fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Anaokulu

Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Ümraniye Bilgi Çağı Koleji Anaokulu, İstanbul'un Ümraniye ilçesinde yer alan okul öncesi eğitim kurumudur. Bu kurum 3 - 6 yaş arası çocukları bünyesine kabul etmekte ve onlara aile sıcaklığında mutlu bir yuva sunmaktadır. Çocukların severek ve isteyerek geldiği bu kurumdan öğrenciler, ilkokula hazır, fiziksel, bilişsel ve zihinsel gelişimleri oldukça olumlu yönde ilerlemiş, öğrenme sevgisi aşılanmış bireyler olarak mezun olmaktadır. Çocuklar bu kurumda sevgiyle yetiştirilirken akıl ve zeka oyunları, drama, origami, dekoratif sanatlar, el sanatları, bilişim ve proje kulübü etkinlikleriyle eğlenirken öğrenmektedir. Aynı zamanda çocukların fiziksel gelişimlerinin de en sağlıklı şekilde ilerlemesi amacıyla; futbol, voleybol, basketbol gibi takım olmayı aşılayan derslerin yanında modern dans, yüzme, beden eğitimi dersleri de bulunmaktadır.
Özel Ümraniye Bilgi Çağı Koleji Anaokulu, öğrencilerini milli ve manevi değerlere bağlı bireyler olarak yetiştirmek amacıyla değerler eğitimi dersi vermektedir. Bu dersle çocuklara güzel ahlak, saygı ve sevgi öğretilmektedir. Hafta sonu eğitimi ve yaz okuluyla tüm yıl öğrencilerine hizmet vermektedirler.
Öğrencilerin, sanat ve sosyal alandaki gelişimlerini de takip eden Özel Ümraniye Bilgi Çağı Koleji Anaokulu, bünyesinde, kapalı spor salonu, mutfak atölyesi, sanat atölyesi, bahçe, kütüphane, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Aynı zamanda acil sağlık durumları için revir bulunmaktadır. Çocukların sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı edinmesi amacıyla yemekhane hizmeti veren bu kurum, öğrencilerine yaş grubuna göre besin değerleri hesaplanmış menüler sunmaktadır.
Çocukların zihinsel gelişiminin en aktif olduğu dönemde yabancı dil eğitimine başlayan bu okul öncesi eğitim kurumu, İngilizce dil eğitimini eğlenceli hale dönüştürerek öğrencilere aktarmaktadır. Çocukların yabancı dil gelişimiyle beraber, tüm bilişsel ve zihinsel gelişimleri psikolojik danışmanlar tarafından takip edilerek ebeveynlere bildirilmektedir. Ebeveyn ile çocuk arasındaki iletişimi en iyi şekilde ilerletmek amacıyla ailelere Özel Ümraniye Bilgi Çağı Koleji Anaokulu tarafından destek sağlanmakta ve belirli aralıklarla görüşmeler yapılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Şerifali Mah. Tavukçuyolu Cad. Alınteri Sok. No:1, Ümraniye / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum