fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu

Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu, 3 - 5 yaşları arasında öğrencilerini kabul eden okul öncesi eğitim kurumudur. Bu kurum öğrencilerini geleceğe çağdaş, üretken bireyler olarak aktarmak ve ilkokula hazırlamak amacıyla uzman kadrosuyla eğitim vermektedir. 1986'dan bu yana eğitimde tecrübe kazanmış ve başarılarıyla bu başarısını tescillemiş olan bu kurum, daima öğrenci merkezli bir yaklaşımla ilerlemiştir. Okulda öğrencilere, yalnızca akademik eğitim değil, sosyal ve kültürel alanlardaki eğitimlerinin yanı sıra spor alanlarındaki faaliyetlerde de aktif olmalarını sağlayan imkanlar sunulmaktadır. Okul binası tüm incelikleriyle öğrencilerin konforlu ve güvenli bir şekilde eğitim alması için dizayn edilmiştir. Anaokulu dönemi öğrencileri için aile sıcaklığını çocuklara yansıtan sıcak yuva ortamı oluşturulmuştur.
Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu, çocukların zihinsel ve bilişsel gelişiminin en önemli evresi olan dönemde olduğunun bilinciyle öğrencilerine akıl ve zeka oyunları, drama, origami, robotik ve kodlama dersleriyle gelişimlerine destek olmaktadır. Bu derslerle öğrenciler, teknolojiyi yakından takip eden, çağdaş, hayal gücü geniş, üretmekten korkmayan, fikirlerini açıkça ifade edebilen, estetik algısı gelişmiş bireyler olmaktadır. Aynı zamanda ilkokula hazırlık süreci için çocukların, motor becerilerini geliştirecek, iletişim becerilerini arttıracak ve eğitim almaktan keyif almasını sağlayacak çalışmalar yapılmaktadır.
Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu, fiziksel imkanlarıyla çocukların her gün severek geldiği bir yuva olmaktadır. Kapalı spor salonu, konferans salonu, mutfak atölyesi, sanat atölyesi, bahçe, oyun alanı, spor alanı, çocuklar için kütüphane ve havuz okul bünyesinde bulunmaktadır. Bu alanlarda çocukların zihinsel, fiziksel ve bilişsel gelişimleri için bir çok etkinlik ve aktivite düzenlenmektedir. Aynı zamanda okul öncesi dönemdeki öğrencilerin gelişimlerinde büyük etkisi olan uyku ve beslenme için okulda yemekhane ve uyku odası bulunmaktadır. Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu'nda öğrenciler uyku saatleri içerisinde uyku odasında dinlenmekte ve enerji toplamaktadır. Yemekhane hizmetiyle de öğrencilere eğlenceli menüler oluşturulmakta böylece öğrenciye organik besinlerden oluşan yemeklerle sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazandırılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Çamlık Mah. Zerrin Sok. No:25-27, Ümraniye/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum