fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Zeytinbahçesi Anaokulu

Özel Zeytinbahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Zeytinbahçesi Anaokulu Hakkında

Özel Zeytinbahçesi Anaokulu eğitim modeli Montessori ve High Scope’dur. Okulda 4-5-6 yaşı grubu çocuklara Milli Eğitim Bakanlığı adı altında özel olarak okul öncesi eğitimi verilmektedir. Okulun eğitimdeki amacı soran, sorgulayan, merak eden, değerlerini önemseyen, toplum içinde etkin rol oynayan, Türkçeyi düzgün kullanan ve hayat boyu öğrenime açık çocuklar yetiştirmektir. Özel Zeytinbahçesi Anaokulunun branş dersleri arasında yabancı dil eğitimi, drama çalışmaları, el sanatları ve görsel sanat çalışmaları, beden eğitimi çalışmaları mevcuttur. Müfredata uygun olarak okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, eğlenceli matematik çalışmaları, fen ve doğa çalışmaları, sosyal bilimler çalışmaları, fen bilimleri çalışmaları, satranç eğitimleri verilmektedir. Bunların yanı sıra her ay bir gezi olup isteğe bağlı değerler ve adap eğitimleri de mevcuttur. Özel Zeytinbahçesi Anaokulunda öğrencilerin dengeli beslenme alışkanlığı kazanması için okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek servisi yapılmaktadır. Yemeklerin taze ve sağlıklı besinlerden yapılmasına özen gösterilmektedir. Okulda temizlik hassas bir konu olup çocukların sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için sınıflar, tuvaletler başta olmak üzere tüm alanlar okulun deneyimli personeli tarafından temizlenmektedir. Öğrencilerin okul içinde ve gezi etkinliklerinde güvende ve huzurlu olması için gerekli önlemler alınmıştır. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (6)

 • FY

  Zeytinburnu ilçesi için Zeytinbahcesi büyük bir şans.egitimi ve eğitimcileri çok iyi.Guler yüz ve alakadar davranış bizi çok memnun etti çocuğum çok mutlu ve her anlamda ilerleme görmek beni de çok mutlu ediyor Emeği geçen herkese çok çok çok teşekkürler

 • Hk

  Güleryüzlü kaliteli hizmet gözümüz arkada kalmıyor güvenilir bir yer tesekkürler

 • EY

  Değerler eğitimi olması tercih sebebimizdi. Sevgi dolu bir ortamda güzel bir eğitim her aile ister. Zeytinbahçesi bu konuda başarılı. Herkese çok çok teşekkrülerimizi sunarız..

 • PS

  Güvenle emanet edeceğiniz anne sıcaklığında bir yuva bizimkisi için. Her ay yaptıkları gezi aktiviteleri çocukların sosyal ve kültürel gelişiminde çok önemli yer alıyor. Fiyat olarak da bu olanaklara sahip bir okul için çok makul. Her şey için teşekkür ederiz.

 • AY

  Bulunduğumuz bölgede bize hem yakın hem güvenilir bir yuva bulmak büyük şans. Size çok teşekkür ederiz. Güvenle emnaet edip hem de güzel bi eğitim öğretim hayatına başlangıç yapmış olduk sayenizde. Teşekkürler.

 • SG

  tüm öğretmenlere her personeline ayrı ayrı teşekkürler. işlerinin hakkını vererek çocuklarla her aşamada titizlikle ilgilenilmesi gözümüzü arkada bırakmıyor. Sevgiler...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Zeytinbahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeşiltepe Mah. 56. Sok. No:12, D:5, Zeytinburnu/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum