fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sincan Liseleri

Sincan lise taban puanlarına ulaşarak tercihinizi hemen yapın. Sincan lise fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına göz atarak aradığınız okulu kolayca bulun. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Sincan özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
45 okul bulundu.
Özel Anka Anakent Ankara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Sincan / Selçuklu Mah.
Özel Anka Anakent Ankara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Anka Anakent Ankara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Selçuklu Mah.
Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi

Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Sanayi Odası Anadolu Teknik Lisesi Özel Okul
Sincan / Ahi Evranosb Mah.
Özel Ankara Sanayi Odası Anadolu Teknik Lisesi

Özel Ankara Sanayi Odası Anadolu Teknik Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00
Özel Deva Koleji Mesleki ve Teknik Lisesi Özel Okul
Sincan / Menderes Mah.
Özel Deva Koleji Mesleki ve Teknik Lisesi

Özel Deva Koleji Mesleki ve Teknik Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Deva Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Sincan / Menderes Mah.
Özel Deva Koleji Fen Lisesi

Özel Deva Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Deva Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Menderes Mah.
Özel Deva Koleji Anadolu Lisesi

Özel Deva Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sincan Karacan Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Maraşal Çakmak Mah.
Özel Sincan Karacan Anadolu Lisesi

Özel Sincan Karacan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sincan Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Atatürk Mah.
Özel Sincan Birey Anadolu Lisesi

Özel Sincan Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sincan Kent Eğitim Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Malazgirt Mah.
Özel Sincan Kent Eğitim Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Sincan Kent Eğitim Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sincan Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / İstasyon Mah.
Özel Sincan Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Sincan Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Darüşşifa Sincan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Sincan / Selçuklu Mah.
Özel Ankara Darüşşifa Sincan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Ankara Darüşşifa Sincan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sincan Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Ahi Evran Mah.
Özel Sincan Sınav Anadolu Lisesi

Özel Sincan Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sincan Kent Eğitim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Malazgirt Mah.
Özel Sincan Kent Eğitim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sincan Kent Eğitim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Anka Anakent Ankara Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Selçuklu Mah.
Özel Anka Anakent Ankara Anadolu Lisesi

Özel Anka Anakent Ankara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sincan Tek Çözüm Anadolu Lisesi Özel Okul
Sincan / Plevne Mah.
Özel Sincan Tek Çözüm Anadolu Lisesi

Özel Sincan Tek Çözüm Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Özgür Can İnce Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Selçuklu Mah.
Şehit Özgür Can İnce Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şehit Özgür Can İnce Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Temelli Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Gazi Mah.
Temelli Çok Programlı Lisesi

Temelli Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yenikent İlksan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / 29 Ekim Mah.
Yenikent İlksan Anadolu Lisesi

Yenikent İlksan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sincan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Osmanlı Mah.
Sincan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sincan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sincan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Ahi Evran Mah.
Sincan Anadolu Lisesi

Sincan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Malazgirt Mah.
Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Pınarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ekrem Hakkı Ayverdi Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Fevzi Çakmak Mah.
Ekrem Hakkı Ayverdi Anadolu Lisesi

Ekrem Hakkı Ayverdi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Mehmet Ali Korkmaz Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Cumhuriyet Mah.
Şehit Mehmet Ali Korkmaz Anadolu Lisesi

Şehit Mehmet Ali Korkmaz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Fatih Mah.
Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Dr. Yıldız Yalçınlar Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sincan / Saraycık Mah.
Dr. Yıldız Yalçınlar Anadolu Lisesi

Dr. Yıldız Yalçınlar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sincan Liseleri

Sincan liseleri arasında kriterlerinize uygun kurumları hemen belirleyebilir, zaman kaybetmeden okullar ile iletişime geçerek kayıt için bilgi alabilirsiniz. Bölgede bulunan tüm liselerin bir arada olduğu listelerimiz sayesinde okulları tek tek gezmeden tüm detaylı bilgilerini görüntüleyebilir, merak ettiğiniz soruların cevaplarını okul profillerinde bulunan bilgiler sayesinde alabilirsiniz. Sincan'daki liselerin haritadaki konumlarını öğrenerek size yakın okulları bulabilir, çocuğunuzun servis kullanmadan kolay bir şekilde okula ulaşmasını sağlayabilecek nitelikteki liseleri tercih edebilirsiniz.


Üniversitenin kapılarını açmanıza yardımcı olan lise eğitimini kaliteli ve alanında uzman öğretmenlerle sürdürmeniz MEB'in sınavlarında daha başarılı olmanıza olanak sağlayacaktır. Bölgede bu bağlamda birçok köklü kolej bulunmakta ve verdikleri yabancı dil dersleri ile birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bölgede bulunan Sincan meslek liseleri de farklı özelliklere sahip yapılarıyla biran önce meslek sahibi olmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumları arasındadır. İlçede her geçen gün nüfus artışı yaşandığından okul sayısı da artmakta bu durumda ebeveynlerin okul seçimi noktasında işini kolaylaştırmaktadır. Sizler de Sincan'daki liselerin; fiyatlarına, fotoğraf galerilerine, yabancı dil imkanlarına, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşmak isterseniz, okul profillerine göz atabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında birçok okulu karşılaştırabilir eksi ve artılarını değerlendirerek size uygun olduğunu düşündüklerinizden randevu alabilirsiniz.


Veli yorumları daha önce okulları tecrübe etmiş ve okulların hangi noktalarda fark yarattığını hangi noktalarda kendilerini geliştirmeleri gerektiğini anlamanıza yardımcı olmaktadır. Sincan Anadolu liselerinin veli yorumlarına lise sayfalarından okuyabilir, sizlere rehberlik edebilecek bu görüşler sayesinde çocuğunuz için en doğru okulu bulabilirsiniz. Sincan lise fiyatları ise verilen eğitimin kalitesine bağlı olarak farklılık göstermekte, her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Lise eğitim ücretlerini öğrenerek ekonomik açıdan sizi zorlamayacak okulları tercih edebilirsiniz. Bunun yanında Sincan'daki kolejlerin bursluluk sınav tarihlerini görüntüleyerek, Okul.com.tr üzerinden bu sınavlara başvuru yapabilirsiniz.


Sincan özel liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Sincan Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 180 400.35 5.57 2.61
Fatih Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 120 386.95 7.5 4.13
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum