fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

KAE Anaokulları

KAE Anaokullarının tüm şubelerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın. KAE Anaokulları fiyatlarına, fiziki imkanlarına, veli yorumlarına kolayca göz atın.

KAE Anaokulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

KAE Anaokulları Anaokullar

KAE Anaokulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE

KAE Anaokulları Hakkında

  • KAE Anaokulları'nda Eğitim

Merak Tabanlı Eğitim (M.E.T.E)

KAE Anaokullarında, merak tabanlı eğitim modeli uygulanmaktadır. Kurum, her şeyin merakla başladığı ilkesinden hareketle eğitim programlarını detaylandırmaktadır. KAE Preschools'a özgü olan M.E.T.E ile öğrencilerin hem merakı desteklenmekte hem de merakları doğru bilgilerle giderilmektedir. Küçük yaştaki bireylerin soru soran ve sorgulayan bireyler olabilmesi adına eğitim yaklaşımları desteklenmektedir.


Yabancı Dil Hizmeti

KAE Preschools, yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimi ile endüstri 4.0 çağına göre insan yetiştirmeyi hedefliyor. Kids Academy Europe okullarında tam zamanlı İngilizce eğitim vererek çocukların erken yaşta pek çok alanda gelişimine katkı sağlamaktadır.

Rehberlik Hizmeti

KAE Anaokulları, rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. Rehberlik birimi ile öğrencilerin duygusal, zihinsel, sosyal ve akademik alanlardan öğrenme sürecine doğrudan katkı sağlamaktadır. KAE Preschools öğrencilerle birebir etkileşim içerisinde bulunan psikolojik danışmanlar ve rehber öğretmenler onların gelişimi konusunda oldukça hassas bir biçimde hizmet vermektedir. Rehberlik birimi, gelişim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde aktif rol oynamaktadır. Küçük yaştaki öğrencilere rehberlik hizmeti tarafından gözlem amaçlı testler de uygulanmaktadır.


Beslenme

KAE Anaokullarında tüm yiyecekler ve yemek menüleri uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. İyi bir beslenme gelişimin temeli olduğundan dolayı Kids Academy Europe, bu alanda oldukça titiz çalışmalar sergilemektedir. Küçük yaştaki öğrenciler okul içerisinde bulundukları süre zarfında üç öğün yemek yemektedir. Öğünler sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak hijyenik koşullarda organik besinlerle hazırlanmaktadır. Sağlıklı ve doğal besinlerle öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlanmaktadır.

KAE Anaokulları Anaokulu

Özel Bambu Anaokulu
Özel Bambu Anaokulu İstanbul / Esenler
25
Hemen İncele
Özel Ödül Anaokulu
Özel Ödül Anaokulu İstanbul / Sancaktepe
50
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum