fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu

Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu, çağın gereklerine uygun ve donanımlı eğitim programıyla ön plana çıkmaktadır. Kurum, öğrencilerine uyguladığı eğitim programını çeşitli sosyal aktivitelerle çeşitlendirmekte ve zenginleştirmektedir. Yüzme, masa tenisi, voleybol, beden eğitimi, tenis ve basketbol faaliyetleriyle öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Sportif aktiviteler gerçekleştiren öğrenciler erken yaşta sporla tanışmakta ve fiziksel gelişimlerini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Akıl ve zeka oyunları, bilişim kulübü ve satranç faaliyetleri ise öğrencilerin erken yaş zihinsel gelişimlerine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu, bu tarz faaliyetlerle öğrencilerinin problem çözme yeteneklerini açığa çıkarmakta ve farklı düşünmelerini teşvik etmektedir. Drama, tiyatro, sinema, görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar, origami ve müzik kulübü aktiviteleriyle de öğrencilerin sanata olan ilgileri artırılmaktadır. Öğrenciler, bu aktiviteler sırasında kendilerini ifade etmenin farklı yollarını keşfetmekte ve yaratıcılıklarını geliştirmektedir.
Okul, öğrencilerin pedagojik gelişimlerini takip etmek adına çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu'nun psikolojik danışmanı, öğrencilerle düzenli aralıklarla görüşerek ilerlemelerini kayıt altına almaktadır. Aile ile de yakın iş birliği içerisinde olan danışman, öğrencilerin ihtiyacı olması durumunda hızlıca müdahale edebilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

İstasyon Mah. Buğra Sok. No:1, Kartepe / Kocaeli
0 262 502 23** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum