fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sarıyer Pusula Anaokulu

Özel Sarıyer Pusula Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Sarıyer Pusula Anaokulu Hakkında

Özel Sarıyer Pusula Anaokulu olarak biliyoruz ki; yaşamın özünde var olan “değişme ve gelişme” olguları, içinde bulunduğumu sektörün de dinamiğini oluşturuyor...12 yıl önce başladığımız eğitim ve öğretim hayatımıza; anaokulu olarak kurgulayıp hayata geçirdiğimiz yeni mekanımızda; daha da artan bir heves ve heyecanla devam ediyoruz. Değişen, gelişen ve bazen farklılaşan eğitim anlayışına, çocuklarımızın istek ve hayallerine uygun olarak planladığımız yeni okulumuzda en büyük isteğimiz onların "mutluluğunu" daim kılmak... 40 m2 lik sınıflarımız; arkadaş olmanın, yeni ve farklı bilgilere ulaşma keyfinin ve sınırsız hayal gücünün şekillendiği en özel mekanlar olmak amacıyla sadece öğrencilerimiz için tasarlandı.

Arkadaşlar ve bolca oyun ile doğru ve doğal bir gelişim sürecinde olmanın, değişik kültürleri tanıma farklılığının, sanat ve müzik ile harmanlanmanın ve yaşama dair pek çok duyguyu yaşayarak öğrenmenin keyfini çıkardığımız bir yer “Pusula”

Pusula çocuklarını; mutlu, ne kadar değerli olduğunun farkında, kendi ayakları üzerinde durabilen ve hayran olunacak bir problem çözme becerisine sahip bireyler olarak görmek ise en büyük amacımız.

Yorumlar (3)

 • Eu

  Oğlumun eğitim hayatındaki en güzel 1,5 yılı.her sabah koşa koşa gidip geri dönmek istemediği ölçüde çocukları mutlu eden ,bir anne şefkatiyle yeri geldiğinde aileden daha fazla düşünen mükemmel bir okul.Bütün öğrencilerine sevgi aşılıyorlar ki bu en kıymetlisi.Sarıyerden taşınmamış olsaydım ufak oğlum da onlara emanetti.Emekleri için çok teşekkür ederim tekrardan

 • BI

  Hic tereddüt etmeden,gözünüz arkada kalmadan ve guvenle ve sevgiyle çocukları geleceğe hazirlayan bu kuruma yavrularinizi emanet edebilirsiniz. Cok sansliyiz ki 3 yılımız pusula ailesiyle birlikte gecti,keske bitmeseydi...Artik mini mini 1 ler oluyoruz:)Ama Pusula ailesine ,degerli yonetici ve ogretmenlerine cok sey borcluyuz iyiki bu yolculuga onlarla basladik. Anlatilmaz yasanir deneyimler kazandik,herkese siddetle tavsiye ediyorum.

 • FG

  Yola sizinle çıktık, çıktığımız yolda sizleri asla unutmadık...çocuklarımıza gösterdiğiniz özen ve eğitim modelinizin kalitesi aradan yıllar geçse de bugün hâla zor bulunur türden... "iyi ki"mizsiniz... ne mutlu bu yolculuğa,harika maceralara bu yeni yapıda başlayacak minnaklara❣❣❤❤

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sarıyer Pusula Anaokulu İletişim Bilgileri

Maden Mah, Edip Sokak No:2, Sarıyer/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum