fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Sincan Özel İlkokulları

Ankara Sincan Özel İlkokulları’ndan aradığınız kriterlerde filtreleme yaparak, size en uygun okulu, listemizi inceleyerek bulabilirsiniz. Ankara başkent olmanın da verdiği geniş okul yelpazesi içinden size bol seçenek sunarken, Sincan Özel İlkokullarını listeleyip, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Eğitim ve öğretimin temelini oluşturan ve ileriki eğitim hayatını etkileyen akademik becerilerin kazanıldığı ilkokul döneminde, ebeveynler için en önemli şey çocuklarının bilişsel, fiziksel, sanatsal ve akademik gelişimlerini doğru bir şekilde yönlendirecek, yeterli donanıma sahip ilkokulu bulmaktır. Sizler için hazırladığımız Ankara Sincan ilkokulları Listemize bir göz atarak, Sincan Özel ilkokulları hakkında, adres bilgisi, konum bilgisi, iletişim bilgisi, fiziksel özellikler, fotoğraf galerisi, veli yorumları, dil eğitimi bilgisi ve eğitim modeli anlayışı gibi detaylı bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.


Sincan Özel İlkokulları, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak düzenlenen eğitim modellerine ek, birçok aktiviteyi de bünyelerinde bulundurmaktadırlar. Sosyal, sanatsal, sportif, kültürel faaliyetler düzenleyerek öğrencileri daha sosyal bir duruma getirmeyi hedefleyen Ankara Sincan Özel İlkokulları, geleceğin mutlu ve başarılı bireylerini yetiştirmek için faaliyet göstermektedir.


Çoğu Kolej bünyesinde bulunan Ankara Sincan Özel İlkokulları, bu sayede ileriki seviyelerde de çocukların aynı çatı altında eğitim öğretimlerine devam etmelerine olanak sağlayıp kendilerine göre daha güvenli ve tanıdık bir ortamda üniversite eğitimine kadar devam etmelerine imkan tanımaktadır. Özel Deva Koleji İlkokulu, Özel Ankara Koleji İlkokulu ve Özel Güleç ABC Koleji İlkokulu Sincan ilçesinde bulunan Kolejlerden bazılarıdır.


Ayrıca Ankara Sincan Özel İlkokulları, 6 yaşından itibaren öğrencileri bünyelerine kabul etmekte ve akademik açıdan yeterli düzeye ulaşmış birer dünya vatandaşı yetiştirmek adına faaliyetlerine devam etmektedirler. Bu okulların fiyatlarına, sınıf, bahçe, oyun alanı fotoğraflarına, giriş-çıkış saatlerine, sınıf mevcutlarına, yabancı dil imkanlarına, fiziki özelliklerine, haritada bulundukları konumlarına, sitemiz üzerinden erişebilir ve sizin için uygun olanlar ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında Sincan Özel İlkokullarını tercih eden veliler tarafından yapılan veli yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu yorumlar okullar hakkında sizlere birçok detay bilgi ve objektif bilgiler sunulmaktadır. Böylece okulların artı ve eksi yönlerini en doğru şekilde öğrenebilirsiniz ve kendinize uygun okulla iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.


Sincan'a yakın bir ilçe olan Pursaklar'daki özel İlkokullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

4 okul bulundu.
Özel Hece Koleji Sincan İlkokulu Özel Okul
Sincan / İstasyon Mah.
Özel Hece Koleji Sincan İlkokulu

Hem orta okul hem de ilk okula giden 2 tane çocuğum var. öncelikle tüm öğretmelere teşekür etmek istiyorum. akadem...

Özel Sincan Bil-Fen Okulları İlkokulu Özel Okul
Sincan / Osmanlı Mah.
Özel Sincan Bil-Fen Okulları İlkokulu

Özel Sincan Bil-Fen Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Koleji İlkokulu Özel Okul
Sincan / 29 Ekim Mah.
Özel Ankara Koleji İlkokulu

Özel Ankara Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Deva Koleji İlkokulu Özel Okul
Sincan / 29 Ekim Mah.
Özel Deva Koleji İlkokulu

Özel Deva Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 19:00

Ankara Sincan Özel İlkokulları

Sincan özel ilkokul ve kolej fiyatlarını inceleyin! İletişim bilgilerini görüntüleyerek size en uygun okul ile iletişime geçin.

Sincan Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum