fb

Galeriler

Keşke Benim Okulum da Bölye Olsaydı Diyeceğiniz Harika Tasarıma Sahip Okullar Dünyanın her yerinden çocuklar için dizayn edilmiş anaokullarına göz atın.
94
Dünyanın Dört Bir Yanından 20 Sınıf Portresi İngiliz fotoğraf sanatçısı Julian Germain, Yemen'den Brezilya'ya gelen ülkeleri ziyaret ederek çektiği fotoğrafları mutlaka inceleyin.
82
16 Yaşındaki Öğrenciden Hayranlık Verici Resimler Bu resimler, sadece 4 yıl önce resim yapmaya başlayan 16 yaşındaki Dimitra Milan'ın eserleridir. İki sanatçının çocuğu olan Dimitra erken yaşta sanata adapte olup kendini geliştirdi.
120
Bir Babanın Kızına Hazırladığı Eğlenceli Okul Yemekleri Üç yıl önce, kızının öğle yemekleri için bu eğlenceli karakterleri yemekten çıkarmaya başlayan baba giderek bu işte ustalaşmış.
60
Çocuklar Tarafından Tekrar Yapılan Sanat Eserleri Bir sanat okulunun öğrencilere, dünyaca ünlü sanatçılar tarafından ünlü tabloların yeniden yaratılması görevini verildi. Sonuçlar tüm beklentileri aştı!
66
Çocukların Gitmek için Can Atacağı Okullar Dünyanın dört bir yanında çocukların okula gitmek için can atacağı okullardaki harika dizaynlar ve etkinliklere göz atın.
82
Çocuklar için En İyi Animasyon Filmleri Çocuklarınız ve sizin hep beraber ailece izleyebileceğiniz en iyi animasyon filmlerini sizler için bir araya getirdik.
132
Çocuğun Yaptığı Her Resmi Dövme Olarak Yaptıran Baba Çocuğunun 5 yaşından beri yaptığı resimleri vücuduna dövme olarak yaptıran bir babanın vücuduna göz atıyoruz.
69
5 Yaşında Otizmli Çocuğun Yaptığı Harika Resimler 5 yaşında otizmli olan Iris birbirinden harika resimler ortaya çıkarıyor. Konuşmaya 2 yaşında bile birkaç kelimeyle başlayan Iris birbirinden harika resimler ortaya koyuyor.
90
Çocuklar için Tasarlanmış Harika Oyun Alanları Dünyanın dört bir yanından çocukların oyun oynayabilecekleri harika tasarlanmış parklar çocukların ilgisini fazlasıyla çekiyor.
63
Her Öğretmenin Mutlaka İzlemesi Gereken 10 Film Öğretmenlerin yaşayacakları sorunlar karşısında nasıl bir tavır almaları gerektiğine çözüme nasıl ulaşacaklarına dair 10 film.
112
Waldorf Eğitimi Almış 6 Başarılı İnsan 1919 yılında Rudolf Steiner tarafından geliştirilmiş Waldorf yaklaşımı sürecinde eğitim alan başarılı insanları sizler için bir araya getirdik.
136
Çocuklarınızın Eğlenirken Öğreneceği 6 iPhone Uygulaması Çocuklarınızın elinde telefonu alamadığınız zamanlarda bir şeyler öğrensin istiyorsanız bu uygulamalar tam size göre.
65
Çocuklarınızın Doğum Günleri için Hazırlanmış Birbirinden Harika Pastalar Çocuklarınız için unutulmaz bir pasta yapmak veya yaptırmak isteyen veliler için birbirinden harika pasta tasarımları.
51
Okulunuzda Görmek İsteyeceğiniz Harika Fikirler Okullarda mimarlar, öğrenciler ve öğretmenler tarafından okullarda zekice tasarlanmış fikirlere göz atın.
58

Öne Çıkan Okullar

Özel Oynuyorum Anaokulu
Özel Oynuyorum Anaokulu İstanbul / Bayrampaşa
18
Hemen İncele
Özel Pera Çocuk Anaokulu
Özel Pera Çocuk Anaokulu İstanbul / Beşiktaş
17
Hemen İncele
Cogito Çocuk Anaokulu
Cogito Çocuk Anaokulu İstanbul / Şişli
12
Hemen İncele
Özel Çocukça Anaokulu
Özel Çocukça Anaokulu İstanbul / Başakşehir
12
Hemen İncele