fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi

Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi Hakkında

Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi, kendisini iyi biçimde tanıyan, ifade edebilen, ne istediğini bilen, saygılı ve donanımlı bireyleri hayata hazırlamaktadır. Fen Lisesi eğitimi Anadolu lisesinden farklı olarak daha çok sayısal ağırlıklı düzende ilerlemektedir. Öğrencilerin etkili bir eğitim alabilmesi adına alanlarında güçlü akademik kadrosuyla ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi'nin eğitim anlayışı ile birlikte kapsamlı öğrenim ortamları oluşturulmaktadır. Çağın gereklilikleri doğrultusunda hazırlanan eğitim binası ve programlarıyla nitelikli bireyler yetiştirilmektedir. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanı sıra sosyal, sportif, kültürel alanlarda da gelişimleri etkili çalışmalarla desteklenmektedir. Öğrencilerin bilgi edinimini kolaylaştırmak adına onların bireysel farklılıklarını dikkate alarak kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. 21. yüzyıl ihtiyaçlarını öğrencilere en doğru biçimde aktarmak adına gereklilikleri yakından takip eden yenilikçi bir eğitim anlayışına sahiptir. Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi, ülkemizi uluslararası ortamlarda temsil edebilecek nitelikte bireyler yetiştirmektedir.
Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi'nde proje tabanlı öğrenme ortamı oluşturulmaktadır. Öğrenciler edindikleri bilgileri uygulamaya dökerek pratik yapmaktadır. Teoride sunulan bilgiler somut bir hale getirilerek eğitim kalıcı hale getirilmektedir. Teknolojik donanıma sahip eğitim ortamlarıyla birlikte ayrıcalıklı bir eğitim sunulmaktadır. Öğrencilerin sosyal ve kültürel alanlarda gelişimini desteklemek adına drama, bahar şenlikleri, tiyatro, sinema ve konser etkinlikleri düzenlenmektedir.
Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi üniversiteye geçişte öğrencilerin hedefledikleri bölümlere geçmesini desteklemektedir. Akademik alanda gelişimini destekleyerek sınavlara yönelik eğitim programları oluşturulmaktadır. Dönem içerisinde sınav grubu öğrencilere test ve deneme sınavları yapılmaktadır. Sınav sonucuna göre öğrencilerin durumları tespit edilmekte ve eksikleri görülmektedir. Öğrencilerin eksiksiz bir biçimde sınava hazırlanmaları desteklenerek sınav başarısını artırılmaktadır. Hayata donanımlı bireyler kazandırmak adına çok yönlü bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Birikim Okulları'nın kaliteli eğitim anlayışı sayesinde öğrenciler ayrıcalıklı bir öğrenim süreci yaşamaktadır.

Başarı Bursu

Başarı Dilimi Başarı Bursu
- %0.01 %100
%0.02 - %2 %90
%2.01 - %3 %80
%3.01 - %4 %70
%4.01 - %5 %60
%5.01 - %8 %55
%8.01 - %10 %50
%10.01 - %15 %45
icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Birikim Okulları Fen Lisesi İletişim Bilgileri

İlkyerleşim Mah. 1955 Cad. No:2, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 1160
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum