fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu

Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:45
Öğlenci: 03:30/17:00

Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu Hakkında

Arnavutköy 'de eğitim vermekte olan Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu şirin binası, oyun alanları ve donanımlı sınıfları ile çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur.
Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu içerisinde, Montesorri eğitiminin olmazsa olmazlarından olan sera ve hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Buna ek olarak oyun parkı, kum havuzu, spor alanı bulunmaktadır. Montesorri eğitiminin temel taşlarından birisi hazırlanmış çevredir. çocuklar, hazırlanmış çevredeki Montessorri materyellerini çevresini istedikleri zaman istedikleri yerlerde kendi ilgi ve eğilimlerine bağımsız olarak seçebilmektedirler.
Montessori eğitimi ile çocuğun ona hazırlanmış bir çevrede kişiliğinin oturması için çocuğa özgürlük tanıyan, kişiliğin gelişimini destekleyen, bireyselleşmesini ve sosyalleşmesini sağlayan bir eğitim modelidir.
Tam gün eğitim programı verilen Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu'nda çocuklarla birlikte spor, mutfak, sanat, drama, müzik, sinema, görsel sanat, atletizm, jimnastik, zeka oyunları ve buz pateni gibi birçok eğlenceli aktivite yapılmaktadır. Ayrıca okulda yaz okulu programı da bulunmaktadır. Yaz okulunda kış döneminde yapılan aktivitelere ek olarak yüzme etkinlikleri yapılmaktadır.
Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu'nda çocukların erken yaşta saygı, dürüstlük, olarak okulda paylaşma, adalet, özgürlük ve hoşgörü kavramlarını öğrenebilmesi için değerler eğitimi verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak okulda İngilizce tercih edilmektedir. Gün içerisinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Yemekler okulun yemekhanesinde aşçılar tarafından sağlık koşullarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Yorumlar (1)

  • Za

    Gayet güzel temiz bir okul ve güvenilir. Ben çok menmun kaldım yeni dönemdede oğlum bu okula gidecek. Teşekkürler anlayışınız ve güler yüzünüz için.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Vefa Konutları Düş Bahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Hadımköy Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:90/c, Arnavutköy / İstanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum