fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Zinde Okulları

Zinde Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Zinde Okulları'nda Eğitime Bakış

Zinde Okulları İstanbul’un Eyüp ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 2017 yılında eğitim hayatına başlamış olan kurum; sorgulayan, meraklı, araştırmayı seven, kendini geliştiren, yenilikçi, özgüveni yüksek, iletişim becerisi gelişmiş, manevi ve ahlaki değerleri kazanmış, akademik ve sosyal açıdan yeterli, analitik düşünme becerilerini kazanmış bireyler yetiştirmektedir. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren ortaokul kademesine kadar sürdürmektedir.


Zinde Okulları öğrencilerine fiziksel olarak birçok imkanı sunmaktadır. Kurumun kampüs binası içerisinde öğrencilerin sosyal, sportif, sanatsal faaliyetlerine yönelik çeşitli alanlar öğrencilere sağlanmaktadır. Bu alanlar kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, çok amaçlı konferans salonu, fen ve bilgisayar laboratuvarı, müzik atölyesi, sanat atölyesi, akıllı tahta donanımlı sınıflar şeklinde sıralanabilmektedir. Böylelikle öğrencilere bir eğitim alanında ziyade kendilerini her anlamda geliştirebilecekleri bir yaşam alanı sunulmaktadır.


Öğrencilerin her birinin farklı potansiyeli ve kişiliği olduğunun bilincinde olan Zinde Koleji, onları profesyonel şekilde yönlendirerek, hedeflerine ulaştırmada yol çizmektedir. Kurum eğitim sistemi 5 temel öğrenme modeli üzerine kurulmuştur. ‘Tam öğrenme yöntemi‘ benimsenerek öğrencilerin konuları eksiksiz öğrenmesi amaçlanmaktadır. Her ünite sonrasında tarama sınavları yapılmakta ve eksikleri belirlenen öğrenciler için ek etütler yapılarak eksikler tamamlanmaktadır. ‘Çocuk dostu eğitim’ anlayışıyla anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin yaş gruplarına uygun şekilde eğitimlerine oyun, etkinlik ve hareket katılarak eğitim daha verimli hale getirilmektedir. Zinde Okulları ‘Çok yönlü eğitim’ prensibi ile hem akademik hem de dil, müzik ve sanat alanlarında öğrencilerin gelişimleri desteklenmektedir. ‘1 dil 1 enstrüman’ ilkesi ile her öğrencinin 1 dil ve 1 enstrümanı çok iyi derecede bilinmesi hedeflenmektedir. ‘Hem özgüven hem ahlak’ prensibi ile öğrencilerin kendini ifade edebilmeleri, bedenlerini etkin kullanabilmeleri için drama eğitimi ve karakter ve değerler eğitimleri de ders programlarının içinde yer almaktadır.


Zinde Eğitim Kurumları tüm eğitim süreçlerinde ve sistemlerinde en önemli noktanın bu eğitim sistemlerini sunan eğitmen olduğunun bilincindedir. Bu bilinç doğrultusunda öğrencilere eğitim veren eğitim kadrosu; alanında uzman, belirli bir bilgi birikimine ve deneyime sahip, öğrencilerle ve velilerle güçlü iletişim kurabilen eğitmenlerden seçilerek oluşturulmaktadır. Böylelikle öğretmenler eğitim sürecinde öğrenciler için önemli bir destek kaynağı olmaktadır.


Zinde Okulları bünyesinde aktif olarak işlemekte olan bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis öğrencilerin gelişimlerini düzenli olarak takip etmektedir. Okul öncesi kademeden itibaren öğrencilerine okula alışma, uyum sağlama gibi konularda yaşayabilecekleri problemlere destek olmanın yanında gelişimsel dönemler içerisinde yaşanabilecek sıkıntılarda da aile ile işbirliği içerisinde hareket edilmektedir.

Zinde Okulları Tanıtım Filmi
Zinde Okulları İndirimleri
Zinde Okulları Yorumları
Devamını Gör
Zinde Okulları'nda Eğitime Bakış
Zinde Okulları Tanıtım Filmi
Zinde Okulları Galeriler
Zinde Okulları Yorumları

Zinde Okulları Kampüsleri

Zinde Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Zinde Okulları Eyüp Kampüsü
İstanbul / Eyüp
comment-icon 70 Yorum announcement-icon 5 Duyuru
Her öğrencinin özel olduğuna inanan Özel Zinde Okulları Anaokulu öğrencileri birer kolej öğrencileridir ve okulumuzun tü...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Zinde Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum