fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gen Koleji

Gen Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın. Gen Koleji fiyatları, eğitim anlayışı ve bursluluk sınavı hakkında detaylı bilgi alın.

Gen Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Gen Koleji Anaokullar

Gen Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Gen Koleji İlkokullar

Gen Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Gen Koleji Ortaokullar

Gen Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Gen Koleji Liseler

Gen Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Gen Koleji Hakkında

  • Gen Koleji'nde Eğitim

Gen Koleji, eğitim hayatına 1986 yılında sınava hazırlık dershaneleri ile başlamıştır. 2013 yılında ise yıllardır kazandığı deneyim ve istikrarlı başarısıyla eğitimde bir adım ileriye taşınmış, özel okul faaliyetlerine başlamıştır. 2019-2020 eğitim öğretim yılı itibariyle de Gen Gelecek Nesil Eğitim Kurumları olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi olmak üzere bütün eğitim kademelerinde 8 kampüsüyle eğitim hayatına devam etmektedir. Günümüzde kolej ve kurs merkezlerinin yanında Gen Yayınları olarak sınava hazırlık konusunda yayıncılık hizmeti de sağlamaktadır. Kurulduğu yıllardan itibaren bilimi temel alarak ve sürekli gelişmek vizyonuyla hareket etmektedir. 

Gen Koleji öğrencilerinin yaş grubuna uygun bir yabancı dil eğitimi alması adına çabalamaktadır. Kurumda hazırlanan yoğun yabancı dil programı Avrupa Dil Çerçevesi Programı (Common European Framework-CEFR) doğrultusundadır. Bu yoğun dil eğitimi sonrasında öğrencilerin ve ailelerin inisiyatifine bağlı olarak öğrencilere uluslararası eğitim ve kariyer danışmanlığı yapılmaktadır. Böylece öğrenciler beklentileri ve becerileri doğrultusunda yönlendirilmektedir. "Gelecek Nesil Eğitim" anlayışıyla öğrencilere ulusal olarak sunulan eğitim programı da öğrencilerin üretken ve evrensel değerlere sahip bireyler olması adına çabalamaktadır. 

Alanında uzman ve deneyimli eğitim kadrosuyla Gen Koleji, her eğitim kademesi için ayrı olarak uygulanan müfredatla eğitimin kalitesini düşürmeden bütün eğitim sürecini başarıyla yürütmektedir. Kampüsler öğrenciler için bütün fiziksel imkanları sağlamaktadır. Binalarda akıllı sınıflar, resim,müzik,teknoloji tasarım, mutfak atölyeleri, bilim laboratuvarları, spor salonu ve yemekhanenin yanında DNA Cafe gibi imkanlar sunulmaktadır. Böylece anaokulundan lise seviyesine kadar tüm öğrenciler kampüs içerisinde ihtiyaçları olan her şeye ulaşabilmektedir. 

Gen Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Gen Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Gen Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Gen Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum