fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu

Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-5
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu Hakkında

Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu, öğrencilerinin öğrenme isteği ve merak duygusunu uyandırarak yaratıcılıklarını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, yenilikçi eğitim metotlarını kendi eğitim programlarına uyarlayarak karma bir modelle hizmet vermektedir. Okul, düzenlediği sosyal aktivitelerle eğitimi zenginleştirmeyi ve öğrencilerin çok yönlülüğünü ortaya çıkarmayı hedeflemektedir. Beden eğitimi ve yoga aktiviteleriyle öğrencilerin erken yaşta sporla tanışmaları sağlanmaktadır. Bu dönem öğrencilerin fiziksel gelişimleri için kritik bir dönem olduğundan öğrencilerin aldıkları fayda önemli ölçüde artırılmaktadır. Kurumda bu aktivitelerin yanı sıra halk oyunları, dans, tiyatro, heykel, seramik kulübü, dekoratif sanatlar ve görsel sanatlar aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu, böylece öğrencilerinin sanatsal yönlerini beslemekte ve estetik bakış açısı kazanmalarını sağlamaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, öğrencilerin pedagojik gelişmelerini takip altına almaktadır. Servis; öğrencilerin fiziksel, sosyal ve bilişsel açıdan hayata hazırlanmalarında gerekli psikolojik desteği sağlamaktadır. Ayrıca öğrencilerin okula alışma ve ebeveynlerinden ayrılma süreçlerinin aileyle iş birliği içerisinde sağlıklı yürütülmesini sağlamaktadır.
Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu'nda yabancı dil eğitimine oldukça önem verilmektedir. Kurum, küçük yaştaki öğrencilere kapsamlı ve uygulamalı şekilde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Yabancı dil kulübünde günlük olarak yapılan aktivitelerle İngilizce, öğrencilerin hayatlarının bir parçası hale getirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Çengelköy Mahallesi, Engin Caddesi, No:29, Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum