fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Başiskele Anaokulları

Başiskele'deki anaokulları hakkında detaylı bilgileri inceleyerek kriterlerinize uygun okulları listeleyin.
11 okul bulundu.
Özel Başiskele İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Özel Başiskele İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Meryem Hatun Sevgi Tanesi Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Damlar Mah.
Özel Meryem Hatun Sevgi Tanesi Anaokulu

Özel Meryem Hatun Sevgi Tanesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Kocaeli Ted Koleji Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Ted Koleji Anaokulu

Özel Kocaeli Ted Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Çocuk Kasabası Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Damlar Mah.
Özel Çocuk Kasabası Anaokulu

Özel Çocuk Kasabası Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Başiskele Gözde Çocuk Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele Gözde Çocuk Anaokulu

Özel Başiskele Gözde Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel Kocaeli İstek Okulları Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Kocaeli İstek Okulları Anaokulu

Özel Kocaeli İstek Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Limonevi Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Yeşilyurt Mah.
Özel Limonevi Anaokulu

Özel Limonevi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Bahçecik Yıldızlar Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Seymen Mah.
Özel Bahçecik Yıldızlar Anaokulu

Özel Bahçecik Yıldızlar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Başiskele Yıldızlar Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Sahil Mah.
Özel Başiskele Yıldızlar Anaokulu

Özel Başiskele Yıldızlar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Bilgili Kültür Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Karşıyaka Mah.
Özel Bilgili Kültür Anaokulu

Özel Bilgili Kültür Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Balarısı Anaokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Balarısı Anaokulu

Özel Balarısı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6

Başiskele Anaokulları

Kocaeli Başiskele eğitim açısından birçok çeşitliliği bünyesinde barındırmaktadır. Bölgede ağırlıklı olarak okul öncesi eğitim veren kurumlar bulunmaktadır. Başiskele anaokulları ve kreşleri geniş eğitim ortamlarında küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini çeşitli eğitim yaklaşımları ile desteklemektedir. Eğitim açısından çeşitliliklere sahip olan Kocaeli Başiskele'de anaokulundan liseye kadar aradığınız tüm kurumları Okul.com.tr'den bulabilirsiniz. Başiskele kreşleri, gündüz bakım evleri ve anaokulları arasından öğrenciniz için en doğru okulu kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.


Başiskele kolejleri öğrencilerin küçük yaştan itibaren aynı eğitim kurumu bünyesinde öğrenim hayatını sürdürmesini destekleyerek, eğitim sürecinde oluşabilecek uyum ya da odaklanma probleminin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerini hayata hazırlamak adına ayrıcalıklı eğitim programları oluşturan özel anaokulları, branşlarında donanımlı ve uzman eğitmenler eşliğinde kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip ederek öğrencilerin okul öncesindeki eğitim gereksinimlerini en doğru biçimde kazanmalarını sağlamaktadır. Başiskele'deki en iyi anaokulları, genellikle bünyelerinde psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulundurmaktadır. Okul bünyesinde bulunan bu hizmet sayesinde öğrencilerin gelişimleri sürekli olarak takip edilmekte ve eğitim süreci boyunca oluşabilecek sorun ya da problemlerin önüne geçilmektedir. Özel anaokulları ve kreşler, Milli Eğitim Bakanlığının oluşturduğu eğitim müfredatına ek olarak sürdürdükleri çalışmalar ile öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemektedir. Başiskele özel anaokulu fiyatları, okulların öğrencilere sağladıkları hizmet farklılıklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Başiskele'deki anaokulları genellikle merkezi alanlarda konumlanmış olmakla birlikte öğrencilerinin güvenli seyahati adına servis imkanı da sağlamaktadır. Okullarının fiziki imkanlarını ve eğitim programlarını öğrenci odaklı çalışmalar sonucunda oluşturan kreşler ve anaokulları öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır. Bölgede yer alan anaokullarından bazıları yaz okulu eğitimi de sağlayarak öğrencilerin yazın da gelişimlerine katkılarda bulunabilmektedir. Başiskele kreş ve devlet anaokulları arasından kriterlerinize uygun kurumları görüntülemek adına Okul.com.tr'yi inceleyebilirsiniz.


Okul.com.tr Başiskele kreş ve anaokullarını tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirerek velilerin zaman kaybı yaşamadan kriterlerine uygun kurumları bulmalarını sağlamaktadır. Başiskele Anaokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okul öncesi eğitim veren kurumlara ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden öğrenciniz için en uygun okulu görüntüleyin!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum