fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Muradiye Eryaman Sevgi İlkokulu

Özel Muradiye Eryaman Sevgi İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Muradiye Eryaman Sevgi İlkokulu Hakkında

Özel Muradiye Eryaman Sevgi İlkokulu tam donanımlı, gelişime açık ve lider özelliklere sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerin aldıkları faydanın artması için sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Böylece öğretmen başına düşen öğrenci sayısı azalmakta ve eğitimciler öğrencilerle birebir ilgilenme fırsatı bulmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de eğitimcilere, öğrencilere ve ailelere destek olmaktadır. Servis, öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve erken yaş gelişimlerini kayıt altına almaktadır. Aileyle de iletişim halinde olan psikolojik danışman gerektiğinde hızlıca aksiyon alabilmektedir.
Özel Muradiye Eryaman Sevgi İlkokulu geniş yelpazedeki fiziksel imkanlarıyla bölgede ön plana çıkmaktadır. Kurumda bulunan futbol sahası, kapalı spor salonu ve spor alanı öğrencilerin fiziksel aktivitelerine imkan vermektedir. Öğrenciler bu sayede fiziksel gelişimleri için önemli olan ilkokul dönemini sportif faaliyetlerle geçirmektedir. Sınıflardaki akıllı tahtalar öğrencilerin derse olan ilgisini artırırken okulun bilgisayar laboratuvarları alınan eğitimin teknolojiyle iç içe olmasını sağlamaktadır. Okulun müzik odası ve sanat atölyesi ise öğrencilerin yeteneklerini keşfedebildikleri ve eğlenceli vakit geçirebildikleri aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Özel Muradiye Eryaman Sevgi İlkokulu'nun reviri de öğrencilerin yaşayabilecekleri problemlere karşı gerekli önlemleri almakta ve gerekli durumlarda müdahale etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Muradiye Eryaman Sevgi İlkokulu İletişim Bilgileri

Eryaman Mah. 349. Cad. No:2, Etimesgut/ankara
0 312 963 0684
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum