fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilgi Küpü Koleji

Bilgi Küpü Koleji hakkında ayrıntılı tüm bilgilere ulaşın. Bilgi Küpü Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına ve bursluluk sınav tarihlerine ve adreslerine hemen göz atın.

Bilgi Küpü Koleji'nde Eğitime Bakış

Bilgi Küpü Koleji 2003 yılında etüt merkezi olarak kurulup, 12 yıllık eğitim sektörü deneyimiyle 2015-2016 eğitim öğretim yılı itibari ile Kocaeli’nde Bilgi Küpü Koleji olarak eğitim hayatına devam etmektedir. İlgi, güven ve sevgi ile öğrencilerinin akademik becerileri, yabancı dil becerileri, kişilik becerileri, özel yetenek becerileri, düşünce becerileri gibi potansiyellerine yönelik bir eğitim programı benimsemiştir. Her öğrencinin bireysel farklılıklarına odaklanarak zihinsel, bedensel, duygusal ve sosyal bakımdan gelişmiş, yeterli, çağdaş, modern, yenilikçi nesiller yetiştirmek gayesiyle eğitim öğretim hizmeti vermektedir.


Öğrencilerinin özgüvenli ve kendilerini anadilleri haricinde aldıkları yabancı dil eğitimi doğrultusunda uluslararasında da, iyi ifade edebilen bireyler olarak yetişmelerine önem vermektedir. Kaliteli, yenilikçi dinamik ve alanında uzman kadrosuyla her yönüyle veli ve öğrenci beklentilerine karşılık veren bir hizmet vermektedir. Ezberci öğrenme modeli yerine öğrencilerin hayata katılarak deneyimleyerek öğrenmesini önemser.


Bilgi Küpü Koleji her türlü fiziksel ve sosyal imkanlarıyla öğrencilerine birçok fırsat sağlamaktadır. Bilgi Küpü Koleji her bakımdan mutlu, sosyal, donanımlı, bilinçli, özgüvenli, gelişime açık, modern ve çağdaş bir nesil yetiştirmek hedefiyle kalıcı öğrenme sağlamaya devam etmektedir.


Bilgi Küpü Okulları, 2015-2016 eğitim öğretim senesinden beri Kocaeli’nin İzmit bölgesinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Dershanecilik geçmişi bulunan kurum, geçmişindeki deneyimin de katkısı ile öğrencilerini akademik anlamda son derece donanımlı bireyler olarak yetiştirmektedir. Akademik donanımın yanında okul öncesi kademeden lise kademesine kadar tüm öğrencilerini iyi ve nitelikli bireyler olarak yetiştirebilecek imkanlara sahip olan kurum, çalışmalarını sürekli yenilemektedir.


Bilgi Küpü Okulları sahip olduğu fiziksel imkanlarla öğrencilerine birçok fırsat sunmaktadır. 3.000 metrekarelik kapalı alana sahip kampüsün içerisinde 3 boyutlu sinema salonu, kapalı spor salonu, yüzme havuzu, müzik atölyesi, sanat atölyesi, oyun salonu, basketbol ve voleybol sahası gibi birçok sosyal imkan bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilere bir okuldan çok bir yaşam alanı sunulmaktadır.


Bilgi Küpü Koleji öğrencilerinin akademik gelişimlerini uzman bir akademik kadro ile sağlamaktadır. Alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen, deneyimli öğretmenler kuruma titizlikle seçilmektedir. Böylelikle öğrenciler bireysel olarak sevdikleri öğretmenleriyle verimli bir eğitim öğretim süreci geçirme fırsatı bulmaktadır. Ezberleyen değil, öğrenen ve öğrendiklerini günlük yaşantısında kullanabilen bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır.


Bilgi Küpü Eğitim Kurumları öğrencilerin akademik gelişimleri kadar sosyal gelişimlerini de önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda kurum içerisinde öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilecekleri branş dersleri gerçekleştirilmektedir. Piyano, keman, gitar, yüzme, drama, dans, satranç bu branş derslerinden bazılarıdır.


Bilgi Küpü Okulları uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurumda birinci olarak verilen yabancı dil İngilizcedir. İngilizce dil eğitiminde Cambridge ve Oxford gibi alanında en iyisi olan yayınlar kullanılmaktadır. Kurumda ikinci yabancı dil olarak Almanca dil eğitimi ve seçmeli olarak da İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.


Bilgi Küpü Koleji sınava hazırlık sürecinde olan ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerinin sınav hazırlıklarına destek olmaktadır. Bu destek doğrultusunda öğrencilere hafta içi ders saatleri dışında ve hafta sonu cumartesi günleri ek ders ve etütler uygulanmaktadır. Kurumun sahip olduğu rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi ile öğrencilere hem sınava hazırlık hem de okula uyum süreçlerinde; bunun yanında dönem içerisinde ihtiyaç duyduklarında “gelişimsel ve önleyici odaklı” bir rehberlik sistemi hizmet vermektedir.

Bilgi Küpü Koleji Tanıtım Filmi
Bilgi Küpü Koleji İndirimleri
Bilgi Küpü Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bilgi Küpü Koleji'nde Eğitime Bakış
Bilgi Küpü Koleji Tanıtım Filmi
Bilgi Küpü Koleji Galeriler
Bilgi Küpü Koleji Yorumları

Bilgi Küpü Koleji Kampüsleri

Bilgi Küpü Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İzmit Bilgi Küpü Koleji Anaokulu Kampüsü
Kocaeli / İzmit
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bulunan Özel Bilgi Küpü Koleji Anaokulu, 3 ile 6 yaş arasında bulunan çocuklara okul öncesi...
İzmit Bilgi Küpü Koleji Kampüsü
Kocaeli / İzmit
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu İzmit'te faaliyetlerine devam eden, öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bul...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilgi Küpü Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum