fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Sultangazi Sıla Anaokulu

Özel Sultangazi Sıla Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Öğlenci: 12:30/17:00
Sabahçı: 08:00/12:00

Özel Sultangazi Sıla Anaokulu Hakkında

Sultangazi Özel Sıla Anaokulu
Özel Sultangazi Sıla Anaokulu olarak, tecrübeli kadrolarımızla, milli ve manevi değerlerle global insani değerleri harmanlayarak oluşturduğumuz eğitim - öğretim faaliyetlerimizle çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz. 3 - 6 yaş aralığındaki çocuklarınızı, hayata ve ilkokula hazırlamak için, yarım gün veya tam gün eğitim veriyoruz. Çocuklarınızı 7 yaşına geldiğinde gelecekleri için umutla dolacağınız donanmla yetiştiriyoruz. Çünkü; atalarımızın dediği gibi 'Çocuk 7'sinde ne ise 70'inde de odur.'
Öğretmenlerimiz; ekibimizin en değerli noktasıdır. Çocuklarımızı dikkatle gözlemliyor ve geliştirilmesi gereken yönleri hakkında çeşitli çözüm yolları üretmelerine rehberlik ediyoruz.
Özel Sultangazi Sıla Anaokulu'nun fiziksel imkanları çocuklarınızın güvenliği ve huzuru öncelenerek kurgulanmıştır.
Sultangazi'de hizmet veren Özel Sıla Anaokulu olarak temel yaklaşımımız çocuklarımızın ailelerinden ayrı geçirdikleri zamanın olabildiğince aktif, öğretici, üretkenliği teşvik edici, eğlenceli ve gelişimlerinde özgüvenli olmalarını sağlayacak temel becerileri kazanmalarını sağlamaktır. Hayatlarının ilk yıllarında bulundukları ortamın, kurdukları arkadaşlıkların ve öğrendiklerinin hayatları boyunca onlara katkı sağlayacak, ufuk açacak ve daima pozitif olmalarını sağlayacak duygusal gelişime sahip olmalarını hedefleyerek planlar, uygulama sürekliliği sağlayarak dikkatimizi kaybetmeyiz.
Özel Sultangazi Sıla Anaokulu, çocukların ve ailelerinin tercihleri olmalarını sağlayacak fiziksel ve pskolojik güvenlik ortamını her zaman sağlar. Çocuğunuzu okulumuzdan aldığınızda size anlatacağı birçok hikayesi, sizinle paylaşmak istediği oldukça fazla anısı olacaktır. Çocukları için okulumuzu tercih eden ailelerden isteğimiz onları dinlemesi, heyecanlarına ortak olması ve onları yarınlara hazırlarken bizimle birlikte onları hayata en iyi şekilde hazırlamak için iletişimde olmalarıdır.
Biz çocuğunuz için daima en iyisi için çalışıyoruz. Onlarla paylaştığımız mekanı, onlarla iletişimde olan öğretmenlerimiz ve görevlilerimizle ortak çabamız daima çocuğunuz ve sizin için iyisi olmak ve bu yüksek değerleri korumaktır.
Gelin çocuklarımız için en iyisini birlikte hayata geçirelim.
Özel Sıla Anaokulu | Çocuğunuz için en iyisi...

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Sultangazi Sıla Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Sultangazi Sıla Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Sultangazi Sıla Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir. Öğlenci grup 12:30 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 12:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Sultangazi Sıla Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Sultangazi Sıla Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Sultangazi Sıla Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Sultangazi Sıla Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmamaktadır.

Özel Sultangazi Sıla Anaokulu Yorumları (13)

 • HY

  Yaptığım geniş çaplı araştırmalardan sonra çocuğumu gönderdim ve asla pişman olmadım. Verilen eğitim, ve kadrolarından son derece memnun kaldık. Kızım da okulunu çok seviyor. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.

 • FA

  Temiz bir ortam, öğretmenler çok ilgili. Gözümüüz arkada kalmıyorOkul etkinlik gezileri daha çok olabilir

 • DY

  Çocuğumuz bu okula başladığından beri çok mutlu. Öğretmenleri ilgili ve değer eğitimleri konusunda çok hassas.

 • y

  Minik kızım Elif Sıla anaokuluna geçen sene yazıldı. 1-2 gün adaptasyon sorunu yaşadı, bu da her çocukta olan şeyler. 3. gün sonrasında iyice alıştı ve arkadaşlarıyla çok eğlenceli aktiviteler yapmaya başladı. Ablaları yakından ilgileniyor. Her çocukla bire bir ilgilendiklerine defalarca şahit oldum.

 • ÖA

  Tavsiye üzerine çocuğumu verdim. Giriş çıkış saatlerine gösterdikleri özen, dinleyen, anlayan, yardımcı olmaya hazır duruşları, çocuklarla yakından ilgilenmeleri, mekandaki fiziki yeterlilik sebebiyle çok memnunum. Teşekkürler Özel Sultangazi Sıla Anaokulu

 • Tek kelimeyle mükemmel. Aradığınız bütün özellikleri bütün ihtiyaçlarınızı karsilayabilcek kapasitede Bi okul guler yüzlü kadrosuyla bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum

 • Eb

  Eğitim ve çocuklarla ilgisi süper bir anaokulu öğrencilere duyarlılığı çok iyi❤️

 • Ho

  Alanında 1 numara .Çocuklarınızı güvenle bırakabileceginiz gözünüzün arkada kalmayacaği bir okul.Kesinlikle tavsiye ediyorum .pişman olmazsiniz

 • AA

  Kaliteli eğitim, kaliteli personel... Allah nasip ederse diğer çocuğumu da buraya yazdırmayı planlıyorum.

 • Çok güzel ve her açıdan çok donanımlı temiz ve bakımlı bir okul kızım iki yaşından beri oraya gidiyor bu sene son senesi çok memnun kaldım oğlumada oraya vereceğim inşallah her açıdan memnun kalacağınız bir yer

 • D

  Çocuğum okulu çok severek gidip geliyor çok memnunum

 • Kizim evde iken hic konusmuyordu neredeyse .Kizimin konuşmasinda sosyalleşmesinde cok faydasi oldu .Okulumuzun öğretmenlerinden ve yöneticidinden bilhassa baanane dediğimiz personelimizden son derece memnunuz.Çocuklarinizi gözünüz kapali emanet edebileceginiz bir okul.Yeni sene icin de erken kayıt firsatini kaçırmamak için çocugumun kaydıni yaptirdim . 2023 _2024 senesinde biz yine SILA ANA OKULUNDAYIZ.Sizede şiddetle tavsiye ederiz.Melek Hocam Nazlı hacam Sila hocam hepiniz işinde cok profesyoneller bence okulun hicbir eksiği yok MÜKEMMELSİNİZ..

 • Ak

  Eğitim öğretmen ve personel kalitesi çok iyi.cok ilgililer tebrik ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sultangazi Sıla Anaokulu İletişim Bilgileri

Eski Habipler Mah. Selviler Sok. No: 7-9C Sultangazi / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum