fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sarıyer Anaokulu

Özel Sarıyer Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 6
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Sarıyer Anaokulu Hakkında

İstanbul’un boğaz manzaralı ve yeşillikler içindeki seçkin semtlerinden biri olan Sarıyer’de bulunan Özel Sarıyer Anaokulu, kurucusunun adını taşıyor ve uzun yıllardır okul öncesi eğitime katkıda bulunuyor. 1000 metrekarelik bahçe içinde yer alan okulda sürekli elektronik sistem alarm kontrolleri ve acil durum çıkışları bulunmaktadır. En çok ilgiyi çeken bahçe ise boğaz manzaralı ve meyve ağaçları ile kaplıdır. Mini tarla ve büyük oyun parkının olduğu bahçede en çok dikkati özel top havuzu çekmektedir. Kendi boylarına uygun bir kaydıraktan yüzlerce topun içine kayan çocuklar çok keyifli dakikalar geçiriyorlar. Özel Sarıyer Anaokulu 'nda ayrıca 20 kişilik çok amaçlı bir salon bulunuyor. Görselliğe dayalı İngilizce başlangıç derslerinin yapıldığı bu salonda bazen minikler film de izleyebiliyorlar. Bu faaliyetlere jimnastik, bale, modern dans, göster anlat temelli yaratıcı drama hikayeleri, ritm ve basit perküsyon esaslı müzik çalışmaları, gene göster ve anlat yöntemi ile yapılan fen ve doğa çalışmaları eklenebilir. Haftada yarım gün verilen eğlenceli İngilizce dersi minikleri yabancı dile alıştırıyor. Bunun yanında Türkçe’yi iyi ve düzgün konuşmak amaçlı anadil eğitimi branş derslerinden birini oluşturmaktadır. Bütün bu dersler en fazla 8 öğrenciden oluşan sınıflarda yürütülmektedir. Okul faaliyetlerine sabah 08:00’de başlamaktadır ve bir günlük eğitim akşam 18:30’da sona ermektedir. Özel Sarıyer Anaokulu 'na 3 ile 6 yaş arası öğrenciler oyun grubu ve hazırlık grubu olarak yaşa göre kayıt yaptırabilmektedirler. Çocuğun büyüme süreci içinde eğitimin yanında beslenmesi de okulda dikkatle takip edilmektedir. Hiçbir katkı maddesinin kullanılmadığı mutfakta ayrıca reçeller, meyve suları ve yoğurt ev yapımı olarak yapılmakta ve öğrencilere yemek ve kahvaltılarda verilmektedir. Tavuk, et, sebze ve meyve günlük olarak alınmaktadır. Okulun bahçesindeki mini tarla zaten çocukların doğal yetişme ortamını bizzat gördükleri bir yerdir. Büyük bahçe onlara bir oksijen deposu olarak temiz havalı bir oyun yeri sunmakta, çocuklar burada güven içinde hareket edebilmektedirler. Psikolojik rehberlik ve servis hizmeti Özel Sarıyer Anaokulu 'nun diğer özellikleri arasındadır. Yapılan bütün faaliyetler, eğitim sonunda çocukların gösterdiği gelişim düzenli olarak anne ve babalara aktarılmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Klasik Sistem

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

Yorumlar (6)

 • EK

  Dil eğitimi çok iyi, branş derslerinin çeşitliliği çok, sanat ve spor derslerine de önem veriyorlar. Jimnastik dersleri hele çocukların sağlıklı yaşam alışkanlıklarını benimsemeleri için çok güzel düşünülmüş. Öğretmenleri çok ilgili ve güleryüzlü.

 • OY

  Oğlumu bu okula göndermiştim maalesef taşınmak zorunda olduğumuz için ayrıl okuldan hala çok özlüyor. Öğretmenleriyle çalışanlarıyla ikinci evimiz olmuştu bizim. Her zaman yanımızda oldular çocuğumun gelişiminde ve eğitimindeki destekleri çok büyük verdiğim parayı sonuna kadar hakediyor.

 • LS

  Kızım bu sene bu okula başladı okulda tuvalet eğitiminden sosyal aktivitelere sanatsal derslerden ilkokul hazırlığa kadar çok yönlü ve kaliteli bir eğitim mevcut. Verilen hizmetlerde de iyiler. yemekler sağlıklı, güvenlik üst seviyede, sınıflar temiz.

 • UK

  Yıllardır kaliteli hizmet verip disiplinli olan bir okul. İki çocuğumu da buraya yolladım ve çok memnun kaldım. İyi bir eğitimin yanında hayata dair pek çok şey öğrendiler doğa sevgisi, çevreye duyarlılık, yardımlaşma bunlardan bazıları.

 • FA

  Belfin Kaptan Abc eğitim kalitesi en iyi okullardan bu bölgedeki öğretmenleri tecrübeli ve ilgili. Okul yöneticisi işini disiplinli bir şekilde yapıyor. her zaman güleryüzlü ve ilgililer isteklerimizi de dinliyorlar. Emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

 • EA

  En guzel ve en sirin anaokulu, tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sarıyer Anaokulu İletişim Bilgileri

Maden Mah. Kilyos Cad. Seher Sok. No:21 Sarıyer / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum