fb

Sultanbeyli Anaokulları

Sultanbeyli'de yer alan tüm anaokulları ve kreşler hakkında, okulun velileri hakkında yapılmış yorumları ve daha fazlasını görüntülemek için listelerimizi incelemeye başlayın!

10 okul bulundu.
Özel Gelişim Çocuk Anaokulu
Okulunuzdan mezun olalı neredeyse 1 yıl oldu. Hala Gelişim'de geçirdiğimiz anları yüzümüzde kocaman bir gülümseme ile anlatıyoruz.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Özel Neşeli Yumurcak Anaokulu
Neşeli Yumurcak demek çocuklarımız için kendi evinde gibi güvenli huzurlu iyi niyetli ve dopdolu bir yaşam alanı oluşturmaya gayret gösteren bir aile demek.Zaten bir yıl gönderen...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Özel Kardelen Çiçeği Anaokulu
Çocuğumu bu okula gönderiyorum son derece memnunum. Okulda aile ortamı var her çocukla tek tek ilgileniyorlar. Derslerde oyunlar oynatarak yaşayarak görerek eğitim veriyorlar. Oğlu...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Vega Okulları Sultanbeyli Anaokulu
Akademik olarak okulun eğitim kalitesinden memnunum.öğretmenler ve idareciler velilerle iletişim kurmuyor. Yeterli ilgi gösterilmiyor.Sosyal aktivite yönünden de çok eksik senede b...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 2
İncele
Özel Minivercity Anaokulu
Anaokulu çağındaki çocuklara verilen eğitimler ve kazanımlar açısından oldukça iyi ve donanımlı bir okul olduğunu düşünerek oğlumuzu kayıt ettirdik. Gerçekten okulun bünyesinde yet...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Yorum Sayısı 2
İncele
Özel Arımaya Anaokulu
Çok güzel, dolu dolu bir dönem geçirdik, hepinizin emeğine, yüreğine sağlık. Her şey için teşekkür ederiz.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Özel Gülbin Anaokulu
Anne baba olarak bile keşke bazen biz de çocuk olsaydık diyoruz. Her şeyiyle dörtdörtlük bir okul. Sıcak, ilgili öğretmenlere sahipler. Umarım hep böyle devam eder. Bulunduğu bö...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Özel Tuğçe Anaokulu
Burası bizim ikinci yuvamız oldu 2 senedir. Çocuğum her gün okula hevesle gidiyor öğretmenlerini çok seviyor. Öğretmenleri hem çocuklarla hem de biz velilerle ilgileniyor her zaman...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Esma Sultan Anaokulu
Esma Sultan Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar
İncele
Gülbahar Hatun Anaokulu
Gülbahar Hatun Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler
İncele

Sultanbeyli Anaokulları

Sultanbeyli anaokulları ve kreş okul öncesi eğitim kurumlarına ulaşabileceğiniz bu sayfada birçok özel anaokulunun yanı sıra birçok devlet anaokulu da bulunmaktadır. Sizin için oluşturduğumuz listelerimizden Sultanbeyli anaokulu fiyatlarını karşılaştırabilir aradığınız aralıkta okulları tespit edebilirsiniz. Sultanbeyli bölgesinde birçok anaokulu bazı yaşlara uygun kreş, bakımevi ve oyun grubu hizmeti vermektedir. Okul profillerinde yaş aralığını bölümünü inceleyerek hangi okul öncesi kurumununda çocuğunuzun kendini rahat hissedeceği ve geleceğe iyi bir okul bulabilirsiniz.


Sultanbeyli bölgesinde daha çok Orhangazi Anaokulları, Mecidiye Anaokulları tercih edilmekte. Genelde çalışan anne babaların yoğun olduğu bu semtte anaokulları çok başarılı bir grafik sergilemekte ve bununla birlikte okul kayıtlarının yeterli olmamasından yeni şubeler kurarak yollarına devam etmektedir. Bu okullar genellikle Montessori, Waldorf, GEMS gibi alternatif eğitimleri tercih etsene de MEB müfredatını takip eden anaokulları da bulunmaktadır. Özellikte bölgede Montessori eğitimi ile öne çıkan okullar bulunmakta. Çocuğunuz için hangi eğitim planın yararlı olabileceğini teker teker rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.


Sultanbeyli bölgesinde önemli birçok kolej bulunmaktadır. Adını duyurmuş önemli kolejler mutlaka Sultanbeyli eğitim öğretime devam ediyorlar. Vega Okulları Sultanbeyli Anaokulu bu bölgede önde gelen kolejdir. Bu okulda özellikle öğrenciler erken yaşta yabancı dil eğitiminde deneyimli kadro sayesinde birçok avantaj elde ediyor. Çocukların kullandıkları oyuncaklar ve malzemeler sağlıkları için en uygun olması gibi birçok yarar sağlanmakta. Kolejler bulundukları semtlere göre farklılık göstermektedir.


Sultanbeyli anaokulları ve kreşleri hakkında anaokulları fiyatları, fotoğrafları, veliler tarafından yazılmış veli yorumları ve daha fazlasına hemen ulaşın! Sitemizde Sultanbeyli anaokullarından çocuğunuza uygun olan okulu adres adres dolaşmaya gerek kalmadan hemen keşfedin! Sistemimiz üzerinde randevu alın okullarla hemen iletişimi geçin.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum