği geziler ve etkinlikler ile bu amacı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Atatürk'ün kurmuş olduğu Cumhuriyet'in değerini bilen ve onun inkılaplarını kendine rehber edinen nesiller yetiştiren okul bu konudaki hassasiyetiyle eğitim vermektedir.


SAJEV Küçük Prens Okulları'nda öğrencilerin bireysel farkındalıklarını keşfetmeleri sağlanmakta, potansiyellerini açığa çıkarmalarına yönelik faaliyetler düzenlenmektedir. Bu bağlamda öğrenciler okul içinde kendileri için en doğru kararı verebilecekleri ortamlar sağlanmaktadır. Okul eğitimi bir bütün olarak düşünülmekte ve tüm öğrencilerinin barış ve huzur içinde hep birlikte yardımlaşarak gelişmeleri desteklenmektedir. 21. yüzyılda kodlamanın önem arz ettiğini düşünen okul bu düşünceye uygun olarak robotik kodlama dersleri vermekte, öğrencilerin teknoloji okuryazarı olabilmeleri için eğitimler verilmekte ve teknolojinin öğrencilere verebileceği zararlar ortadan kaldırılmaktadır.


SAJEV Küçük Prens Okulları'nda öğrenciler başta Fransızca olmak üzere en az iki yabancı dil bilerek mezun olmaktadırlar. Öğrendikleri dillerin kültürlerini de araştıran öğrenciler farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalamaktadır. Fransızca dersleri Türkçe ile iç içe bir yapı içerisinde verilmektedir. Böylece bütünsel bir yapı içerisinde eğitim verilmiş olmaktadır. Eğitimi bir süreç olarak gören okul, hafta sonu etkinlikleri ile öğrencilerin okula olan bağlılığını yükseltmektedir. Öğrencilerin gelişimlerini takip altına alan rehber öğretmenler velileri bilgilendirmektedir.


SAJEV Küçük Prens Okulları, akademik başarılar ile yaldızlanmış bir geçmişe sahiptir. SAJEV Küçük Prens Okulları öğrencileri, ulusal merkezi sınavların yanı sıra, uluslararası sınavlarda, dil yeterliliği sınavlarında ve uluslararası yarışmalarda büyük başarılar elde etmiştir.


SAJEV Küçük Prens Ortaokulu, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarında büyük başarılar elde etmelerini sağlamak amacıyla çeşitli sınav hazırlığı uygulamaları sunmaktadır. Öğrencilerin akademik kazanımları yakından takip edilip değerlendirilmektedir. Akşam kursu, hafta sonu kursu ve bireysel destekleme programları ile öğrencilerin eksikleri karşılanmakta ve güçlü noktaları daha da ilerletilmektedir. Sınav hazırlık dönemi boyunca tüm öğrencilere profesyonel tercih desteği sağlanmaktadır. Böylece her öğrenci kendi geleceği için en doğru kararı verebilmektedir.


SAJEV Küçük Prens Lisesi de yoğun ve etkili bir üniversite geçiş sınavları hazırlık programı uygulamaktadır. Öğrencilerin Fransız üniversitelerine doğrudan başvurmaları mümkündür. Ayrıca, öğrenciler Galatasaray Üniversitesinin sadece Fransızca eğitim veren okullara sunduğu iç sınava katılabilmektedir. Bu lisede matematik ve fen dersleri Fransızca dilinde işlenmektedir. Böylece öğrenciler Fransızca ders veren üniversitelerde hiç zorluk yaşamayacaktır. DELF & IELTS sertifikalarına sahip olan SAJEV Küçük Prens Lisesi öğrencileri, Fransızca konuşan dünyada profesyonel kapasitede bulunabilmekte ve ülkemizin geleceği için bir fark yaratabilmektedir.

SAJEV Küçük Prens Okulları Fiyatları 2024

Küçük Prens Okulları 2024 fiyatları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Kardeş öğrencilerin her birine %10 indirim uygulanmaktadır.

SAJEV Küçük Prens Okulları 2024 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Yemek Ücreti Fiyat
Anaokulu 310.575 TL 52.680 TL
İlkokul 264.587 TL - 442.200 TL 69.090 TL
Ortaokul 275.177 TL - 455.757 TL 69.090 TL

 • İstanbul Saint - Joseph’lilerin torunu, çocuğu veya kardeşine (İstanbul Saint Joseph Lisesinden mezun olmuş ya da İstanbul Saint-Joseph Lisesinde okuyor ise, okuduğu sürece) % 10 indirim;
 • Küçük Prens Okulları’nda okuyan öğrenciye, ailesindeki birinci dereceden 2 farklı ST.Joseph’ liden olmak kaydıyla %10+%10 (toplam %20) indirim,
 • Küçük Prens’li kardeşine % 10 indirim
 • Küçük Prens Okullarında okuyan kardeş öğrencilerin her birine %10 indirim
 • Küçük Prens Ortaokulunda eğitimini tamamlamış öğrencilerin Küçük Prens Okullarında halen eğitim gören iki kardeşi bulunuyorsa %10+%10 (toplam %20) indirim,
 • ST. Joseph Lisesinde eğitim gören Küçük Prens Ortaokulunda eğitimini tamamlamış öğrencinin kardeşine indirim kalemlerinden biri uygulanır.
 • Ayrıca, tüm seçeneklerin peşin ödemelerinde, eğitim ve yemek ücretine % 5 indirim uygulanacaktır.
 • SAJEV Küçük Prens Okulları'nda öğretim gören, anne ve babası İstanbul Saint-Joseph Lisesi Mezunu olan öğrencilerin eğitim bedellerine %10+%10 indirim;
 • SAJEV Küçük Prens Ortaokulunu bitirmiş öğrencilerin halen Küçük Prens Okulları'nda eğitimine devam eden kardeşlerine, mevcut eğitim ücreti indirim imkanları arasında yer alan %10'luk İstanbul Saint-Joseph Lisesi indirimi ile birlikte %10'luk Küçük Prens Ortaokulunu bitirmiş indirimi;
 • Eğitim ücretimiz 10 taksit olarak tahsil edilmektedir.
 • SAJEV Eğitim Kurumları Küçük Prens Okullarında okuyan öğrencilerin özel indirimleri toplamı %20’yi geçemez.
Tanıtım Filmi
SAJEV Küçük Prens Okulları İndirimleri
SAJEV Küçük Prens Okulları Yorumları
Devamını Gör
SAJEV Küçük Prens Okulları'nda Eğitim
SAJEV Küçük Prens Okulları Fiyatları 2024
Tanıtım Filmi
SAJEV Küçük Prens Okulları Galeriler
SAJEV Küçük Prens Okulları Yorumları

SAJEV Küçük Prens Okulları Kampüsleri

SAJEV Küçük Prens Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

SAJEV Küçük Prens Okulları Sancaktepe Kampüsü
İstanbul / Sancaktepe
comment-icon 12 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbuL Sancaktepe'de bulunan Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Anaokulu uzman kadrosu, kaliteli eğitim programları ve do...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

SAJEV Küçük Prens Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum