fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Zinde Okulları

Zinde Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Zinde Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Zinde Okulları Anaokullar

Zinde Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Zinde Okulları İlkokullar

Zinde Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Zinde Okulları Ortaokullar

Zinde Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Zinde Okulları Hakkında

  • Zinde Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Zinde Okulları Tanıtım Filmi

2017 yılında kurulmuş olan Zinde Okulları, sorgulayan, meraklı, araştırmayı seven, kendini geliştiren, yenilikçi, özgüveni yüksek, iletişim becerisi gelişmiş, manevi ve ahlaki değerleri kazanmış, akademik ve teknolojik açıdan yeterli, analitik düşünebilen bireyler yetiştirmektedir. Zinde Okulları, öğrencilerinin sosyal, bilişsel, fiziksel, ruhsal ve manevi ihtiyaçlarını belirleyerek desteklemektedir.


Öğrencilerin her birinin farklı potansiyeli ve kişiliği olduğunun bilincinde olan Zinde Okulları, onları profesyonel şekilde yönlendirerek, hedeflerine ulaştırmada yol çizmektedir. Kurum eğitim sistemi 5 temel öğrenme modeli üzerine kurulmuştur. ‘Tam öğrenme yöntemi‘ benimsenerek her ünite sonrasında tarama sınavları yapılmakta ve eksikleri belirlenen öğrenciler için ek etütler yapılarak eksikler tamamlanmaktadır. ‘Çocuk dostu eğitim’ anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yaş gruplarına uygun şekilde öğrenme programlarına oyun, etkinlik ve hareket katılarak öğrencilerin dikkati ve öğrenimi kazanılmaktadır. ‘Çok yönlü eğitim’ prensibi ile hem akademik hem de dil, müzik ve sanat alanlarında öğrencilerin gelişimleri desteklenmektedir. ‘1 dil 1 enstrüman’ ilkesi ile her öğrencinin 1 dil ve 1 enstrümanı çok iyi derecede bilinmesi hedeflenmektedir. ‘Hem özgüven hem ahlak’ prensibi ile öğrencilerin kendini ifade edebilmeleri, bedenlerini etkin kullanabilmeleri için drama eğitimi ve karakter ve değerler eğitimleri de ders programlarının içinde yer almaktadır.

Zinde Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Zinde Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Zinde Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum