fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu Hakkında

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu'muz 2012 yılından beri high-scope (aktif öğrenme) eğitim modeli ile Maltepe Bağlarbaşı bölgesinde 2 katlı binası ve güzel bir bahçesi olan, yoğun çalışan ebeveynler için düşünülerek sabah 07:30 akşam 18:30 arasında hizmet vermektedir.
Özel Sihirli Gemiler Anaokulu olarak eğitim modelimiz high-scope ile sınırlı kalmayıp " her çocuk kendi şahsına özgü bir kişiliktir"düşüncesinden yola çıkarak meraklı,araştırmacı,öğrenmek isteyen,proje odaklı eğitim modellerini de kapsamaktdır. Eğitim programımız tam gün olup yalnızca 3 yaş grubunda tam ve yarım gün şeklinde olmaktadır.
Özel Maltepe Sihirli Gemiler Anaokulunda çocuklarımıza göre hazırlanmış materyaller ile ihtiyaçları olan destek, gelişim kazanımları yapılmaktadır.
Misyonumuz okul öncesi 3-6 yaş çocuklarımızın mutluluğu olmakla beraber karakter ve değerler eğitiminin davranımını kazandırarak öz güvenli olmalarını sağlamaktır.Özel Sihirli Gemiler Anaokulu olarak kaliteliden ödün vermek istemeyip 2022-2023 eğitim yılında da kontenjanımızı her yaş grubunda bir sınıf olarak çocuk sayıları sınıf büyüklüğü dikkate alınacak şekilde planlanmştır.
Özel Maltepe Sihirli Gemiler Anaokulu'nda her gün ingilizce eğitim verilmekte olup English Kids Academy ailesinin hazırladığı program ve içeriklerle birlikte amacımız çocuklarımız ilkokula başladığında dil seviyelerini maximum noktalara taşımaktır. Hedeflediğimiz başarıya ulaşmak için okulumuz da her gün yabancı öğretmenimiz 2 saat ingilizce ve almanca speaking club yapıyor.
Bunun yanında ikinci dil Almanca eğitimi yine English Kids Academy ile birlikte ilerleyecektir. Hazırlık sınıfından mezun olan çocuklarımız ilkokula başladığında en az kolej seviyesinde ingilizce konuşur şekilde başlayacaktır. EKA'yı da bünyesinde barındıran ve aynı vizyona sahip kurumlarla aynı hedefe ilerleyen Kids Academy Europe ile yaptığımız iş ortaklığı ile 2022-2023 yılında 11 yıldır hep ileriye taşıdığımız kurumumuzu taçlandırmak ve en iyisini başarmak olacaktır. Okulumuzun çalıştığı bizim çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğiniz servis firmamızda size bu konuda yardımcı olmaktadır. Ayda bir kez yine kurumumuzun anlaşmalı olduğu hastane doktoru tarafından çocuklarımızın ücretsiz muayeneleri yapılmaktadır.
Ayrıca Maltepe bölgesinde bulunan okulumuzda Mobildiri uygulamasıyla çocuklarınızın günlük aktivitelerini takip sistemiyle kontrol edebilirsiniz. Mutfak için gerekli olan alışveriş
Migros mağazalarından haftalık yapılmaktadır. Vizyonumuzu geniş tutarak; iyi ve mutlu insan olmazsa olmazımızdan yola çıkarak her geçen gün değişen dünyayla birlikte Atatürk ilkeleri ve inkılapları doğrultusunda yarınlarımıza ışık tutuyoruz. Sevgi ve saygıyla kalın...

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Beden Eğitimi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir.
 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Almanca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2,5-6
 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu Yorumları (81)

 • ÖE

  Oğlumuzu kreşe yazdırma dönemimiz geldiğinde her anne, baba gibi endişelerimiz vardı. Okul müdürümüz Mine Hanımla tanıştığımızda bütün endişelerimiz son buldu.Tüm çocuklara kendi evladı gibi yaklaştığını gördüğümüzde, evimize çok daha yakın okullar olmasına rağmen Sihirli Gemiler Anaokulunu tercih ettik ve güvenle oğlumuzu emanet ettik.En ufak bir endişemiz olduğunda tüm sorularımıza güleryüzle cevap bulduk.İngilizce ve Almanca eğitimi konusunda çok başarılılar.Tüm öğretmenlerimize ve teknik personele çok teşekkür ederiz.

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz teşekkür ederiz bize teslim olduğunuz ve en değerli varlığınızı teslim ettiğiniz için:))

 • Ee

  Gerçekten çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum. Çocuğumun gelişiminde çok önemli rol oynayan bir okul. Gerek öğretmenleri gerek idarecileri çok ilgili.

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Memnuniyetinize layık olmak için daha iyisini ve güzelini birlikte başarmak dileğiyle..

 • He

  Öğretmenler ve yöneticilerin hepsi çok samimi ve güvenilir.Güvende ve aile gibi hissettiren bir kurum çocuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz .

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumlarınız için teşekkürler :))

 • Öncelikle İlk tanıştığımız günden beri gerek öğretmenleri gerek idarecileri sıcacık bir ortam ile karşılaştık . Herkes Güleryüzlü ve pozitif bir anaokulunda olması gereken en önemli nokta öncelikle bu bana göre . Eğitim anlayışları çocukların anlayabileceği gibi eğlenerek öğrenmek ve bu beni çok memnun etti . Biz tanışalı çok fazla olmasa da bu kısa süre içerisinde kızımda ki gelişmeleri her geçen gün yeni şeyler öğrendiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Okulumuzu seviyoruz.

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sevgi ve güveninize her zaman layık olmak için hep daha iyiye ...:))

 • TÜM ÖĞRETMENLERİMİZ ÇOK İLGİ VE ALAKALI,BİLGİLİ HER BİRİNE TEŞEKKÜRLERİMİZLEYABANCI DİL EĞİTİM SAATLERİ BİRAZ DAHA UZUN OLABİLİR

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz teşekkür ederiz ..

 • EE

  Bu yıl yiğenim başladı bu okula ilk günler annesine çok bağlı olduğu için çok ağladı ama bir kaç gün sonra da hafta sonu bile okula gitmek istiyorum diye ağlamaya başladı. İyi ki sihirli gemiler anaokulu iyi ki öğretmenimiz ve müdirelerimiz..

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkürler ...iyi ki siz de :))

 • GM

  Okul öncesi eğitimin önemini kavramış ve desteklemiş bir anne olarak İki oğlumunda okul hayatlarına ilk adımlarını bu okulda atmaları bence büyük şans :) Mine Hanım’ın ve Yaren öğretmenimizin ilgisi, çocuklarla olan iletişimi, yaklaşımları ve sevgi dolu olmaları sayesinde oğlumu gözüm kapalı emanet edebiliyorum.

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz. :)

 • FD

  Oğlumu tam bir yıl önce kayıt yaptırdık. O aşamada ilk okul müdüresi Mine hanımla tanıştık. Tavrı, ilgisi ve samimiyeti bizi çok etkiledi. Sonrasında Nildan hocamız ve Bilge öğretmenimiz oğlumun gelişimine büyük katkı sağladılar. Arkadaşlarıyla sosyal ilişkileri, oyun kurması, etkinlik becerileri çok gelişti. Okulun özellikle İngilizce eğitimi çok iyi, oğlum bir sürü yeni İngilizce kelime, cümleler ve şarkılar öğrendi ve İngilizceyi çok seviyor. Almanca da öğreniyorlar dil gelişimine büyük katkı sağladı. Bu eğitimler için yabancı bir öğretmenleri oluyor. Resmen aksanlı dil öğreniyorlar. Oğlum çok daha çekingendi, okul ile birlikte oradaki sevgiyi de hissetmesiyle kendini ifade edişi çok düzeldi. Ayrıca okulda kendi yemek yemeye ve yemek seçmemeye başladı. Okulda hijyene ve çocukların kişisel temizliklerine de çok dikkat ediliyor. Ev sıcaklığında, öğretmenlerinin ve yöneticilerinin samimi ve sevgi dolu oldukları bir kurum. Gözümüz kapalı oğlumuzu gönderiyoruz, kendilerine bir kez daha teşekkür ederim, bu sürece kolayca adapte olmamızı sağladıkları ve oğlumuza güzel bir yuva oldukları için

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için :))

 • Öncelikle okulumuzda çalışan her bir bireye ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Hepimizin gözünden sakındığı çocuklarımızı ailemiz dışında birine emanet ederken hepimizin aklında sayısız soru oluştuğu gibi benim de vardı elbette. ( Malum neler duyuyor ve görüyoruz) Ancak henüz 3,5 yaşındaki oğlum okul dönüşü, öğretmenlerini ve okulunda yaptıklarını dilinin döndüğünce öyle tatlı anlatıyordu ki, bu da sorularıma yanıtını vermiş oldu zaten. İyi ki sizin gibi bir ailenin içinde bulunuyoruz. İyi ki sizleri tanımışız. Tekrar herşey için teşekkürler

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz teşekkür ederiz en değerli göz bebeğinizi bize emanet ettiğiniz için :))

 • MS

  Çok güzel bir okul, etkinlikler hem eğitici hem de eğlenceli. İngilizce de var. Bazen çocuklar için parti yapıyorlar. Kızım gülerek gidiyor, öğretmenleri, arkadaşları çok seviyor ❤️ ayrıca öğretmenlerde sivil savunma eğitimi var. Bizden biraz uzak olmasına rağmen yine de onu tercih ettik ve çok memnun kaldık . İyi ki varsınız ❤️

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkürler bizi tercih ettiğiniz için :))

 • ST

  Atatürk ilkelerine bağlı, sıcak, samimi harika bir okul. Kızımı gönül rahatlığı ile bırakıyorum. Her konuda güvenim tam. Mine hanım gerçekten işini çok iyi yapıyor.

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Her daim güveninize layık olmaya devam edeceğiz....:))

 • TE

  Degerli insanlarin yonetimindeki kaliteli egitimin adresi. butun calisanlari ozverilerinden dolayi tebrik ederim

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumlarınıza teşekkür ederiz.

 • CK

  Çocuğumuzu güvenle emanet ettiğimiz ve gelişimini net olarak gözlemleyebildiğimiz bir kurum. Çok teşekkür ediyoruz.

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güveninize her zaman layık olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler en değerlinizi bize emanet ettiğiniz için.

 • Mo

  İki senedir okulumuzdan eğitim almaktayız Kesinlikle mükemmel bir sahibi mükemmel yönetimi ve şahane öğretmenleri olan bir okul İyi ki sizlerle yolumuz kesişti ve iyi ki sizleri tanıdık Hep var olun

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Her zaman en iyiyi en güzeli çoğaltmak ve kalıcı olmak dileğiyle çok teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için .

 • Çocuğumu güvenli ellere teslim ettiğim 2.bir yuva bizim için , emekleriniz ve verdiğiniz eğitim için çok teşekkürler

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz teşekkür ederiz :))

 • UK

  Her annenin aklına en çok takılan soru acaba çocuğum okula uyum sürecinde neler yaşayacak olur.Sihirli Gemiler ailesine uyum sürecinde gösterdikleri profesyonellik,özveri ve şefkatten ötürü teşekkür ederim.Eğitim sevgiyle başlar,bunu en güzel şekilde öğrencilerine yansıtıyorlar.Yaklaşık 3 aydır bu sıcak anaokuluyla beraberiz.İlk günden itibaren bizi gülümseyerek karşılayan tüm öğretmenlerimiz iyki varlar

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, Başladığımız günden bugüne kadar ki sürecimizde gerek misyon gerek vizyonumuzu daha ileriye taşıyarak, Atatürk ilkelerini ve Atatürk sevgisini çocuklarımıza öğreterek devam ettiğimiz yolda sizlere her zaman layık olmaya çalışmak en büyük dileğimizdir.. Güzel yorumlarınız için teşekkürler...

 • SK

  Okuldan ziyade 2. Ev gibi ..Gerçekten çok ilgililer.Çocuğumuzun mutlu olduğunu ve çok sevdiğini biliyoruz.Mine Hocaya Nildan Hocaya Ceren hocaya ve diğer bütün emeği geçenlere teşekkür ederim.

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Her daim güveninize ve sevginize layık olmaya çalışırken yarınlarımız olan çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Kendimizi geliştirerek ilk gün gibi yolumuza devam etmekteyiz. Atatürk ve gösterdiği yolun ışığında bize emanet ettiğiniz en değerlilerinizi güzel yerlerde görmek dileğiyle ... Güzel yorumunuz için teşekkürler...

 • ES

  Kesinlikle tavsiye ediyorum gerek yemekleri gerek öğretmentleri ve müdürümüz ve okul sahibimiz hepsi çok ilgili bahcesiyle ojukun içiyle yemekleriyle ve en önemlisi eğitimiyle bence alnlarında çok iyiler gerek bilgilendirmeler olsun kesinlikle tavsiye ediyorum iyi ki sihirli gemiler anaokulu varHer konuda bence gayet iyiler

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz Sihirli Gemiler Ailesi olarak sevgi, güven ve güler yüzle birlikte mutlu ne istediğini bilen bireyler yetiştirmek olmazsa olmazımız. Bu yolda ilerlerken Ulu Önder Atatürk'ün ilke ve hedefleri doğrultusunda yarınlarımız olan çocuklarımızı geleceğe en güzel şekilde hazırlamak dileğiyle . Güzel yorumlarınız için teşekkürler...

 • SD

  Çok memnunuz, çok beğendik! Oğlumde bizde! Teşekkür ederiz! Oğlumuz kendisi ısteyerek gıdıyor!

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sihirli Gemiler Anaokulu olarak başladığımız günden bugüne kadar ki süreçte çocuklarımız için hep daha iyisini yapmak için araştırıyoruz öğreniyoruz ve gelişiyoruz. Birlikte hep daha iyiye, daha ileriye ...

 • Müdürümüz ve öğretmenlerimiz çok ilgili benim kızımda konuşma tembelliği olduğu için kreşe başladı çok araştırdım iyiki bulmuşum sihirli gemileri eğitim gayet yeterli çok kısa bir süre olmasına rağmen konuşmada çok iyi ilerledi ..

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuğun kendini yetiştirmesi önce sevgiyle sonra ilgiyle olur. Doğru yerde doğru zamanda ve birbirine güvenin olduğu ortamlarda her şey çok daha güzelleşir. Çocuklarımıza her konuda ışık tutmak ve destek olmak olmazsa olmazımız. Sevgi tüm kapıların anahtarı :))

 • AK

  Anaokul çağında bir çocuğum olsa hiç tereddüt etmeden göndereceğim en özel okuldur Sihirli Gemiler Anaokulu

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Ne güzel bu yorumları alabilmek duyabilmek. Biz de Sihirli Gemiler Yönetimi olarak kurumumuzu Atatürk'ün hedef ve ilkeleri başta olmak üzere daha da iyisini yapmak için var gücümüzle çalışacağız.

 • İ

  Kızımız Yağmur geçen seneden beri burada eğitim görüyor. Gerçekten aile ortamı olan sıcacık bir okul. Kızım ev yemeklerine burada alıştı. Müdürümüz Nildan öğretmen tüm çocukları kendi evladı gibi sarıp sarmalıyor. Her şey için çok teşekkürler Sihirli gemiler.Teşekkürler

 • Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Her çocuk özeldir her çocuk güzeldir ve her çocuk sevgiyi hak eder. Her işin başı sevgi-güleryüz anlayışımız ile birlikte içimizde var olan çocuk sevgisi birleşince ortaya karışık en güzelinden SEVGİ çıkıyor. Allah hepimizin içindeki sevgiyi daim etsin :))

 • TM

  Oğlumuzu içimiz rahat bir şekilde teslim ediyoruz çünkü çok ilgililer. Çocukların isteklerine ve becerilerine göre ders içerikleri planlıyorlar, tüm gün dolu dolu geçiyor. Temizlik ve yemek konularına da son derece dikkat ediliyor, çok memnunuz.

 • Düzenli,temiz ,ilgi ve alakasí yüksek bir okul

 • Şuanlık memnunum çocuğum severek gidiyor, o mutlu olunca bende mutlu oluyorum. Ve Atatürk yolundan giden güzel bir kreş. Çocuğumu kimlere emanet ettiğimi bilmek çok önemli. İnşallah böyle devam eder.

 • A

  Yeğenim de aynı okula gitmişti. Şimdi oğlum gidiyor. Biz çok memnunuz. Gerek öğretmenleri (Aygen Hoca, Ceren Hoca) gerekse yetkililer (Mine hoca,Nildan Hoca) çok ilgililer. Her sorunuza cevap alabiliyorsunuz. oğlum bana çok bağlıydı, kayıt olduktan sonra acaba nasıl alışabilecek mi endisemiz vardı 5 günlük oryantasyondan sonra okula kendi girip içerden bana el sallar hale geldi. Şimdi haftasonu bile sabah kalkıp çantasıyla dış kapıya gidiyor okulumuzu çok seviyoruz.Cimnastik öğretmenimizi sabırsızlıkla bekliyorum ☺️

 • 1 aydır 3 yaşındaki oğlum Mine hanım ve Nildan hanım yönetimindeki sevgili okuluma gidiyor. Oryantasyon süreci çok yumuşak ve kademeli geçti. 1 saat ile başlayarak her gün biraz biraz süreyi arttırdık ve okula arkadaşlarına öğretmenine alışmasını sağladık. Gerçekten bilgili ve bilinçli bir okul. Çocuklar için güzel etkinlikler düzenleniyor. Her gün sonu öğretmeni kullanılan bir uygulamaya nelerle oynadığını neler yediğini yazıyor. İnsan minik evladını bir yere emanet ederken çok tereddüt ediyor. Biz de öyle başladık ama şimdilik çok iyi gidiyor. Oğlum mutlu bir şekilde okuluna gidiyor. Emek veren herkese teşekkür ederiz

 • Oğlumu yeni baslamasina rağmen çok memnun kaldık başta mine hnm olmak üzere öğretmenlerimize çok tşk ederiz gözümüz arkada kalmıyor güvenle gönderebileceğiniz tek okul

 • KY

  Okulumuzdan çok memnunuz,oğlum öğretmenlerini ve okulunu çok seviyor. İyiki öğretmenlerimizi tanıma şansımız oldu. Bu yolda onlarla birlikte yürümekten mutluluk duyuyoruz.Her şey çok güzel.

 • Md

  Okulumuza başlayalı 2 ay oldu kızım çok utangaç olmasına rağmen o kadar çabuk adapte olduki. Okula çok severek gidiyor.Öğretmenlerimiz çok samimi, çok güler yüzlü, çok ilgililer.Başta mine hocam ve nildan hocam olmak üzere tüm öğretmenlerimize buradanda teşekkür etmek isterim.

 • ÖZELLİKLE NİLDAN HANIM A VE DİĞER EĞİTİMCİ -ÇALIŞANLARA ÇOCUKLARA GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜRLERHEPİNİZİN ELİNİZDEN GELENİ YAPTIĞINA İNANIYORUM.

 • Öi

  Hızla biten oryantasyon sonrası oğlum okuluna sevinerek gidiyor. Öğretmenlerimizden memnunuz.

 • MD

  Kızımızı 3 senedir Sihirli Gemiler Anaokuluna gönderdik. Okulda yönetici Mine Hanım, müdürümüz Nildan Hanım, öğretmenimiz İlknur Hanım, Derya Hanım, tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederiz, emeklerinin meyvelerini yeni yiyoruz. Topluma yararlı birey yetiştirmek, veli diyaloğu, çözüm odaklı yaklaşımları ile kendi kulvarında okul öne çıkmaktadır.

 • SY

  Her sabah okuluma öğretmenlerime arkadaşlarımın yanına gidicem diye uyanıyoruz göstermiş oldukları sevgiden vermiş olduğu eğitimden dolayı Sihirli Gemiler ailesine teşekkür edıyoruz.Sizi çok seviyoruz.

 • NY

  İlk defa kresle tanıştık. En başta tedirgindim nasıl bir ortam olacak diye. Ama özellikle Mine Hanım ve Nildan Hanımın ilgisi, öğretmenlerimizin (Aygen Hanım, Derya Hanim) sevgisi guleryuzlulugu evladimin okul ortamına alismasinda ve severek koşa koşa okula gitmesinde en büyük etken. Bir çocuğun öğretmenlerini sevmesi okula gitmek istemesi bu zamanda gerçekten çok önemli eğitim için. Böylelikle sevgi ortamında herseyi öğreniyorlar. İyi ki sizinleyiz, ailenizin parcasiyiz. Sizinle olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Emeğimizin karşılığını ödeyemeyiz, hersey için çok teşekkür ederim Sihirli Gemiler Ailesi.

 • NY

  İlk defa kresle tanıştık. En başta tedirgindim nasıl bir ortam olacak diye. Ama özellikle Mine Hanım ve Nildan Hanımın ilgisi, öğretmenlerimizin (Aygen Hanım, Dilek Hanim) sevgisi guleryuzlulugu evladimin okul ortamına alismasinda ve severek koşa koşa okula gitmesinde en büyük etken. Bir çocuğun öğretmenlerini sevmesi okula gitmek istemesi bu zamanda gerçekten çok önemli eğitim için. Böylelikle sevgi ortamında herseyi öğreniyorlar. İyi ki sizinleyiz, ailenizin parcasiyiz. Sizinle olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Emeğimizin karşılığını ödeyemeyiz, hersey için çok teşekkür ederim Sihirli Gemiler Ailesi.

 • PY

  Oğlumun ikinci evi sabahları koşarak gidip akşam beni geç al anne dediği tek yer :) Başta okul müdürü Mine Hanım ve tüm öğretmenlerimiz ailemizin bir parçası gibi. İyiki yolumuz kesişmiş ve iyi ki sizleri tanımışız <3

 • Za

  Biz cok memmunuz okulumuzdan oglum okula seve seve gidiyor.okul mudurumuz nidal hanim ve mine hanimin cok desteklerini gordum.

 • PY

  Bu okul benim ve oğlumun enlerimizin olduğu yer. Başta okul yönetimi sonrasında öğretmenleri hatta tüm personel bizim ailemiz gibi oldu. Oğlum sabahları okula koşarak gidip akşamları keşke beni daha geç alsaydın dediği ikinci evi. İyiki bu okuldayız iyiki sizlerle birlikteyiz♥️Okulumuz zaten bölgemizin en temiz en güvenilir yeri olduğu için çevredeki diğer okulların onu örnek alması gerekir.

 • SE

  Oğlum severek gidiyor. Okulda oyun ve eğitim dengesini çok iyi kurmuşlar. Öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seviyor.Kamere sistemi olsa çok daha memnun olurdum. Arada sessizde olsa oğlumu görebilmek isterdim

 • ŞT

  3 yaşındaki kızımızı talihsiz bir başka okul denemesinden sonra buraya göndermeye başladık, orada yaşadığımız tüm olumsuz deneyimleri unutturup bu işin aslında nasıl yapılması gerektiğini bize gösterdiler. Çocuğum buraya mutlu bir şekilde gidiyor ve geliyor, temizlik, titizlik, yemek menüsü ve en önemlisi çocuklarla iletişimde çok iyi olduklarını düşünüyorum. Tüm personelin çocukların mutluluğu için uğraştığını gözlemliyorum ve bu bir anne için çok değerli, hepinize çok teşekkür ederim.

 • LB

  Mine hanım,Nildan hanım ve tüm öğretmenlerimize özveri ve şefkatlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum kızımın aldığı eğitimden fazlasıyla memnun kaldım güvenerek düşünmeden teslim ettim hergün.Pandemide ara vermek zorunda kaldığımız kreşini,öğretmenlerini,yemekhane çalışanımız Müzeyyen hanımı hiç unutamadı

 • SD

  Kızımızı 3 senedir Sihirli Gemiler Anaokuluna göndermekteyiz. Okulda yönetici Mine Hanım, müdürümüz Nildan Hanım, öğretmenimiz İlknur Hanım ve Derya Hanım, yemek ve temizlik sorumlusu çalışanlarına kadar herkese ayrı ayrı katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Topluma faydalı nesil yetiştirmek ve okul sevgisini, veli diyaloğu, çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde gözümüz arkada kalmadan kızımızı mezun ettik. Kendilerine başarılarının devamını diliyoruz.

 • OA

  Kızım 4 yaşında. 1 Şubat dan beri evinize yakın olan Sihirli Gemiler okuluna gidiyor. Yeme ve tuvalet problemi olan kızımla yakından alâkadar olunuyor. Gerek yönetim, gerek öğretmenler ve de gerekse diğer personel son derece ilgili ve güleryüzlü. Kızımda her konuda olumlu gelişmeler izlediğimiz gibi, okuluna severek gitmesi de ne kadar doğru bir karar aldığımızı gösteriyor. Biz çok memnunuz. Çocuğum çok mutlu, herkese tavsiye ederim. Iyi ki bu okul ile yollarımız kesişmiş. Tüm ekibe sonsuz teşekkürler.Fiziksel olarak birkaç ufak dokunuş yapilabilir.

 • DD

  Oğlumuzu 3 ay kadar süredir sihirli gemiler anaokulunu gönderiyoruz; daha önce denediğimiz okullarda oğlumuz ikinci günden sonra okula gitmek istemiyordu. Sihirli gemiler anaokuluna basladigi gunden beri okula gitmek icin can atar oldu buyuk bir mutluluk ve sevinc ile gidiyor algisi el becerisi insanlar ile olan sosyal yakinlasmalari cok degisti gösterilen ilgiden ve heleki bu pandemi doneminde ki temizlik ve titizlikleinden dolayi butun ogretmen ve calisan herkese cok tesekkur ederiz...

 • Her cocuk iyi bir ailede sevgi ve saygı içinde büyümeyi hak eder. Ailenin haricinde iyi bir öğretmen iyibir yonetici iyi bir okul çocuğun karşısına çıkabilecek en büyük sanslardan bir tanesi ve biz bunu sihirli gemiler ailesinde bulduk. (3 ay oldu sihirli gemiler anaokuluna başlayalı) İyi ki bu aileye katildik. Başta okul yöneticisi Mine hanima o güler yuzunden çocuğuma ve bize gösterdiği sevgiden, saygidan anlayıştan , öğretmenlerimizin bizlere ve çocuklarımıza karşı çok naif olmalarindan dolayı çok ama çok teşekkür ederim... Onları gerçekten çok seviyorum...

 • Ne

  Okulda düzenli olarak buhar temizligi yapiliyor. Etkinlikleri ve değerleri geliştirici yonde. Gözümüz arkada kalmıyor Merve öğretmenden cok memnunuz

 • ÖM

  Okul sahibi,okulun müdürü çok güzel insanlar, sıcak, içten samami, çocuğunun mutlu olarak birşeyler öğrenmesini isteyen tüm veliler burada olmalıdır.Atatürk ilkerini benimsemiş, oyun ve aktiviteler ile çocukların severek eğlenerek vakit geçirmesini benimsemiş bir okul, oğlum severek gidiyor.O mutlu o mutlu olduğu için bizde mutluyuz:) Pandemi dönemi olmasına rağmen hijyen konusunda kafam çok rahat, okul değil sanki kendi evin gibi temizliğe özen gösteriliyor. Tüm çalışanlara teşekkürlerDüşünüyorum ama birşey bulamıyorum.Umuyoum olumsuz yorum yazılacak hiçbir durum da yaşnamaz.

 • Öe

  Eğitim ilgi ve alakdan çok memnunum öğrencilere ve ailelere göstermiş olduğunuz alak bilgilendirme çok iyi

 • DA

  Anaokulu çok araştırdık ve Sihirli gemileri seçtik. Çocuklarım çok mutlu gidiyor okula. Herşey gayit iyi. Okulun ekleme programlı var ordan herşey görebilirsin yemek menü, ayın programı, dersler. Okul çok temiz, öğretmenler cok başarlı eğitim veriyor. Her resmi günlerde kutlaması var çocuklara. Resim , boya, fizik oyunlar, müzik, inglizce dersler, ve okula hazırlamasına öğreniyorlar. Çok seviyoruz Sihirli Gemileri

 • SD

  Çocuk gelişimine önem , destek veren ve özgüvenli çocuk yetiştiren bir okul.

 • ÖD

  Okulumuz her yönden çocuğumuzun gelişimine inanılmaz katkıları mevcut. Öğretmenlerimiz tarafından sürekli bilgilendiriliyoruz. Okulda yapılan aktiviteler çok eğitici , özellikle okul sahibi Mine Hanım tüm çocuk velileri ile tek tek ilgileniyor. Hiç gözümüz arkada kalmıyor.

 • Öh

  Sevgi saygı çevresinde verdikleri eğitimden de çocuklara yaklaşımlarından çok memnunuz.

 • SB

  Sihirli Gemiler Anaokulu Dolu dolu 2 yıl geçirdik.Bu süreçte oğlum okulunda çok mutluydu Başta Mine hanım olmak üzere Öğretmenimiz Derya hanım a ilgi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Iyiki varsınız.Sihirli Gemiler Ailesi.

 • GP

  ayaz i sizin okulunuzdaki aldigi egitim sonrasinda piyano ya yonlendirin demistiniz ve ayaz piyano dersine basladi ve ogretmeni cok ileri seviyede oldugunu soyluyor.. ritim duygusu cok cok iyiymis.. cok kisa surede notalari ogrenmeye basladi.. temelinde okulunuzun cok etkisi var.. bugun ilk iki el parcasini calmis.. sizinle paylasmak istedim.. ozgur hocama da cok tesekkurler selamlar.

 • AP

  Ne çok seveniniz var. Çünkü başta siz olmak üzere hepiniz mükemmel öğretmenlersiniz. İyiki sizleri tanıdık Mine Hanım. Çok şanslıyız çok. Çok kıymetlisiniz, sizleri çok seviyoruz.

 • BK

  Ilk defa kızım 4 yaşındayken Sihirli gemiler anaokuluna başladık ve ilkokula başlayana kadar devam ettik.Bu dönemde 3 öğretmeni ve Mine hanımı yeterince tanıdık.Oncelikle okul muduresi Mine hanım öyle donanımlı ve öyle ilgili bir insan ki her gün saat 8 de okulda oluyor, tum cocuklar cikana kadar da orada kaliyor.Bunun yanisira her türlü sorunla bizzat kendisi ilgilenerek en iyi şekilde çözüyor.Ogretmenleri de kendisi gibi anaç ilgili ve kaliteli kişiler.Bu yüzden güven içinde hiç telaş etmeden rahatlıkla çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir yer.3 yıl boyunca hiç sorun yaşamadık ve kızım ilkokula başladığında verdikleri eğitimi diğer çocukları görünce hissettim.Kizim Nisa'nin sınıfındaki diger çocuklardan daha dikkatli,daha olgun ve daha sosyal olduğunu gördüm.Iyiki varsınız Sihirli Gemiler ve hep var olun

 • DB

  Başta Mine Gemicioğlu ve tüm Sihirli Gemiler Anaokulu ekibine kendi ailem adına teşekkürlerimi iletiyorum. Oğluma verdiğiniz emek ve ilgi için minnettarım.

 • OKUL MÜDÜRESİ MİNE HANIM BAŞTA OLMAK ÜZERE GÜLERYÜZ VE SAMİMİYETLE BENİ VE EŞİMİ KARŞILAYAN TÜM ÇALIŞAN EKİBE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM.ÇEVREDEKİ TÜM KREŞLERİ GEZDİK ANCAK BİZE ENÇOK GÜVEN VEREN SİHİRLİ GEMİLER ANAOKULUNU TERCİH ETTİK İYİKİDE ETMİŞİZ ELBETTEKİ ALIŞMA DÖNEMİNDE ÇOCUĞUM AĞLADI BENİ BIRAKMAK İSTEMEDİ İLK KREŞ TECRÜBEMİZ İDİ BU ZORLUĞU BİLE BİZE EN İYİ ŞEKİLDE TÜM ÇALIŞAN EKİP CANLA BAŞLA KOLAYLAŞTIRDILAR BEN BİLE BU KADAR ÇABUK ALIŞACAĞINA İNANAMADIM ŞU ANDA KIZIM HAFTA SONU BİLE KREŞE GİTMEK İSTİYOR.EMİNİN HER AİLE TİTİZLİKLE KREŞ ARAYIŞINDA GÖNLÜNÜZ RAHAT Bİ ŞEKİLDE SİHİRLİ GEMİLER BİZLER İÇİN HARİKA Bİ SEÇENEK MİNE HANIMA TEKRAR BURADAN TEŞEKKÜR EDİYORUM BÖYLE BİR OKULU AÇIP İŞLETTİĞİ İÇİN..ÖZETLEMEK GEREKİRSE GÜVENLİ,SAMİMİ,ÖZVERİLİ,DÜRÜST,AKADEMİK VE SAHADA HARİKALAR DÜŞÜNMEDEN ÇOCUKLARINIZI GÖNDEREBİLİRSİNİZ SAYGILAR

 • H

  Güvenilir, idealist, güler yüzlü bir ekip arıyorsanız bilin ki doğru yerdesiniz. Başta Okul Müdürümüz Mine Gemicioğlu,Öğretmenlerimiz ve Yardımcı Personeline kadar hepsi o kadar sıcak ve samimi ki enerjilerini direk alıyor ve onlardan ayrılmak istemiyorsunuz. İyki yolumuz kesişmiş ve iyki tanımışız onları. Oğlum İlkay Yağız iki yıl Ezgi Öğretmenimizden eğitim aldı bu yıl 1.sınıfı başarı ile bitirdi. Okulumuzdan mezun olduk ama biz halen beraberiz ve biliyoruz ki her zaman da beraber olmaya devam edicez çünkü artık bir aileyiz. Kendilerini halen ziyaret eder ve aklımıza takılan birşey olduğunda hemen danışır fikirlerini alırız. Çoçuklarınızı ailenizden sonra bırakabileceğiniz en güvenilir okul Özel Sihirli Gemiler Anaokulu'dur.

 • İlk görüşmede sevgili Mine Hanım 'ın duruşu ve eğitim hayatına bakışı, disiplininden çok etkilendik ve aradığımız güvenilir okulumuzun Sihirli Gemiler olması gerektiğine karar verdik . 2 yaşında bir çocuğun güvenle gidebileceği , öğretmenlerimizin ilgisi,Mine hanımın dostça ve güvenilir yaklaşımı oğlumu kısa sürede okuluna alışmasını sağladı. Büşramızı çok seviyoruz . 2 yaşındaki oğlum hergun hadi Büşraya gidelim diye evden çıkıyor olması çok sevindirici. Teşekkür ediyoruz herkese . Sevgiler

 • DD

  Kızımı güvenli ellere teslim ettiğimden çok eminim. İlgilerini de, eğitimlerini de çok yeterli buluyorum. İyiki tercih etmişiz.

 • İT

  Öğretmenlerimizin ve okul müdürümüz Mine Hanımın güler yüzlü olması çocuklarımıza çok ilgili davranmaları ve sevgiyle yaklaşımlarından çok memnunum. Oğlumu gönül rahatlığıyla gönderiyorum. Okul öncesi verilen eğitimden ve okul faaliyetlerini yeterli buluyorum. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.

 • Y

  Güven ve sevgi icinde 3.yılımızı doldurduk. Bir gün bile tedirgin olmadigim okul yönetimine tesekkurlerimi sunarım.

 • 2 senedir oģlum s8hirli gemiler anaokuluna gidiyor.okul müdürü mine hanıma öğretmeni ezgi hanıma geçen seneki öğretmeni derya hanıma sonsuz teşekkür ediyorum.

 • B

  Okulun müdüresi Mine Hanım ve tüm öğretmenler gayet ilgili ve sevecen bu nedenle gönül rahatlığıyla çocuklarımızı bırakabiliyoruz.Ayrıca dansa, yaz okuluna (at,tenis,jimnastik,yüzme gibi faaliyetlere),ingilizce ve robotik kodlama gibi derslere vermiş oldukları önem çocuklarımızı ve bizi mutlu ediyor

 • HG

  Kızımın ilk okul deneyimi olduğu için bazı korkularımız vardı fakat adaptasyon sürecini öğretmenimizin ilgi ve alakasıyla kısa sürede atlattık, şuan severek gidiyor.Emeği olan herkese teşekkürler

 • PY

  Çocuğumu gönül rahatlığıyla bıraktığım ve çocuğumun canım okulum diye bahsettiği bir yer daha ne olsun :) Öğretmenlerimize çok teşekkür ederim çocuklarımıza okulu bu kadar çok sevdirdikleri için.

 • ZB

  Biz okulumuzdan ve ogretmenlerimizden cok memnunuz.Cocugumuzun okula keyifle gidip gelmesi bizi mutlu ediyor. Ilginize ve emeginize tesekkur ederiz.

 • FY

  Başta Mine hanım ve tüm öğretmenlerimiz sonsuz sevgi dolu ve melek kalpliler. Böylesine vicdanlı, sevgi dolu bir öğretmen kadrosu ve mükemmel bir okula sahip olduğumuz için çok şanslıyız..

 • T

  Güvenle çocuğumuzu emanet ettiğimiz bir okul olmakla birlikte öğretmenlerimizin güler yüzlülüğü çocuklara yaklaşımı ve ilgilenmeleri onlara herşeyden önce iyi bir birey olmaları için onlara gereken değerleri öğretmeleri ,yaratıcı ve yenilikçi eğitim ve öğretimi güncel takip eden bunlardan çocuklarımızın yararlanması için her türlü fırsatı değerlendirip fırsatları bize sunan okulumuza sonsuz teşekkürlerimle beraber iyi ki varsınız ve iyi ki sizi seçmişiz kızım resmen bu okulda öğretmenlerine aşık:)

 • yöneticilerinden öğretmenlerine hepsi birbirinden mükemmel insanlara emanet ediyorum kızımı, gözüm hiç arkada kalmıyor.Çok özverili ve şefkat dolu bir okul olduğunu düşünüyorum.Küçük yaşta verince anne babalar daha tedirgin oluyor okul seçiminde kesinlikle tavsiye ediyorum :)

 • KS

  Okulumuzda 2 yılımızı bitirdik. Gerek etkinlikleri ile gerek öğretmenleri ile dolu dolu bir okul çocuklarımıza ailelerinde sonra Okulda da sevginin devam ettiğini ziyaretleriniz de görebilirsiniz.çocuklara bir şeyler öğretmenin temelinde Sevgi yatar her zaman zoraki dayatma ile hiç birşey öğretemezsiniz. Sihirli gemiler de sevginin bol olduğu bir okul bu kurucumuz Mine hanımin Sevgi dolu bir insan olmasını da bağlı tabi öğretmenlerimizde öyle hepsine çok teşekkür ediyoruz iyilik varsınız❤️

 • KO

  Güler yüzlü öğretmenleri ve size verdikleri gönül rahatlığı çok önemli. Ayrica cocugumda gördüğüm değişim ve gelişim ise paha biçilemez ;)

 • Gd

  Çocuklarımızı gönül rahatlığıyla bırakacağımız emin eller

 • Sn

  Okukumuzu 3 kelimeyle şöyle özetleyebiklrim düzen güven Samimi bir eğitim kadrosuyla eğitimin bir çatı altinda toplanmiş Halidor sihirli gemiler

 • CD

  Bahçesinin çehresi ve genel olarak okulun bulunduğu muhit biraz biri düşündürdü. Annemlere yakın diye yarım gün olarak başladım ama çok çok memnun kaldık hiç korkularımızı bize yaşatmadılar. Seneye tam zamanlı bile düşünüyorum bütçemiz yeterli kalırsa

 • FH

  İngilizce derslerini tamamen kulak aşinalığı ve dil aşınalığının odağında işliyorlar. Biraz daha farklı şeyler öğretebileceklerini düşünüyorum. Bunun dışında okulumuzdan çok memnunuz

 • GA

  Küçük yaş çocuklarıyla her zaman birebir ilgilenmeleri ve onları asla yalnız bırakmamaları bizi çok mutlu ediyor. Oğlumuz baya yaramaz bu yüzden yuva veya anaokulu doğru mu diye düşünüyorduk fakat buradaki ilgiyi görünce aklımızdaki soru işaretleri ortadan kalktı

 • AU

  Okulun gezileri ve zaman zaman yaptırdığı farklı aktiviteleri çocuklara yeni bir bakış açısı ve tecrübe katıyor

 • HK

  Dans eğitimine verdikleri önem çok güzel. Çocukları hem dans etmeye sevk ediyorlar hem grup halinde ortaya bir şeyler çıkarmayı öğreniyor çocuklar

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu İletişim Bilgileri

Bağlarbaşi Mahallesi̇ Kooperati̇f Caddesi̇ No:21 Maltepe / İstanbul
0 216 706 0132
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum