fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Murat Yıldırım İlkokulu

Özel Murat Yıldırım İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Murat Yıldırım İlkokulu Hakkında

Özel Murat Yıldırım İlkokulu, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını gözeterek akademik, sosyal ve kültürel yönlerini desteklemeyi hedeflemektedir. Kurum, öğrencilerine sunduğu sosyal aktivitelerle öğrencilerinin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfedebilecekleri ortamlar yaratmaktadır. Basketbol, yüzme, voleybol, futbol, jimnastik, tenis ve binicilik kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin sporla erken yaşta tanışmaları sağlanmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin sporu hayatlarının bir parçası haline getirmelerini ve fiziksel olarak aktif kalmalarını hedeflemektedir. Dans, gezi kulübü, halk oyunları, orff, tiyatro, gitar, modern dans, piyano ve görsel sanatlar faaliyetleri ise öğrencilerin sanatsal yönlerini beslemektedir. Özel Murat Yıldırım İlkokulu, bu aktivitelerle öğrencilerinin kültürel ve entelektüel birikimlerini artırmaktadır. Kurumda sanatsal ve sportif aktivitelerin dışında öğrencilerin zihinsel gelişimlerini destekleyecek satranç faaliyetleri de gerçekleştirilmektedir.
Kurum, öğrencilerinin aldığı yabancı dil eğitimini kaliteli hale getirmek adına çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Okul, eğitimci kadrosunu branşında uzman ve tecrübeli kişilerden özenle seçmektedir. Okulun yabancı dil kulübü de öğrencilerin aldığı İngilizce dil eğitim programını uygulamalı hale getirecek aktiviteler gerçekleştirmektedir. Özel Murat Yıldırım İlkokulu, böylece öğrencilerinin İngilizceyi yaparak, yaşayarak, keşfederek ve eğlenerek öğrenmelerine fırsat vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Murat Yıldırım İlkokulu İletişim Bilgileri

Yeniköy Merkez Mah. Kolej Cad. No: 48 İç Kapi No: 0 Başiskele / Kocaeli
0 542 690 41** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum