fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çankaya Özel İlkokullar

Çankaya Ankara'nın en gelişmiş ilçelerinin başında gelmektedir. Bölge nüfusunun yoğun olması okul sayısını her geçen gün arttırmakta ve kalitenin sürekli yukarı taşındığı özel ilkokullar ile aileler çocukları için birçok alternatif bulabilmektedir. Çankaya özel ilkokulları listemizde 61 tane okul bulunmaktadır. Bu özel ilkokullar içinde size ve çocuğunuza en uygun okulları zengin filtreleme seçenekleriyle kolayca bulabilir, okular ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Okulları tek tek gezmeye ihtiyaç duymadan okulların bütün bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz.


Çankaya'daki özel ilkokullarının fiyatlarına, branş derslerine, detaylı fotoğraf galerilerine, sınıf mevcutlarına, giriş-çıkış saatlerine, okulu tanıtan hakkında yazılarına, fiziksel özelliklerine, haritadaki konumlarına ve adres bilgilerine ulaşabilir, size yakın okulları tespit ederek tüm bilgilerini inceleyebilirsiniz. Çankaya özel ilkokullarını tercih eden velilerin yapmış olduğu ve okulları tarafsız bir gözden tanımanıza yardımcı olan okul yorumlarına profillerden okuyabilirsiniz. İlkokulların artılarını ve eksiklerini görmenize imkan sağlayacak olan bu yorumlar sayesinde en doğru okulu bulabilirsiniz.


Birçoğu kolej bünyesinde bulunan özel Çankaya ilkokulları aranan her türlü özelliğe uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Kolejler yabancı dil eğitiminde, öğrenciye sunulan imkanlarda ve materyal sayısında diğer okullardan ayrılmaktadır. Psikologlar eşliğinde eğitim veren bu kurumlar her öğrenciyle tek tek ilgilenilmekte ve akademik başarının yanında öğrencilerin kişilik gelişimine de destek olacak çalışmalar yürütmektedir. Sizler için özel olarak hazırladığımız ve sürekli güncellediğimiz listeler sayesinde okulların en doğru bilgilerini sitemiz üzerinden görüntüleyebilir, okulların misyonları ve eğitime bakış açılarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.


Çankaya özel ilkokul fiyatları eğitimin niteliğine ve kalitesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Okul fiyat bilgilerine, servis ücretlerine ve diğer ücretlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında sizler için okullardan aldığımız indirimler ile avantajlı fiyatlardan yararlanarak okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Çankaya özel ilkokulları detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

66 okul bulundu.
%30 İndirim Özel Ankara Birlik İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Birlik Mah.
Özel Ankara Birlik İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Ankara Birlik İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%30 İndirim Özel İncek İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Ahlatlıbel Mah.
Özel İncek İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel İncek İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%30 İndirim Özel Çukurambar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Çiğdem Mah.
Özel Çukurambar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Çukurambar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Balgat Tema Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Ehlibeyt Mah.
Özel Balgat Tema Koleji İlkokulu verified

Özel Balgat Tema Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Evrensel Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Çukurambar Mah.
Özel Evrensel Eğitim Kurumları İlkokulu

Tecrübeli öğretmenleri var ve kimseyle bir derdi olmayan bir okul. kendi halinde.

Özel Bilfen Koleji Çayyolu İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Koru Mah.
Özel Bilfen Koleji Çayyolu İlkokulu

Sosyal aktivitelerde bile çocukları en iyi olmaya zorluyorlar. sürekli bir yarış halindeler. bu kadarı fazla.

Özel Çankaya Bilişim Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / İşçi Blokları Mah.
Özel Çankaya Bilişim Koleji İlkokulu

Bilişim koleji'ni seçmemizin bir nedeni de, okuldaki başarılı robotik ve kodlama dersiydi. oğlum robotik kodlama dersl...

Özel Başkent Üniversitesi Ayşeabla İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Çiğdem Mah.
Özel Başkent Üniversitesi Ayşeabla İlkokulu

Kardeşim ayşeabla'da okuyor ve çok memnun. gayet iyi bir okul. yabancı dili de yeterince iyi.

Özel Oran Maya Okulları İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Oran Mah.
Özel Oran Maya Okulları İlkokulu

Oldukça kurumsal bir yer. öğretmenler tecrübeli ve ilgili.

Özel Ankara Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Mustafa Kemal Mah.
Özel Ankara Sınav Koleji İlkokulu

Özel Ankara Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümitköy Fikir Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Mutlukent Mah.
Özel Ümitköy Fikir Koleji İlkokulu

Kurucusunun odtu lü ve eğitici olması, genel müdürünün akademisyen olması bence çok önemli. soru sormama gerek kalmayaca...

Özel Bilkent İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Üniversiteler Mah.
Özel Bilkent İlkokulu

Kızım daha önce ted'teydi. pek memnun kalmadık. kızım pek uyum sağlayamadı. ama şu an çok memnunuz okulumuzdan.

Özel Odtü Geliştirme Vakfı İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Üniversiteler Mah.
Özel Odtü Geliştirme Vakfı İlkokulu

Öncelikleri yabancı dil olan okul. iyi de yapıyorlar bence. sonuçta verdikleri eğitim de kötü değil. yani çocuğunuzun uf...

Özel Ankara Vadi Koleji İlkokulu Özel Okul
Çankaya / Naci Çakır Mah.
Özel Ankara Vadi Koleji İlkokulu

Özel Ankara Vadi Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çankaya Özel İlkokullar

Ankara Çankaya'da bulunan özel ilkokullar hakkında yapılan yorumlara, senelik ücretlere, fotoğraflara, branş derslerine ve çocuklara sunulan hizmetler hakkında bilgilere erişebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum