fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilgiçağı Koleji

Bilgiçağı Koleji'nin detaylı tüm bilgilerine vakit kaybetmeden ulaşın. Bilgiçağı Koleji'nin; eğitim ücretlerine, fotoğraflarına, adreslerine hemen göz atın.

Bilgiçağı Koleji'nden Eğitime

BİLGİÇAĞI KOLEJİ'NDEN EĞİTİME

1994 yılında kurulan Özel Bilgiçağı Koleji Sultanbeyli bölgesinde açılan ilk özel okul olma özelliğine sahiptir. İnsan merkezli yaklaşımlarını ön planda tutmakla birlikte gelişen ve değişen dünya düzenini yakından takip etmektedir. Uluslararası ölçütlerde evrensel donanıma sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin toplumsal kültürle birleşmesini sağlamak ve onları ihtiyaçları doğrultusunda eğitimle donatarak vatanına ve milletine bağlı, manevi ve kültürel değerlerine önem veren, insana ve çevreye duyarlı bireyler yetiştirmektedir. Bilgiçağı Koleji ulusal ve uluslararası düzeyde eğitimler vererek diğer eğitim kurumlarına örnek olmayı hedeflemektedir.


Bilgiçağı Koleji Anaokulları

Okul öncesi dönemde öğrencilerin temel eğitimi alması amaçlanmaktadır. Eğitim-öğretim hayatının başlangıcı olan bu dönemin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Bilişsel gelişimin %80'i bu dönemde tamamlanmakla birlikte kişilik gelişimin temelleri de bu dönemde atılmaktadır. Bu dönemde Bilgiçağı anaokulları, alanında uzman eğitmenler ile hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini etkin olarak sağlamak amacıyla Bilgiçağı, zengin branş derslerini öğrencilere sunmaktadır. Aynı zamanda ilkokula hazırlık çalışmaları, değerler ve davranış eğitimleri, çoklu zekaya dayalı eğitim yaklaşımları, beceri ve yetenek geliştirme programları bu dönemde öğrencilere sunulmaktadır.


Bilgiçağı Kolejleri anaokulu döneminde; satranç, değerler eğitimi, ebru, folklor, mental aritmetik ve müzik dersleri branş öğretmenler eşliğinde öğrencilere aktarılmaktadır. Öğrencilerini tam donanımlı bir biçimde eğitmeyi hedefleyen Bilgiçağı, öğrenci ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığı eğitim programları ile gelişimlerini sağlamayı hedeflemektedir. Bilgilerin kalıcılığı sağlanması amacıyla özel anaokulunda deneyerek ve tecrübe ederek öğrenme imkanı sağlanmaktadır. Öğrencilere uygun ortamlar hazırlanarak deneme-yanılma yolu ile öğrenmelerine olanak verilmektedir.


Bilgiçağı Koleji İlkokulları

İlkokul döneminde adaptasyon sürecini hızlandırmak amacıyla eğitim programlarını çeşitlendiren Bilgiçağı Eğitim Kurumları, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda sınıf ortamları hazırlamaktadır. Bilgiçağı'nda öğrenciler fiziksel gelişimlerine uygun olan sınıf ortamlarında, farklı alanlara yönelik aktivite sınıflarında uzman eğitmenler eşliğinde öz güvenli, sosyal, manevi değerlerini bilen bireyler olarak eğitilmektedir.


Özel Bilgiçağı Koleji Scamper (Çok Boyutlu Düşünce Eğitimi) ile sistematik bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Özel okul, öğrencilerinin çok yönlü düşünmesini, yaratıcılığı ve hayal gücünün gelişmesini ve hisleri/sezgileri doğrultusunda özgün ürünler ortaya çıkarmasını sağlamak amacıyla uygulanan eğlenceli yöntem olan Scamper'i kullanmaktadır.


Bilgiçağı Koleji Ortaokulları

Öğrencilerin sahip oldukları bilgi potansiyelini en üst seviyede ve en iyi şekilde kullanabilmeleri adına çalışmalarını düzenleyen Bilgiçağı, onlara hayat boyunca bilgilenme kültürünü kazanmaları amacı ile çoklu zeka kuramı yaklaşımları ile eğitim hizmeti vermektedir. Bireysel öğrenci koçluğu yapılan Bilgiçağı Koleji'nde teknoloji destekli eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Özel okulda 3D ve Akıllı tahta desteği ile öğrenim gösterilmektedir. Okulda kullanılan eğitim modelleri FlipTeaching ve Skype Class gibi dünyada kabul görmüş modellerdir.


Bilgiçağı Koleji Liseleri

Zengin içerikli çalışma programları ile eğitim veren Özel Bilgiçağı Koleji artık kimliği oturmuş, hedeflerini belirlemiş bireyler olarak üniversite dönemine hazırlanarak hedeflerini tamamlamayı planlamaktadır. Özel Bilgiçağı öğrencilerine, hedeflerini kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda, eğitim programlarını çeşitlendirmekte ve çok yönlü çalışma ortamlarını öğrenciler için hazırlamaktadır. Uluslararası standartlarda eğitim hizmeti sağlamakta olan kurum, bireysel rehberlik hizmeti sağlayarak öğrencilerin sorun ve problemlerini giderirken aynı zamanda meslekler konusunda bilinçlendirmektedir. Öğrencilerin sınav kaygılarını azaltmaya yönelik çalışmalar ve seminerler de lise dönemindeki öğrencilere uygulanmaktadır.


Bilgiçağı'nda Yabancı Dil Eğitimi

21.yüzyılın bir gereksinimi olan yabancı dil öğrencilerin ihtiyaç duyduğu bir eğitim haline gelmektedir. Bilgiçağı Okulları, öğrencilerin bu ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak amacıyla küçük yaştan itibaren öğrencilere yabancı dil edinimi programları uygulamaktadır. Uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi sağlamakta olan kurum Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı(CEFR)'na bağlı olarak İngilizce eğitimi vermektedir. Okul öncesi dönemden itibaren yabancı dil eğitimi gören öğrencilerin lise dönemi sonunda dili etkin kullanabilmesi Bilgiçağı Koleji'nde sağlanmaktadır. Okuma, konuşma, yazma ve anlama konusunda tam anlamı ile idrak edebilmeleri için yabancı dil eğitiminde de öğrenciler yakından takip edilmekte ve bazı testlerle gelişimleri tespit edilmektedir.


Bilgiçağı Tanıtım Filmi
Bilgiçağı Koleji Fiyatları 2022

Bilgiçağı Koleji Sultanbeyli ve Ümraniye kampüslerinde eğitim ücretinin 2022 - 2023 eğitim döneminde ne kadar olacağını açıkladı. Kurum, kardeş indirim oranını her kardeş için %5 olacağını duyurdu. Aşağıdaki fiyatlara yemek ücreti ve KDV dahil edilmiştir.


Sultanbeyli Kampüsü

Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı
İlkokul 34.500 TL
Ortaokul36.000 TL
Lise 39.500 TL

Ümraniye Kampüsü

Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı
Anaokulu 38.000 TL
İlkokul 44.900 TL
Ortaokul47.950 TL
Bilgiçağı Koleji İndirimleri
Bilgiçağı Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bilgiçağı Koleji'nden Eğitime
Bilgiçağı Tanıtım Filmi
Bilgiçağı Koleji Fiyatları 2022
Bilgiçağı Koleji Galeriler
Bilgiçağı Koleji Yorumları

Bilgiçağı Koleji Kampüsleri

Bilgiçağı Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Mavi Balon Çocuk Evi Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Ataşehir 'de bulunan anaokulu olarak eğitim veren Özel Mavi Balon Çocuk Evi ‘nde dürüst. çevreye duyarlı, adale...
İçerenköy Mavi Balon Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İçerenköy Mavi Balon Anaokulu’ndaeğitim programı dahilinde ,çocukların farklı düşünme yeteneklerini geliştirmek,sor...
Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji Kampüsü
İstanbul / Sultanbeyli
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Sanat, spor, etkinlik ve oyun faaliyetleri ile kaliteli eğitim öğretimi birada veren Özel Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji İ...
Bilgiçağı Koleji Ümraniye Kampüsü
İstanbul / Ümraniye
comment-icon 66 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul'un üç ilçesinde eğitim veren Bilgiçağı Koleji, Ümraniye kampüsünde anaokulu kademesinden ortaokul kademesine ka...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilgiçağı Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum