fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/15:55

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu Hakkında

İstanbul Beykoz’da hizmete giren Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu alanında tecrübeli eğitmen kadrosu, donanımlı sınıfları ve uygulamakta olduğu kaliteli eğitim programları ile Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, sorumluluk sahibi, temel becerileri sahip, çevresine karşı duyarlı, çalışmayı seven, spor ve sanatla ilgilenen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okul İngilizce eğitimi konusunda büyük bir başarıya sahiptir. Yabancı dil eğitiminde uzman ve profesyonel bir kadroya sahip olan okulda Avrupa dil çerçeve programı kriterlerine göre hazırlanmış öğretim programları uygulanmaktadır. Alanlarında uzman sınıf öğretmenleri, psikolojik danışmalık ve rehberlik uzmanları, branş öğretmenleri ve kulüp öğretmenleri okulda mevcuttur. Anaokulu eğitiminde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen esaslar göz önüne alınarak hazırlanan programlar ile eğitim vermektedir. Ana dil İngilizce ve Türk İngilizce eğitimlerini veren başarılı öğretmenlerden oluşan bir kadroya sahiptir. Aynı zamanda Türkçe dil etkinlikleri ile öğrencilerin kendi ana dillerini etkin kullanmaları sağlanmaktadır. 3 ile 6 yaş arası çocuklara eğitim verilmektedir. Okul içerisinde teknolojiye ait materyaller ile etkinliklerin oluşturulması sağlanmıştır. Öğrenme istasyonları ile öğrencilerin ihtiyaçlarını ve becerilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bilim istasyonu, drama istasyonu, okuma yazma istasyonu gibi istasyonlar mevcuttur. Geniş bir bahçeye sahip olan Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu öğrencilerin güvenlikleri sağlanmaktadır. Bahçe suni çim ile kaplı olup tüm hijyen ve temizlik kurallarını yerine getirmektedir. Etkinlik ve eğitimler arasında fen ve matematikte bulunmaktadır. Deney, gözlem, inceleme gibi birçok olanağa sahiptir. İngilizce okuma ve yazma becerilerini geliştirilmesi için uzman öğretmenlerce ses bilgisi çalışmaları ile öğrencilere İngilizce eğitim verilmektedir. Düşünme becerileri eğitimleri ile öğrencilerin kişisel düşünce yapılarını gelişmesine olanak sağlanmaktadır. Türkçe dil etkinlikleri ile okul öncesine hazırlık yapılmaktadır. Sanat etkinlikleri ile öğrencilerin duygu ve düşüncelerini sanat bir yol ile ifade etmeleri sağlanmakta ve el becerilerinin gelişmesi hedeflenmektedir. Serbest oyun etkinliği ile öğrenciler istedikleri yerde istedikleri oyuncaklar ile oynamalarına müsaade edilmektedir. Uyku ve dinlenme sadece küçük öğrenciler için geçerli olup öğle yemeğinden sonra gerçekleştirilmektedir. Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu alan gezileri ve tiyatro etkinlikleri ile öğrencilerin ilgilerini çeken mekanlara geziler düzenlenmektedir. Jolly Phonıcs İngilizce eğitimini baz alır. Öğrenci merkezli hazırlanmış bu program kitaplar, fişler, kuklalar, posterler, cd ve bulunan akıllı tahtası ile öğrencilere İngilizceyi öğretmeyi hedefler. 3 öğün yemek verilir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı. Aylık ve haftalık menüler velilere bildirilir. Okul bünyesinde; tenis, resim, satranç, judo, dans gibi birçok kulüp mevcuttur.

Yorumlar (3)

 • ÖP

  Hem geniş ferah ve her türlü imkanın olduğu bir kampüse sahip hem de eğitim ve öğretim faaliyetlerine uluslararası standartlarda önem veren bir kurum olduğu için erken yaştan itibaren tercih ettik ve meyvelerini hemen toplamaya başladık. Tüm anne ve babalara tavsiye ederim.

 • OE

  Ted kalitesi anlatılmaz yaşanır. Eğitimin her kademesinde çocuklara gösterilen ilgi ve şefkatle nitelikli bireyler yetiştirmekte gerçekten işini çok iyi yapabilen bir kurum. Durumunuz ve fırsatınız varsa çocuğunuzu anasınıfından itibaren göndermenizi tavsiye ederim.

 • Veli

  Süper bir eğitim sistemiyle çocuklarımızın çok iyi ingilizce öğrenmesini sağlamakta çok başarılılar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Anaokulu İletişim Bilgileri

Acarlar Mahallesi, 9. Cadde, No:7, Beykoz / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum