fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi

Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi, Darüşşifa Okulları kalitesiyle Polatlı'da eğitim vermektedir. STEM eğitim sistemini kullanan bu kurum, STEM ile öğrencilerinin yaratıcılık, analitik düşünme, sayısal analiz ve üretkenlik gibi yönlerini geliştirmektedir. Anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren bu kurum, öğrencilerinin üniversite sınavında başarı gösterebilmesi için çalışma programları oluşturmaktadır. Oluşturulan çalışma programlarıyla öğrenciler düzenli çalışarak başarıyı yakalamaktadır. Türkiye'nin en iyi üniversitelerine öğrencilerini yerleştiren bu kurum, aileler ve öğrenciler tarafından tercih edilen özel bir kurumdur. Okulun psikolojik danışmanı olduğu gibi okuldaki tüm öğretmenler 5-6 kişilik gruplara rehberlik etmektedir. Böylelikle okul-aile-öğrenci ilişkisi de güçlü tutulmaktadır. Öğrencileri en iyi tanıyan kendi öğretmenleri olmaktadır. Bu nedenle öğretmenler ve psikolojik danışmanlarla öğrencinin ilgi ve yetenekli olduğu alanlar dahilinde kariyer planlaması yapılmaktadır. Bununla ve daha fazlasıyla ilgilenen eğitim danışmanlığı hizmeti de okul bünyesinde bulunmaktadır. Öğrenciler kendini tüm bu danışmanlar ve ilgili öğretmenler ile oldukça özel hissetmektedir.
Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi, öğrencilerinin yalnızca akademik eğitimine odaklanmasını istemez. Bu nedenle bu okul, öğrencilerinin sanat ve spor alanında da kendini geliştirmesi amacıyla bir çok etkinlik düzenlemektedir. Bu etkinlikler dahilinde öğrenciler kendilerini sosyal ve kültürel alanlarda geliştirebilmektedir. Aynı zamanda sportif faaliyetler için okulda bulunan tüm imkanlardan faydalanarak takım ruhu kazanabilir, grup çalışmalarına uygunluk gösterebilmektedir.
Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi'nde yemekhane hizmeti de sunulmaktadır. Öğrenciler için besin değerleri hesaplanmış menüler sunulurken, düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanılması gözetilmektedir.
Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine oldukça önem vermekte ve öğrencilerinin öncelikli olarak İngilizceyi iyi seviyede konuşmasını amaçlamaktadır. Bu amaçla öğrencilerini dünya standartlarında bireyler olarak yetişmesini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Darüşşifa Polatlı Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Mah. İnanç Sok. No:2, Polatlı/ankara
0 312 963 1160
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum