fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Derince Anaokulları

Derince anaokullarının okul öncesinde öğrencilere sunduğu eğitim farklılıklarını inceleyerek kendinize en uygun kurumu bulun!
4 okul bulundu.
Özel Bilgi Yuvası Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Derince / Yenikent Mah.
Özel Bilgi Yuvası Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Bilgi Yuvası Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Derince Gelecek Adası Montessori Anaokulu Özel Okul
Derince / Yavuz sultan Mah.
Özel Derince Gelecek Adası Montessori Anaokulu

Özel Derince Gelecek Adası Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Derince Turkuaz Anaokulu Özel Okul
Derince / Sırrıpaşa Mah.
Özel Derince Turkuaz Anaokulu

Özel Derince Turkuaz Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 5.5
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Derince Asaf Okulları Anaokulu Özel Okul
Derince / Çınarlı Mah.
Özel Derince Asaf Okulları Anaokulu

Özel Derince Asaf Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6

Derince Anaokulları

Kocaeli'nin köklü ilçelerinden birisi olan Derince'de yer alan anaokulları öğrencilerin okul öncesindeki eğitim gereksinimlerini en doğru biçimde kazanmasını desteklemek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Okul öncesi dönem, 0 ile 6 yaş arası öğrencilerin gelişimlerinin en yoğun olduğu dönem niteliğindedir. Küçük yaştaki öğrenciler, eğitimin temelini ne kadar sağlam bir yapıda alırsa ilerleyen dönemdeki başarısı da doğrudan etkilenmektedir. Derince kreşleri ve anaokulları, öğrencilerin sevgi dolu bir aile ortamı içerisinde eğitim görmesini sağlamak adına eğitim yaklaşımlarını çeşitlendirmektedir. Aynı zamanda çağın gerekliliklerini öğrencilere en etkili biçimde kazandırmak adına aktivite ve faaliyet programları oluşturmaktadır.


Birçok özel ve devlet kurumunun bulunduğu bölgede Derince özel anaokulları öğrencilerin eğitime kaliteli bir biçimde hazırlanmasını desteklemek adına özgün eğitim modelleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin gelişimlerini her açıdan sağlayarak onların donanımlı bireyler olmalarındaki temel yapıyı kazandırmaktadır. Derince kolejleri de öğrencilerin anaokulundan itibaren aynı kurum bünyesinde eğitim görmesini destekleyerek bütünleşik bir düzen içerisinde kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Bölgede bulunan özel anaokulları, kreşler ve gündüz bakımevleri öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip edebilmek, onlarla birebir ilgilenebilmek adına dersliklerindeki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlandırmaktadır. Özel Derince anaokulları, çeşitli eğitim faaliyetleri sürdürerek öğrencilerin gelişimlerine katkılarda bulunmaktadır. Bölgede Montessori eğitim yaklaşımları ile hizmet sağlayan kurumlar bulunmaktadır. Özel okullar, küçük yaştaki öğrencilerinin fiziksel, zihinsel ve duygusal açıdan gelişimlerini desteklemek adına oluşturduğu branş dersleri ve aktiviteleri alanlarında uzman eğitmenlerle sunmaktadır. Derince özel anaokulu fiyatları, fiziki imkanları ve daha birçok bilgiye Okul.com.tr'den kolaylıkla erişebilirsiniz.


Derince'deki anaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına kapı kapı dolaşmadan tek bir listeleme sayfası üzerinden kolaylıkla ulaşın! Bölgedeki tüm anaokulları, kreşleri ve bakımevlerini tek bir sayfa üzerinde toplayan Okul.com.tr, öğrencinizin en uygun okulda eğitim görmesini desteklemektedir. Derince anaokulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlarla anında iletişime geçin. Öğrenciniz için en doğru okulu vakit kaybetmeden inceleyin!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum