fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Sultanbeyli Beyaz Düşler Anaokulu

Özel Sultanbeyli Beyaz Düşler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Sultanbeyli Beyaz Düşler Anaokulu Hakkında

Özel Sultanbeyli Beyaz Düşler Anaokulu, öğrencilerine aktivitelerle zenginleştirilmiş ve çeşitlendirilmiş bir eğitim programı sunmaktadır. Kurum, öğrencilerinin çok yönlü karakterlere sahip olması adına geniş yelpazede sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Basketbol, futbol, jimnastik ve beden eğitimi aktiviteleriyle küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimleri en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Sportif faaliyetler, öğrencilerin hem ilgi odağı olmakta hem de sosyalleşmelerinin önünü açmaktadır. Drama, gezi kulübü, dans, ebru, görsel sanatlar, el sanatları, müzik kulübü ve koro aktiviteleri ise öğrencilerin kültürel birikimlerini beslemektedir. Özel Sultanbeyli Beyaz Düşler Anaokulu, sanatsal faaliyetlere önem vererek öğrencilerinin estetik bakış açısı kazanmalarını amaçlamaktadır. Kurumda sanatsal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilere problem çözme yeteneği kazandırdığından erken yaş zihinsel gelişimlerini desteklemektedir.
Kurum, öğrencilerine oldukça yetkin bir eğitim ortamı sunarak aldıkları faydayı artırmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler; futbol sahası, oyun alanı, bahçe ve spor alanında fiziksel olarak aktif kalmalarını sağlayacak aktivitelere katılım sağlamaktadır. Özel Sultanbeyli Beyaz Düşler Anaokulu'nun uyku odası da öğrencilerin öğlen uykusundan faydalanmasını sağlamaktadır. Okulda bu alanların yanı sıra hayvanat bahçesi, müzik odası, sera, revir ve yemekhane de bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sultanbeyli Beyaz Düşler Anaokulu İletişim Bilgileri

Battalgazi Mah., Barış Sok., No:26, 34935 Sultanbeyli/istanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum