fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Meltem Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ankara Meltem Koleji Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:50
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Ankara Meltem Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Ankara’nın en köklü eğitim kuramlarından olan Özel Meltem Okulları olarak bizler, kurulduğumuz ilk günden bugüne, ülke ve milletimizin geleceğine yön verecek, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, başarılı örnek nesiller yetiştirmeyi gaye edinmiş bulunmaktayız. Değerli velilerimiz, okul dört tarafı duvarlar ile çevrili, salt bilginin aktarılmaya çalışıldığı bir mekandan ibaret değildir. Okulumuz, sahip olduğumuz köklü medeniyetimizin ürünü olan her türlü milli ve manevi değerlerin çağdaş evrensel normlarla sentezlenerek öğrencilere benimsetildiği, en son eğitim teknolojileri kullanılarak çocuklarımızın problem çözme ve çok yönlü düşünebilme yetenekleri kazandığı, kendine özgü ve çağdaş eğitim sistemleriyle uyumlu Meltem Eğitim Modelinin uygulandığı bir yaşam alanıdır. Meltem okulları olarak bizler, öğrencilerimizin her türlü akademik, sosyal, kültürel ve psikolojik ihtiyaçlarını bir bütün olarak değerlendirip, birbirinden farklı öneme sahip bu gelişim alanlarının tamamında üst düzeyde gelişmelerini sağlıyoruz. 6 GÜN EĞİTİM ÜST DÜZEY OKUL KURS PROGRAMI İLE % 100 YKS BİREBİR ETÜT PROGRAMI YOĞUNLAŞTIRILMIŞ YABANCI DİL PROGRAMI 2 YABANCI DİL ÖĞRENİMİ UZMAN REHBERLİK DANIŞMANLIĞI MELTEM NET ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ ROBOTİK KODLAMA 3D TASARIM/PROGRAMLAMA TAM ÖĞRENME MODELİ STEM YAKLAŞIMI

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği özel eğitim sistemi nedir?

- MEB Odaklı

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

 • HK

  Meltem Koleji’ndeki dört yıllık eğitim hayatımdan sonra üniversiteyi kazandım ve eğitimci oldum, mezun olur olmaz yaptığım ilk şey öğrencisi olmaktan gurur duyduğum bu okulda öğretmen olmak üzere başvurmaktı. Çok şükür senelerdir Meltemli bir eğitimci olarak nice güzel, örnek evlatlar yetiştiriyoruz

 • Ao

  Ingilızce eğitimleri, aileyi de işin içine alacak şekilde günlük yaşamı içeren dialog çalışmaları ile renkli ve zengin hale getirilmiş. Bu dili yaşatmak için ekstra bir ortam sunmasının yanında öğrenciye artı özgüven katıyor ve konuşması bir adım daha kolaylaşıyor.

 • MT

  Ankara Meltem kolejinde üç evladımı okutma imkanım oldu. Hakikaten hiç bir özel okulda bulunamayan aile sıcaklığı ve güven ortamı hissettim. Kaliteli bir eğitim için her türlü çabanın gösterildiğini gördüm. Hem Mili değerlerimiz hem manevi değerlerimiz en güzel şekilde çocuklarımıza öğretiliyor. Okulun Yönetici ve öğretmen kadrosu bu konuda çok gayret gösretiyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Ankara'daki tüm ailelere tavsiyem çocuklarını Meltem kolejinde güven ve huzurlu bir ortamda yüksek başarı ile sonuçlanacak bir eğitim iiçerisinde okutabilirler.

 • Ag

  eğitim ve ögretim üst düzeyde uzman bilgili ögretmen kadrosuyla mükemmel bir egitim ve öğretim verildiği için çok memnunum.Bütün velilere gönül rahatlıyla kesinlikle tavsiye ederim.HER KONUDA ÇOK MEMNUN KALDIGIMI BELDİRMEK İSTİYORUM.ÇOK TEŞEKKÜRLER

 • HB

  Okul,öğrenci,veli işbirliğinin mükemmel uyumunu sergileyen Ankaranin örnek ve başarılı bir okulu.

 • Ben ve bütün Kardeşlerim Meltem Kolejinde okuduk. Hepimiz çok memnunuz. İyi bir sınava hazırlığın yanında örnek nesiller yetiştiren bir okul. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

 • BK

  Meltem kolejinin eğitimin yanı sıra öğrencilerine kazandırdığı dini ve milli değerlerine sahip çıkma bilinci duygusu ve hassasiyeti okulu özel kılıyor bence bizim böyle bir gençliğe ihtiyacımız var Meltem Koleji bu duyguları gerçek manada öğrencilerine aşılayan bir okul tebrik ediyorum.

 • HD

  İki çocuğum da bu okuldan mezun oldu. Bir çocuğum halen okumakta. Okulda verilen eğitim ve öğretim hizmetlerinden son derece memnunum. İki çocuğum Elektrik Elektronik Mühendisliği okumaktadır. Okulda Milli bayramların ayrı bir yeri var. Sadece Milli bayramlar değil tarihe geçmiş önemli günler okulda büyük bir coşku ile anılmakta ve günün önemini belirten etkinlikler yapılmaktadır. Okulun milli manevi değerlere sahip çıkan eğitim sitemi ile yetişen çocuklarım; göstermiş olduğu ahlaklı ve ilkeli davranışları ve akademik başarılar ile göğsümüzü kabartmış gurur vesilemiz olmuştur. Meltem ailesine teşekkür ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Meltem Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Etlik Mah. Süleymaniye Cad. Meltem Sokak No:5 Keçiören/ankara
0 312 963 1815
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum