fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Zinde Okulları Anaokulu

Özel Zinde Okulları Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:15

Özel Zinde Okulları Anaokulu Hakkında

Her öğrencinin özel olduğuna inanan Özel Zinde Okulları Anaokulu öğrencileri birer kolej öğrencileridir ve okulumuzun tüm fiziksel, akademik ve sosyal imkanlarından en üst düzeyde yararlanırlar. Bu bakımdan Eyüpsultan bölgesinde geniş imkanlara sahip bir anaokulu olarak öğrencilerimize üst düzeyde eğitim ortamı sunmakta onların başarılı ve mutlu birer bireyler olmalarına çalışmaktayız. 2017 yılından bu yana anaokulumuzda öğrencilerimize güvenli ve kaliteli bir eğitim ortamı sunmaktayız. Özel Zinde Okulları Anaokulu'nda eğitim; Eğlenceli bir ortamda, dostluğu, arkadaşlığı, paylaşmayı, sevgiyi ön plana alan öğrenci dostu, milli ve manevi değerlerimize önem veren bir eğitim ortamı içerisinde öğrencilerimizin koşarak geldiği bir okul ortamı sunmaktayız. Okulumuzda öğrencilerimizin bilişsel, duygusal zekalarını geliştirici etkinlikler ve çalışmalarla onları hayata daha güçlü bireyler olarak hazırlama gayreti içerisinde çalışmalar yapmaktayız. Zinde Anaokullarında her öğrenci mutlu, yaş özelliklerine uygun gelişimlerini tamamlamış ve değerler eğitimiyle de kişilik eğitiminde üst düzey kazanımlar elde etmiş olarak bilimin ve bilgeliğin izinde özel ilgi güzel gelecek mottosuyla yetişir. Alanında üniversite mezunu ve çocuk sevgisi ile donanmış sınıf öğretmenlerimize geniş bir branş öğretmenleri ekibi eşlik ederek öğrencimizin gelişimine destek olurlar. Zinde Kampüs; Zinde Anasınıfı öğrencileri kampüsümüzün tüm imkanlarından rahatlıkla yararlanabilmektedir. Okulumuzda bulunan havuz, konferans salonu, kapalı spor salonu, yemekhane, müzik sınıfı, resim sınıfı gibi birçok imkanımızdan anasınıfı öğrencilerimiz branş öğretmenlerimiz yönetiminde faydalanmaktadırlar. Okulumuz TSE Okulum Temiz belgeli hijyen şartlarına en üst seviyede dikkat eden seçkin bir eğitim kurumudur. Zinde’ de Öğretmen; Zinde’ nin birbirinden değerli alanında uzman, kalbinde çocuk sevgisiyle öğretmenlik yapmaktan mutlu sınıf öğretmenlerimize beden eğitiminden, dramaya, müzik öğretmenimizden, İngilizce öğretmenine kadar birçok branş öğretmenimiz destek vermektedir. Ayrıca okul psikoloğıumuz anasınıfı öğrencilerimizle birebir ilgilenmekte, aileleriyle iletişim halinde öğrencilerimizin gelişimlerini desteklemektedir. Zinde Anaokulunda İngilizce; Zinde Okulları anasınıfında İngilizce dersleri profesyonel bir eğitim kadrosuyla modern eğitim kaynakları ile verilmektedir. İngilizceyi sevdirerek ve öğrencilerinin gelecekteki eğitimlerine temel oluşturabilecek güçlü bir seviyede İngilizce eğitimi üst düzey yöntem ve materyaller eşliğinde İngilizce zümremizce verilmektedir. Bilimin ve bilgeliğin izinde Zinde Okulları’ nda siz de anasınıfı öğrencisi olun, mutlu olun başarılı olun. ZİNDE OKULLARI; ÖZEL İLGİ, GÜZEL GELECEK…

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Klasik Sistem

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Metal

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Dışarıdan hazır geliyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar (18)

 • FS

  İlgili öğretmenleri ve samimi ortamıyla çocuğum için çok memnun olduğum bir okul. Ayrıca kolejin tüm imkanlarından daha anaokulunda faydalanması benim için büyük artı. Biz memnunuz.Anaokulu kontenjanının artmasını bekliyoruz.

 • ŞD

  Okuldaki aile ortamı bizim için mühim olan..sonrasında verilen eğitim. Okulda kullanılan kitap, argümanlar vs öğretmenlerin kısa sürede (ilk dönemde) çocuğumuza aktarımlarından memnunuz.. temizliği, yemek firmasının kalitesi ve okuldaki manevi iklimden dolayı memnunuz..inşallah oğlumuz için devamları olur… teşekkür ederiz Müzik dersi ve sanat derslerine daha fazla ağırlık verilebilir.. perküsyon veya orf noktasında müzik dersi geliştirilebilir… Sanat dersinde güncel yakalanabilir.. seramik yapmak resim de özGün ve tuval çalışmaları .. mizaç (enneagram) analiziyle çocuğun mizacına göre yaklaşma metodu izlenebilir..

 • ŞÇ

  Gerek akademik hayatına gerekse manevi hayatına çok büyük katkısı olacağına emin olduğum bir eğitim kurumu.

 • Mb

  Eğitimde Milli ve manevi değerlere İslam inancı içinde bağlı ve kızımı güvenle 3 yıldır teslim ettiğim eğitim kurumu

 • Ee

  Öğretmenleri sayesinde okulların tatil olmasını istemeyen bir kızım var. Ablasıyla başladık kardeşiyle devam ediyoruz. Bence anasınıfı için biraz kalabalık sınıflar ama birebir ilgilenilebiliyor. İlkokula tamamen hazır bir şekilde 1-0 önde başlıyorlar. Ben çok beğeniyorum eğitim sistemini

 • BO

  Idari kadrosuyla, ögretmenleriyle, egitimiyle çok iyi bir okul. Biz çok memnunuz.

 • Bugüne kadar verdigim en iyi karar bu okula çocuğumu yazdırmak.Lisesi'nin de açılmasını istiyoruz.

 • AT

  Çocuklara çok değer veren bir okul. Her zaman yardımcı ve anlayışlılar. Bütün çocuklarla özel olarak ilgileniyorlar. Öğretmenlerin de çocuklarımıza bakış açısı çok güzel. Değerli hissettiriyorlar.

 • Y

  Hem manevi hem maddi değerlerimize önem veren okuldur . Bu zamanda ahlaklı bir evlat yetiştirmek ona bu ortamı sağalamk çok zor ama Zindenin bunu başarbildiğini gördüm . Muvaffakiyetlerinin devamını temenni ederim

 • GD

  Evim çok yakın olmamasına rağmen çocuğumu bu okula gönderiyorum çünkü bu okuldaki bütün çocuklar çok mutlu. Bütün öğretmenler çocuklara evlatları gibi davranıyorlar. Ayrıca çok iyi eğitim veriliyor.

 • Zd

  Bütün imkanlara sahip donanımlı bir okul çok memnunuz. İyi ki Zinde Okulları ☺️

 • Küçük kızımı bu okula kayıt ettirdim. Öğretmenlerinin samimiyeti, derslerin branş öğretmenleri desteğiyle verilmesi, değerler eğitimine verilen önem, kolejin imkanları en önemlisi de huzurlu eğitim ortamı ile çok memnunum. Böyle eğitim kurumlarının artmasını temenni ederim.

 • MA

  Çocuklarımızı Materyal dünyanın bunaltmasından bir nebze olsun kurtarıp ilmin ve irfanın aydınlığı ile aydın nesiller yetiştirmeyi dert edinen ideal bir kurum.

 • BD

  Ebeveynler olarak hepimiz, çocuklarımızın eğitimine çok önem veririz ve beklentilerimizi karşılayacak bir eğitim kurumunu bulmak için çok özen gösteririz. Benim ikiz çocuklarım, bu sene Zinde Okulları beşinci sınıf öğrencileri ve kendileri hem akademik, hem de sosyal olarak sürekli bir gelişim içindeler. Zinde Okulları, öğrencilerini akademik olarak desteklerken, sosyal yönlerinin de gelişmesi için gerekli olan sanat, müzik ve sporla desteklemesi, çocukların kendilerine olan güveninin artmasını sağlıyor. Ayrıca verilen İngilizce eğitimini çok başarılı buluyorum. Çocuklarımız çağdaş bir eğitim alırken aynı zamanda kendilerine değer verilen, sevgi dolu bir ortamda, başkalarının haklarına ve farklılıklarına saygılı olmayı öğreniyorlar. Ben bu nedenlerden dolayı çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen okul yönetimine, öğretmenlere ve idari kadroya çok teşekkür ederim.

 • EE

  Eyüp ilçesindeki en iyi okullardan biri. Çocuklarla birebir ilgileniliyor. Branş derslerine branş öğretmenlerinin girmesi de ayrı bir artı.

 • MY

  Tecrübe ve özveri ile eğitimden başlayıp, evlatlarımızı maddi ve manevi güven ile emanet edebiliyoruz.

 • KC

  Gerek öğretmenleri gerek eğitim anlayışı çok iyi olan bir okul. Eyüp gibi maneviyatı yüksek bir yerde olması da cazip

 • Üİ

  Çocuk odaklı eğitim uygulamasıyla mutlu çocuklar yetiştiren bir okul Zinde Okulları. Bir ayağıyla değerlerine sıkı sıkı sarılan diğer ayağıyla dünyayı dolaşan bir nesil yetiştirmenin gayret ve çabasında olan eğitim kadrosuyla umut vaadediyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Zinde Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Düğmeciler Mahallesi, Düğmeciler Caddesi, No:8-10, Eyüp/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum