fb
Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu

Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu

0 216 706 6896
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:15/15:55
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu Hakkında

İstanbul Beykoz’da hizmete giren Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu alanında tecrübeli eğitmen kadrosu, donanımlı sınıfları ve uygulamakta olduğu kaliteli eğitim programları ile Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, sorumluluk sahibi, temel becerileri sahip, çevresine karşı duyarlı, çalışmayı seven, spor ve sanatla ilgilenen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okul İngilizce eğitimi konusunda büyük bir başarıya sahiptir. Yabancı dil eğitiminde uzman ve profesyonel bir kadroya sahip olan okulda Avrupa dil çerçeve programı kriterlerine göre hazırlanmış öğretim programları uygulanmaktadır. Alanlarında uzman sınıf öğretmenleri, psikolojik danışmalık ve rehberlik uzmanları, branş öğretmenleri ve kulüp öğretmenleri okulda mevcuttur. Anaokulu eğitiminde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen esaslar göz önüne alınarak hazırlanan programlar ile eğitim vermektedir. Ana dil İngilizce ve Türk İngilizce eğitimlerini veren başarılı öğretmenlerden oluşan bir kadroya sahiptir. Aynı zamanda Türkçe dil etkinlikleri ile öğrencilerin kendi ana dillerini etkin kullanmaları sağlanmaktadır. 2 ila 6 yaş arası çocuklara eğitim verilmektedir. Okul içerisinde teknolojiye ait materyaller ile etkinliklerin oluşturulması sağlanmıştır. Öğrenme istasyonları ile öğrencilerin ihtiyaçlarını ve becerilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bilim istasyonu, drama istasyonu, okuma yazma istasyonu gibi istasyonlar mevcuttur. Geniş bir bahçeye sahip olan Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu öğrencilerin güvenlikleri sağlanmaktadır. Bahçe suni çim ile kaplı olup tüm hijyen ve temizlik kurallarını yerine getirmektedir. Etkinlik ve eğitimler arasında fen ve matematikte bulunmaktadır. Deney, gözlem, inceleme gibi birçok olanağa sahiptir. İngilizce okuma ve yazma becerilerini geliştirilmesi için uzman öğretmenlerce ses bilgisi çalışmaları ile öğrencilere İngilizce eğitim verilmektedir. Düşünme becerileri eğitimleri ile öğrencilerin kişisel düşünce yapılarını gelişmesine olanak sağlanmaktadır. Türkçe dil etkinlikleri ile okul öncesine hazırlık yapılmaktadır. Sanat etkinlikleri ile öğrencilerin duygu ve düşüncelerini sanat bir yol ile ifade etmeleri sağlanmakta ve el becerilerinin gelişmesi hedeflenmektedir. Serbest oyun etkinliği ile öğrenciler istedikleri yerde istedikleri oyuncaklar ile oynamalarına müsaade edilmektedir. Uyku ve dinlenme sadece küçük öğrenciler için geçerli olup öğle yemeğinden sonra gerçekleştirilmektedir. Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu alan gezileri ve tiyatro etkinlikleri ile öğrencilerin ilgilerini çeken mekanlara geziler düzenlenmektedir. Jolly Phonıcs İngilizce eğitimini baz alır. Öğrenci merkezli hazırlanmış bu program kitaplar, fişler, kuklalar, posterler, cd ve bulunan akıllı tahtası ile öğrencilere İngilizce’yi öğretmeyi hedefler. 3 öğün yemek verilir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı. Aylık ve haftalık menüler velilere bildirilir. Okul bünyesinde; tenis, resim, satranç, judo, dans gibi birçok kulüp mevcuttur.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Seramik Kulübü
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • Ö. P.

  Hem geniş ferah ve her türlü imkanın olduğu bir kampüse sahip hem de eğitim ve öğretim faaliyetlerine uluslararası standartlarda önem veren bir kurum olduğu için erken yaştan itibaren tercih ettik ve meyvelerini hemen toplamaya başladık. Tüm anne ve babalara tavsiye ederim.

 • O. E.

  Ted kalitesi anlatılmaz yaşanır. Eğitimin her kademesinde çocuklara gösterilen ilgi ve şefkatle nitelikli bireyler yetiştirmekte gerçekten işini çok iyi yapabilen bir kurum. Durumunuz ve fırsatınız varsa çocuğunuzu anasınıfından itibaren göndermenizi tavsiye ederim.

 • Veli

  Süper bir eğitim sistemiyle çocuklarımızın çok iyi ingilizce öğrenmesini sağlamakta çok başarılılar.

"Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ted İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu İletişim Bilgileri

Acarlar Mahallesi 9. Cadde No 7 Kavacik Beykoz İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel TAD Beykoz Nesilden Nesile Anaokulu Özel Okul
Özel TAD Beykoz Nesilden Nesile Anaokulu

Donanımlı ve etkinlikleriyle çocukları ve velileri mutlu etmeyi bilen bir anaokulu. bahçedeki oyuncaklar yeterli ve öğre...

Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu

Butik bir anaokulu nasıl olmalı neleri yapmalı neleri yapmamalı tartışmalarına son veren okul. Yabancı dil eğitimden bes...

Özel Çengelci Anaokulu Özel Okul
Özel Çengelci Anaokulu

Beykozun gerçek anlamda Montessori Eğitimi veren ilk ve tek anaokulunu bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çocuğum mutluysa...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum