fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gen Koleji

Gen Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın. Gen Koleji fiyatları, eğitim anlayışı ve bursluluk sınavı hakkında detaylı bilgi alın.

Gen Koleji'nde Eğitim

Gelecek Nesil Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Gen Koleji, İstanbulun Ümraniye ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim hayatına 1986 yılında sınava hazırlık dershaneleri ile başlamıştır. 2013 yılında ise yıllardır kazandığı deneyim ve istikrarlı başarısıyla eğitimde bir adım ileriye taşınmış, özel okul faaliyetlerine başlamıştır. 2019-2020 eğitim öğretim yılı itibariyle de Gen Gelecek Nesil Eğitim Kurumları olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi olmak üzere bütün eğitim kademelerinde 8 kampüsüyle eğitim hayatına devam etmektedir. Günümüzde kolej ve kurs merkezlerinin yanında Gen Yayınları olarak sınava hazırlık konusunda yayıncılık hizmeti de sağlamaktadır. Kurulduğu yıllardan itibaren bilimi temel alarak ve sürekli gelişmek vizyonuyla hareket etmektedir.


Gen Koleji öğrencilerinin yaş grubuna uygun bir yabancı dil eğitimi alması adına çabalamaktadır. Kurumda hazırlanan yoğun yabancı dil programı Avrupa Dil Çerçevesi Programı (Common European Framework-CEFR) doğrultusundadır. Bu yoğun dil eğitimi sonrasında öğrencilerin ve ailelerin inisiyatifine bağlı olarak öğrencilere uluslararası eğitim ve kariyer danışmanlığı yapılmaktadır. Böylece öğrenciler beklentileri ve becerileri doğrultusunda yönlendirilmektedir. "Gelecek Nesil Eğitim" anlayışıyla öğrencilere ulusal olarak sunulan eğitim programı da öğrencilerin üretken ve evrensel değerlere sahip bireyler olması adına çabalamaktadır.


Alanında uzman ve deneyimli eğitim kadrosuyla Gen Koleji, her eğitim kademesi için ayrı olarak uygulanan müfredatla eğitimin kalitesini düşürmeden bütün eğitim sürecini başarıyla yürütmektedir. Kampüsler öğrenciler için bütün fiziksel imkanları sağlamaktadır. Binalarda akıllı sınıflar, resim, müzik, teknoloji tasarım, mutfak atölyeleri, bilim laboratuvarları, spor salonu ve yemekhanenin yanında DNA Cafe gibi imkanlar sunulmaktadır. Böylece anaokulundan lise seviyesine kadar tüm öğrenciler kampüs içerisinde ihtiyaçları olan her şeye ulaşabilmektedir.


Gen Koleji bünyesinde aktif olarak işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Bu servis öğrencilerin gelişimini çok yönlü olarak ele almaktadır. Böylelikle her kademede öğrencilerin yaşayabilecekleri sıkıntılar bir problem haline gelmeden çözülebilmektedir. Bunun yanında sınava hazırlık sürecinde olan öğrencilerin kendilerine bir hedef belirleyebilmeleri, bu hedefe uygun olarak çalışabilmeleri, motivasyonlarını kaybetmeden sınava hazırlık süreçlerini devam ettirebilmeleri adına da öğrencilere destek olunmaktadır.


Gen Koleji’nin sahip olduğu nitelikli öğretmen kadrosu ile her sene merkezi sınavlarda öğrenciler üstün başarılar göstermekte; ülkenin en nitelikli üniversitelerine ve liselerine yerleşebilme şansı kazanmaktadır.

Gen Koleji İndirimleri
Gen Koleji Yorumları
Devamını Gör
Gen Koleji'nde Eğitim
Gen Koleji Galeriler
Gen Koleji Yorumları

Gen Koleji Kampüsleri

Gen Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Gen Gelecek Nesiller Koleji Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 17 Yorum announcement-icon 13 Duyuru
Özel Ataşehir GEN Gelecek Nesiller Koleji Anaokulu, öğrencilerinin okul öncesi dönemde kendilerini maksimum seviyede gel...
Ümraniye GEN Koleji Kampüsü
İstanbul / Ümraniye
comment-icon 34 Yorum announcement-icon 18 Duyuru
İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermekte olan Özel Ümraniye GEN Koleji Anaokulu oyun alanları, araştırma...
Gen Gelecek Nesiller Koleji Bakırköy Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 9 Duyuru
Özel Bakırköy GEN Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu, alanında uzman ve dinamik branş öğretmenlerine sahip bir eğitim kur...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Gen Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum