fb
Onaylanmış Okul Profili

Gölcük Anaokulları

Gölcük anaokulları ve kreşlerinin; fiyatlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, veli yorumlarına ve fotoğraflarına ulaşarak ideal okulunuzu hemen bulun.

8 okul bulundu.
Özel Gölcük Uğur Böceğim Koleji Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Topçular Mah.
Özel Gölcük Uğur Böceğim Koleji Anaokulu

Özel Gölcük Uğur Böceğim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gözde Çocuk Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Çiftlik Mah.
Özel Gözde Çocuk Anaokulu

Özel Gözde Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Özgür Uçurtma Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Çiftlik Mah.
Özel Özgür Uçurtma Anaokulu

Özel Özgür Uçurtma Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gölcük Beyaz Zambak Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Şehitler Mah.
Özel Gölcük Beyaz Zambak Anaokulu

Özel Gölcük Beyaz Zambak Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gölcük Bahçe Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Çiftlik Mah.
Özel Gölcük Bahçe Anaokulu

Özel Gölcük Bahçe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gölcük Çocuk Sarayı Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Dumlupınar Mah.
Özel Gölcük Çocuk Sarayı Anaokulu

Özel Gölcük Çocuk Sarayı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Asil Çocuk Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Kavaklı Mah.
Özel Asil Çocuk Anaokulu

Özel Asil Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Değirmendere Portakal Çiçeği Anaokulu Özel Okul
Gölcük / Yüzbaşılar Mah.
Özel Değirmendere Portakal Çiçeği Anaokulu

Özel Değirmendere Portakal Çiçeği Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Gölcük Anaokulları

Kendini her geçen gün geliştiren ve değişen eğitim sektörüne hızla ayak uyduran Gölcük anaokulları, modern binalarda ve geniş bahçelerde okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Bölgede birçok devlet okulu bulunmakta ve bu kurumlar adrese dayalı sistem içerisinde öğrenci kabul etmektedir. Gölcük özel anaokulları ise herhangi bir şart aramadan tüm okul öncesi dönemde olan çocuklara eğitim hizmeti vermektedir. Sizler de çocuğunuz için en ideal anaokulunu bulmak isterseniz kurumları tek tek gezmenize gerek kalmadan ayrıntılı tüm bilgilerine hemen ulaşabilirsiniz.


Anaokuluna gitmek için henüz yaşı uygun olmayan ancak çocuğuna çalıştığı için bakmakta zorlanan ailelerin yardımına ise Gölcük kreşleri ve gündüz bakımevleri yetişmektedir. Bu kurumlar 0 yaştan itibaren öğrenci kabul etmekte günlük tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulunduran Gölcük'teki anaokulları bütün öğrencileri ile tek tek ilgilenmektedir. İlçede eğitim veren kurumlar Milli Eğitim Bakanlığı programının yanı sıra Gems, Scamper, Reggio Emilia ve High Scope gibi eğitim modellerini de aktif bir şekilde uygulamaktadır. Bu sayede öğrenciler hem ilkokula hazır hale gelmekte hem de bedensel ve sosyal gelişimlerini sağlamaktadırlar. Gölcük anaokulları yabancı dil eğitimine de önem vermekte ve bazı kolejler İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de sunmaktadır.


Kolejler anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim veren kurumlardır. Bu sayede öğrenciler okul değiştirmek zorunda kalmadan tek bir kurumda eğitim alabilmektedirler. Gölcük özel anaokullarının bazıları da kolej bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte ve sundukları fiziksel imkanlarla fark yaratmaktadırlar. Butik anaokullarının avantajı ise çocuğunuzun yalnızca kendi yaş gurubundan olan çocuklarla birlikte eğitim alıyor olmasıdır. Sizler de Gölcük anaokullarının; fotoğraflarına, adreslerine, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil olanaklarına, eğitim yaklaşımlarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Veli yorumları, okul arayışında olan ailelere yol göstermekte ve kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler vermektedir. Seçtiğiniz okulun çocuğunuza uygun olup olmadığını daha önce o kurumu tercih etmiş ebeveynlerin yaptığı yorumlara bakarak saptayabilirsiniz. Sizler de daha önce tercih ettiğiniz Gölcük'teki anaokullarıyla ilgili yorum yaparak diğer ailelerin okul seçimlerini kolaylaştırabilirsiniz.


Gölcük anaokulu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve aradığınız bütçeye uygun kurumları keşfetmek isterseniz hemen listelerimize göz atabilirsiniz. Bölgede eğitim veren okul öncesi eğitim kurumları ailelerin çocuklarını rahatlıkla gönderebilecekleri aralıklarda yer almaktadır. Bunun yanında kolejlerin ücretleri butik anaokullarına göre daha yüksek olabilmektedir.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum