fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Keçiören Özel İlkokulları

Ankara'nın kalabalık ilçelerinden biri olan Keçiören, birbirinden farklı eğitim modeli benimseyen özel ilkokulları ile velilere birçok seçenek sunmakta ve böylece aranan her türlü niteliğe sahip okul bulmakta mümkün olmaktadır. Keçiören özel ilkokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulların detaylı bilgilerine ulaşabilir, size ve çocuğunuza uygun olduğunu düşündüğünüz okullarla iletişime geçebilirsiniz. Okulların tamamını gezerek zaman kaybetmek istemiyorsanız zengin filtreleme seçeneklerini kullanarak ideal okulunuzu keşfedebilirsiniz.


İlkokul dönemi, çocuğun anaokulu eğitiminden sonra ciddi sorumluluklar edindiği ve daha önce hiç bilmediği bir sürece girdiği dönemdir. Bu dönemde çocuk aileden ilk kez bu kadar uzun süre ayrıldığı için uyum problemleri yaşayabilmektedir. Tüm bu süreci iyi yönetmek adına çabalayan Keçiören özel ilkokulları okul içerisindeki tüm imkanların öğrencilerin en rahat edebileceği şekilde kullanmaktadır. Ayrıca kurumların birçoğunda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Böylelikle çocukların gelişim süreçlerinde yaşayabilecekleri problemler; arkadaşlarıyla ve okullarıyla yaşayabilecekleri uyum sorunları erkenden ve kolayca çözüme kavuşturulmaktadır.


Keçiören özel ilkokulları eğitime bakış açıları, misyon ve vizyonları hakkında detaylı bilgileri okul profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak öğrenebilirsiniz. Okulların adres bilgilerine, fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, giriş-çıkış saatlerine, fiziksel özelliklerine, haritadaki konumlarına, branş derslerine ve sınıf mevcutlarına ulaşabilir, sizler için özel hazırladığımız listeler sayesinde çocuğunuzun özellikleri doğrultusunda aradığınız kriterlerdeki en iyi ilkokulu bulabilirsiniz. Bunun dışında Keçiören özel ilkokulları seçimi noktasında sizlere yol gösterecek ve rehberlik edecek olan veli yorumlarını okul profillerinden görüntüleyebilir, tarafsız gözlerden edindiğiniz bilgiler sayesinde okulların artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz. Kurum profillerinde bulunan yorumlar okulu deneyimleyen ailelerin yanında okuldan mezun olmuş öğrencilere veya okulda eğitmenlik yapmış öğretmenlere ait yorumlar olabilmektedir. Böylece yorumlar sayesinde okula dair görüşleri birden fazla gözden ve deneyimden öğrenmiş olursunuz. Siz de daha önce eğitim hizmeti aldığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Kolej bünyesinde eğitim veren ilkokullar birçok noktada butik ilkokullarından ayrılmaktadır. Keçiören kolejleri büyük bahçeleri, materyal sayıları, sportif aktivite için oluşturdukları alanları ve kaliteli yabancı dil dersleri ile veliler tarafından tercih edilmektedir. Keçiören özel ilkokulları listesinden sizlere en yakın olanlarıyla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, köklü ve kalitesini ispatlamış kolejlerin lokasyonu size uygun olan kampüslerini inceleyebilirsiniz.


Keçiören özel ilkokulları Keçiören’de fazlaca okul bulunmasından dolayı okullar geniş bir fiyat aralığında yer almaktadır. Böylelikle okul fiyatları her bütçeye uygun olacak şekildedir. Verilen eğitimin niteliğine, okulun bağlı bulunduğu kolej bünyesine ve okulun tam konumuna bağlı olarak artan okul fiyatlarını okul profillerinden görüntüleyebilirsiniz. Okulların erken kayıt dönemlerini ulaşarak, avantajlı fiyatlar ile kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okul fiyatlarını görüntüleyebilir, ayrıca Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca birçok Keçiören koleji bursluluk sınavı düzenlemekte ve sınavda başarılı olan öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden bursluluk sınavlarına ulaşabilir, başvuru yapabilir, sınav detaylarını öğrenebilirsiniz.


Keçiören özel ilkokulları üzerinden dilediğiniz filtrelemeyi yaparak aradığınız kriterlere uygun okulları kolayca listeleyebilirsiniz. Yine de Keçiören özel ilkokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun 5 okulu belirleyip sizinle iletişime geçsin.

25 okul bulundu.
%20 İndirim Özel Ankara Biltek Okulları İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ankara Biltek Okulları İlkokulu verified

Aile değerleri, temelini oluşturuyor. öğrencilerimize sadece akademik bilgi değil, aynı zamanda aile bağlarının önemini...

Özel Kalaba Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Kalaba Final Okulları İlkokulu verified

İlgi, alaka ve eğitim konusunda memnun kaldığımız bir okul oldu. özellikle ülkü hanımın oğlumun eğitiminde güzel izler b...

Özel Ankara Final Okulları Keçiören İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Osmangazi Mah.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören İlkokulu verified

Özel Ankara Final Okulları Keçiören İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Ankara Yeni Nefes Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Ankara Yeni Nefes Koleji İlkokulu

Okul yönetimi çok iyi olmamakla beraber öğretmenimizden çok memnunuz. öğretmeninizi araştırmanız birinci önceliğiniz olm...

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 16:15
Özel Keçiören Öncü Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Çaldıran Mah.
Özel Keçiören Öncü Koleji İlkokulu

Kesinlikle memnunuz.ögretmenlerin ögrencilerle birebir ilgilenmesi,derslerini gunu gününe takip etmesi bizi çok memnun e...

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Ankara Hayat Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Hayat Koleji İlkokulu

Oğlum okulundan memnun, doğal olarak biz de memnunuz.

Özel Muradiye Ahmet Yesevi İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Kuşcağız Mah.
Özel Muradiye Ahmet Yesevi İlkokulu

Bir okul olarak size verebileceklerinin en iyisini veriyorlar. çocuğunuzu okula küstürmeden devam etmeye teşvik ediyorla...

Özel Ovacık Süleymaniye Okulları İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları İlkokulu

Okul çok iyi hem kampüs olarak hem eğitim olarak süper dil ve manevi eğitimde çok iyiler

Özel Ankara Meltem Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Meltem Koleji İlkokulu

On numara beş yıldız bir okul 3 tane çoğum var okuyan öğretmen kadrosu olsun idare olsun tamamen işinin ehli insanlar he...

Özel İlk Anahtar Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Bağlarbaşı Mah.
Özel İlk Anahtar Koleji İlkokulu

Özel İlk Anahtar Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Keçiören Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Keçiören Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ankara Çözüm Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Karşıyaka Mah.
Özel Ankara Çözüm Koleji İlkokulu

Özel Ankara Çözüm Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Sınav Koleji İlkokulu

Özel Ovacık Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları İlkokulu

Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Türk Yurdu Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / İncirli Mah.
Özel Türk Yurdu Koleji İlkokulu

Özel Türk Yurdu Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Hayat Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Atapark Mah.
Özel Ovacık Hayat Koleji İlkokulu

Özel Ovacık Hayat Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Başkent Örnek Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Başkent Örnek Koleji İlkokulu

Özel Başkent Örnek Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören İlkokulu

Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Ovacık Siraç Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Siraç Koleji İlkokulu

Özel Ovacık Siraç Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Caner Özen Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Caner Özen Koleji İlkokulu

Özel Caner Özen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Hatice Ana Ali Baba İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Adnan Menderes Mah.
Özel Hatice Ana Ali Baba İlkokulu

Özel Hatice Ana Ali Baba İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Biltem Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Keçiören Biltem Koleji İlkokulu

Özel Keçiören Biltem Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Çağrı Okulları İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Çağrı Okulları İlkokulu

Özel Çağrı Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Şefkat Mah.
Özel Keçiören Sınav Koleji İlkokulu

Özel Keçiören Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hammurabi Milletlerarası İlkokulu Özel Okul
Keçiören / Aktepe Mah.
Özel Hammurabi Milletlerarası İlkokulu

Özel Hammurabi Milletlerarası İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  10:00 - 15:00

Ankara Keçiören Özel İlkokulları

Ankara Keçiören'de bulunan özel ilkokullar hakkında yapılan anne ve baba yorumlarına, senelik ücretlerine, çalışma saatlerine, branş derslerine ve okulun hakkında yazılarına ulaşabilirsiniz.

Keçiören Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum