fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

KAE Anaokulları

KAE Anaokullarının tüm şubelerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın. KAE Anaokulları fiyatlarına, fiziki imkanlarına, veli yorumlarına kolayca göz atın.

KAE Anaokulları'nda Eğitim

Merak Tabanlı Eğitim (M.E.T.E)

KAE Anaokullarında, merak tabanlı eğitim modeli uygulanmaktadır. Kurum, her şeyin merakla başladığı ilkesinden hareketle eğitim programlarını detaylandırmaktadır. KAE Preschools'a özgü olan M.E.T.E ile öğrencilerin hem merakı desteklenmekte hem de merakları doğru bilgilerle giderilmektedir. Küçük yaştaki bireylerin soru soran ve sorgulayan bireyler olabilmesi adına eğitim yaklaşımları desteklenmektedir.


Yabancı Dil Hizmeti

KAE Preschools, yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimi ile endüstri 4.0 çağına göre insan yetiştirmeyi hedefliyor. Kids Academy Europe okullarında tam zamanlı İngilizce eğitim vererek çocukların erken yaşta pek çok alanda gelişimine katkı sağlamaktadır.


Rehberlik Hizmeti

KAE Anaokulları, rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. Rehberlik birimi ile öğrencilerin duygusal, zihinsel, sosyal ve akademik alanlardan öğrenme sürecine doğrudan katkı sağlamaktadır. KAE Preschools öğrencilerle birebir etkileşim içerisinde bulunan psikolojik danışmanlar ve rehber öğretmenler onların gelişimi konusunda oldukça hassas bir biçimde hizmet vermektedir. Rehberlik birimi, gelişim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde aktif rol oynamaktadır. Küçük yaştaki öğrencilere rehberlik hizmeti tarafından gözlem amaçlı testler de uygulanmaktadır.


Beslenme

KAE Anaokullarında tüm yiyecekler ve yemek menüleri uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. İyi bir beslenme gelişimin temeli olduğundan dolayı Kids Academy Europe, bu alanda oldukça titiz çalışmalar sergilemektedir. Küçük yaştaki öğrenciler okul içerisinde bulundukları süre zarfında üç öğün yemek yemektedir. Öğünler sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak hijyenik koşullarda organik besinlerle hazırlanmaktadır. Sağlıklı ve doğal besinlerle öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlanmaktadır.


KAE Anaokulları (Kids Academy Europe), çağdaş dünyanın çağdaş çocuklarının gereksinimlerini karşılayan bir eğitim model ile onların duygusal, bilişsel, sosyal ve akademik gelişimlerini destekleyen seçkin bir eğitim kurumudur. Bilimi ve sanatı teşvik ederek öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirmeyi ve bağımsız bilgi edinmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Üst düzey yabancı dil eğitimi ve uluslararası eğitim kültürü ile doğa tabanlı, STEM-A temelli bir kurum olarak, KAE Anaokulları geleceğin liderlerini, bilim insanlarını ve sanatçılarını dünya vatandaşı olarak yetiştirmektedir. Hedefleri, ülkemizin geleceğinde yetkin bireylerin ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı, demokratik laik cumhuriyete sahip çıkan insanlar olmasıdır. Kids Academy Europe, üstün nitelikli yabancı dil eğitimi ile endüstri 4.0 sıfır çağına insan yetiştirmeyi hedefleyen, tüm anaokullarını bu doğrultuda yönlendiren bir eğitim kurumudur.


KAE Anaokulları, şubelerinde kullanılan eğitim programlarını akademik ve pedagojik uzmanlar ile geliştirmiştir. Bu uzmanlar tarafından hazırlanan eğitim planları, bültenler, yemek menüleri, sanat çalışmaları ve programlar, bir anaokulunun gerektirdiği tüm faaliyetlerin en iyi şekilde yerine getirilmesine zemin hazırlamaktadır. Bu unsurların doğru uygulanmasını sağlamak amacıyla, KAE Anaokulları uzmanları her ay öğretmenlere kapsamlı eğitimler vermektedir. STEM eğitimleri, yabancı dil eğitimleri ve gelişim seminerleri ile değerli çocuklarımızı geleceğe hazırlayan eğitmenlerin yetkinlikleri ve farkındalıkları artırılmakta, profesyonel gelişimlerine destek olunmaktadır. Düzenli olarak eğitim gören, sürekli eğitim konusunda gelişim sağlayan öğretmenler, en iyi şekilde çağdaş öğretim metotlarını uygulayabilmektedir. Tüm şubelerinde KAE standartlarına göre eğitim verilmesini sağlamak amacıyla KAE denetçileri her ay sınıflara ziyarette bulunup eğitim sürecini incelemektedir. Bu sayede tüm eğitim programlarının sağlıklı ve doğru şekilde uygulanması sağlanmaktadır. Tüm bu uygulamalar, akademik, bilimsel ve teknolojik gelişmelerin takip edilmesini; üretken, donanımlı, eleştirel düşünce sahibi ve sorgulayıcı bireylerin yetişmesini sağlamaktadır.


KAE Anaokulları, Kids Academy Europe’a özgü olan “Merak Tabanlı Eğitim” (ME.T.E) modelini kullanmaktadır. KAE, her şeyin merak ile başladığına inanmaktadır. Merak Tabanlı Eğitim modeli ile çekinmeden soru soran, araştırmacı bireylerin yetiştirilmesi hedeflenmektedir. KAE Anaokulları eğitim sisteminin en önemli unsurlarından biri STEM-A (Fen bilimleri, Teknoloji, Mühendislik, Matematik - Sanat) eğitimidir. STEM-A eğitimi ile öğrencilere erken yaşta algoritmik düşünce kazandırmayı, onları matematik ve bilim dünyası ile tanıştırmayı; yaratıcı düşünme ve yaşam becerilerini geliştirmeyi hedeflemektelerdir. Bu yeterlilikler ile öğrenciler geleceğe hazırlanmaktadır. Yoğun ve üstün nitelikli İngilizce eğitimi de KAE Anaokulları eğitim sisteminin önde gelen özelliklerinden biridir. Uluslararası ticaret, sanayi, siyaset ve akademinin dili olan İngilizce’yi düzgün bir biçimde kullanabilmek gelecek nesiller için çok önemlidir. Çocukların içgüdüsel olarak dil edindikleri yaş aralığında onlara kaliteli yabancı dil eğitimi ile bu önemli dili onlara kazandırmayı KAE Anaokulları bir zorunluluk olarak görmektedir. KAE Anaokulları’nın tüm eğitim modeli ve yaklaşımı, öğrencilerin günümüzün kondisyonlarına değil, geleceğin gereksinimlerine göre eğitmeyi hedeflemektedir.


Öğrencilerin aralıksız okul öncesi eğitim görmesi gerektiğine inanan KAE Anaokulları, öğrencilerin evde kalması gerektiği durumlarda “Okulum Evde” programını uygulamaktadır. Bu program ile öğrencilerin gelişimlerinde geri kalmamaları sağlanmakta ve çocuklar teknolojinin zararlı etkilerinden korunmaktadır. Bu program dahilinde öğretmenler eğitim sürecinde bir rehber rolü üstlenmektedir. KAE Anaokulları’nın akademik kadroları çocuklarla kalacak kişilere eğitimsel rehberlik sağlayacaktır. Onlara, öğrenciler ile eğitici ve eğlenceli bir şekilde, zorluk yaşamadan yapabilecekleri etkinlikler hazırlanacaktır. Haftalık eğitim programları sağlanacaktır. Çocukların ilgisini ve hevesini korumak amacıyla, ödüllü yarışmalar düzenlenecektir. Bu sayede çocuklar evde eğitimden uzak kalmayacaktır. Bir daha okul ortamına geldiklerinde geri kalmamış olacak, aynı hevesle eğitim göreceklerdir.

KAE Anaokulları İndirimleri
KAE Anaokulları Yorumları
Devamını Gör
KAE Anaokulları'nda Eğitim
KAE Anaokulları Galeriler
KAE Anaokulları İndirimleri
KAE Anaokulları Yorumları

KAE Anaokulları Kampüsleri

KAE Anaokulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ankara Beyaz Gül Anaokulu Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 18 Yorum announcement-icon 8 Duyuru
%5 İndirim
Çankaya Çocuk Dünyası Anaokulu Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Bahçelievler Emir Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Bahçelievler
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 9 Duyuru
%5 İndirim
Beylikdüzü Elit Çocuk Akademisi Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 23 Yorum announcement-icon 15 Duyuru
%5 İndirim
Eyüp Sevilen Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Eyüp
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Kadıköy Neşeli Ayaklar Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 7 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Kartal Rüya Çocuk Akademisi Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Kartal
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Maltepe Sihirli Gemiler Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 104 Yorum announcement-icon 119 Duyuru
%5 İndirim
Pendik Çamlık Halil Köksal Anaokulu Kampüsü-logo
İstanbul / Pendik
comment-icon 51 Yorum announcement-icon 9 Duyuru
%5 İndirim
Pendik Tuzla Yeşil Bahçe Anaokulu Kampüsü-logo
İstanbul / Pendik
comment-icon 64 Yorum announcement-icon 22 Duyuru
%5 İndirim
Bornova Kaplan Yuvası Anaokulu Kampüsü-logo
İzmir / Bornova
comment-icon 63 Yorum announcement-icon 33 Duyuru
%5 İndirim
Karabağlar Bir Dünya Çocuk Anaokulu Kampüsü-logo
İzmir / Karabağlar
comment-icon 18 Yorum announcement-icon 18 Duyuru
%5 İndirim
Menemen Küçük Yıldızlar Anaokulu Kampüsü-logo
İzmir / Menemen
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Narlıdere Kirazşekeri Anaokulu Kampüsü-logo
İzmir / Narlıdere
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Beylikdüzü Doğanın Çocukları Anaokulu Kampüsü-logo
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 49 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Sancaktepe Ödül Anaokulu Kampüsü-logo
İstanbul / Sancaktepe
comment-icon 65 Yorum announcement-icon 39 Duyuru
%5 İndirim
Menemen Küçük Yıldızlar Kreş ve Anaokulu Kampüsü-logo
İzmir / Menemen
comment-icon 7 Yorum announcement-icon 8 Duyuru
%5 İndirim
Esenler Bambu Anaokulu Kampüsü-logo
İstanbul / Esenler
comment-icon 25 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Çankaya Dönüşüm Anaokulu Kampüsü-logo
Ankara / Çankaya
comment-icon 55 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Renkli Düşler Anaokulu Tuzla Kampüsü-logo
İstanbul / Tuzla
comment-icon 81 Yorum announcement-icon 11 Duyuru
%5 İndirim
Sevimli Akademi Anaokulu Kampüsü-logo
Kocaeli / İzmit
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Gölcük Değirmendere Yankı Kreş ve Gündüz Bakımevi Kampüsü-logo
Kocaeli / Gölcük
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Çukurova Adana Çağdaş Anaokulu Kampüsü-logo
Adana / Çukurova
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Kartepe Gözde Çocuklar Anaokulu Kampüsü-logo
Kocaeli / Kartepe
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Oyun Arkadaşım Akevler Anaokulu Karabağlar Kampüsü-logo
İzmir / Karabağlar
comment-icon 4 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%5 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

KAE Anaokulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum