fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi, öğrencilerinin ilgi alanlarını, becerilerini ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlanmaktadır. Kurum, sabah 08.30 ve 18.00 saatleri arasında geniş fiziksel imkanlarıyla hizmet vermektedir. Okulda bulunan bilgisayar ve fen laboratuvarları ve sınıflardaki akıllı tahtalar öğrencilere teknolojik bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Kurumun mutfak ve sanat atölyelerinde ise öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya koyma fırsatları yaratılmaktadır. Müzik odasında yapılan aktivitelerle de öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri ve bu alanda ilerlemeleri teşvik edilmektedir. Konferans salonu da öğrencilere yönelik motivasyon verici ve bilgilendirici aktivitelere ev sahipliği etmektedir.
Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi, öğrencilerinin sınav başarısını artırmak için çaba göstermektedir. Kurumda bu amaç doğrultusunda hafta sonu eğitim verilmektedir. Bu uygulamayla öğrencilerin sınav sürecinde avantajlı konuma gelmesi sağlanmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin ihtiyacı olan konularda hızlıca destek vererek sınav dönemini eksiksiz geçirmelerine imkan vermektedir. Ayrıca okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilere destek vermektedir. Öğrenciler bu servise danışarak kariyer planlaması yapma ve sınav kaygısıyla baş etme gibi konularda yardım alabilmektedir. Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi, sınav sürecinde olan öğrencilerin yabancı dil eğitimine de özen göstermektedir. Branşında yetkin öğretmenler tarafından öğrencilere yoğun ve planlı olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle öğrencilerin aldıkları İngilizce dil eğitimi eğlenceli ve etkili hale getirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Güneşevler Mahallesi, 116. Sokak, No:4, Altındağ / Ankara
0 312 963 1773
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum