fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Körfez Yeşil Vadi Koleji

Körfez Yeşil Vadi Koleji hakkındaki tüm bilgilere ulaşın! Kolej fiyatlarını, eğitim yaklaşımlarını ve daha fazlasını inceleyin!

Yeşil Vadi Koleji'nde Eğitim

Körfez Yeşil Vadi Koleji, Kocaeli ilinin Körfez ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Kurum “Aydınlık geleceğin ilk adımı” mottosuyla hareket ederek öğrencilerine aydınlık bir gelecek kurmak adına çabalamaktadır.


Körfez Yeşil Vadi Okulları öğrencilerine fiziksel olarak çeşitli imkanlar sunmaktadır. Kurumun kampüsü öğrencilere doğa ile iç içe eğitim imkanı sunmaktadır. Öğrencilerin ders işlediği sınıflar geniş ve havadar şekilde dizayn edilmektedir. Böylelikle öğrenciler ders süresince dikkatleri dağılmadan derse odaklanma imkanı bulabilmektedir. Kampüs içerisinde öğrencilerin kullanımına sunulmuş olan resim odası, spor alanı, müzik odası, kapalı çok amaçlı konferans salonu gibi imkanlar bulunmaktadır.


Körfez Yeşil Vadi Koleji nitelikli bir eğitim kadrosuna sahip olmak adına büyük özen göstermektedir. Bu özen doğrultusunda eğitmenlerin sahip oldukları eğitim diplomasına, geçmiş bilgi birikimi ve tecrübelerine, öğrencileriyle kurdukları iletişimin niteliğine büyük özen gösterilmektedir. Akademik kadroyu oluşturan her bireyin alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış deneyimli bireyler arasından seçilmesine dikkat edilmektedir.


Körfez Yeşil Vadi Okulları her bir kademede o kademenin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar sürdürülmektedir. Anaokulu kademesinde öğrencilere “doğa temelli” bir eğitim verilmektedir. Doğanın çocukları sakinleştiren, duyularını harekete geçiren ve keşfetmelerine olanak sağlayan yönlerinden faydalanılmaktadır. Anaokulu kademesinde gerçekleştirilen etkinlikler bu nedenle yalnızca sınıf içi etkinliklerden değil, aynı zamanda kurum dışı ve doğayla iç içe etkinliklerden de oluşmaktadır.


Körfez Yeşil Vadi Koleji ilkokul seviyesinde ise en temelde öğrencilerin akademik eğitime alışmalarını amaçlamaktadır. Bu doğrultuda kurumda eğitim kadrosuna büyük görev düşmektedir. Bu görevin farkında olan eğitim kadrosu öğrencilerin gelişim süreçlerine göre dersleri düzenli olarak planlamakta, başarılı ve başarısız oldukları durumlarda onlara destek olmaktadır. Gereken durumlarda aile ile işbirliği içerisinde hareket edilmektedir.


Körfez Yeşil Vadi Koleji ortaokul ve lise düzeylerinde öğrencilerin oldukça önemli bir sınava hazırlandıklarının bilincinde hareket etmektedir. Bu nedenle bu dönemlerde öğrencilere çeşitli ek ders ve etüt imkanları sunulmaktadır. Özellikle lise kademesinin son senesinde cumartesi günleri de eğitimler gerçekleştirilmekte; birebir dersler sağlanmaktadır. Öğrencilerin kendilerine bir kariyer yolu çizebilmeleri adına meslek tanıtımları ve üniversite tanıtımları gerçekleştirilmektedir.

Körfez Yeşil Vadi Koleji İndirimleri
Körfez Yeşil Vadi Koleji Yorumları
Devamını Gör
Yeşil Vadi Koleji'nde Eğitim
Körfez Yeşil Vadi Koleji Galeriler

Körfez Yeşil Vadi Koleji Kampüsleri

Körfez Yeşil Vadi Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yeşil Vadi Koleji Kampüsü
Kocaeli / Körfez
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu, her öğrencinin kendine özgü niteliklerine ve yeteneklerine değer vererek eğitim vermekt...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Körfez Yeşil Vadi Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum