fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Meltem Koleji

Meltem Koleji; fiyatlarına, bursluluk sınavlarına, veli yorumlarına, kampüs bilgilerine ve erken kayıt indirimlerine hemen ulaşın. Meltem Koleji ile hemen iletişime geçin.

Meltem Koleji'nde Eğitime Bakış

Meltem Koleji

1995 yılında Ankara'da faaliyet göstermekte olan Meltem Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, milletinin değerlerini bilen, koruyan, geliştiren, gelişime açık, sorumluluk bilinci yüksek bireyler yetiştirme amacı ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimleri vermektedir.


Meltem Koleji, bilişim teknoloji sınıfı, görsel sanatlar atölyesi, spor salonları ile öğrencilerine temel derslerin yanında teknoloji, robotik kodlama, yabancı dil öğrenimi, sosyal ve spor faaliyetleri için imkan sağlamaktadır. Proje çalışmaları ve analitik düşünme ile ilgili farklı etkinliklere sık sık ders programında yer veren Meltem Koleji, bireyleri başarılı bir akademik kariyere tam anlamı ile hazırlamaktadır.


Meltem Koleji'nde, yabancı dil, zeka oyunları, satranç, bilim, fen, teknoloji kulüpleri ile öğrencilerin akademik gelişimlerine destek olurken; gezi, güzel sanatlar ve müzik kulüpleri ile sanatsal ve sosyal anlamda bireylerin gelişimi için destek olmaktadır.


Meltem Koleji öğrencilerinin; kültürel, sosyal ve sanatsal alanlarda gelişmiş bireyler olmalarını hedeflemektedir. Kurum aynı zamanda öğrencilerin, ulusal ve uluslararası değerlere sahip, özgüvenli, ulusal ve uluslararası değerler katabilecek donanımda mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Meltem Koleji, öğrencilerini sadece akademik yönden geliştirmeyi değil, her açıdan birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi ilke edinmektedir. Öğrencilerini çok yönlü olarak geliştirmeyi amaçlayan okul, veliler tarafından da takdir toplamaktadır. Okulda öğrenciler anaokulundan lise kademesine kadar sarmal bir düzen içerisinde eğitim alabilmektedirler.


Meltem Koleji'nde psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sağlanmaktadır. Hümanist yaklaşım temelleri üzerinde yoğunlaşarak öğrencilerin gelişiminde oldukça aktif bir rol oynanmaktadır. Psikolojik danışmanlıkta gizlilik esas olmakla birlikte her öğrencinin özgürce danışabileceği bir arkadaş edinmiş olmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıkları göz önünde bulundurularak onların eğitim ve hayat içerisinde yol göstermek rehberlik biriminin görevlerinden birisidir. Meltem Koleji, öğrencilerine aynı zamanda koçluk hizmeti de sağlamaktadır. Her öğrenci ile birebir danışmanlık içerisinde bulunan eğitim koçları, öğrencilerin hedefler belirlemesinde ve bu hedeflere yürümesinde etkili rol oynamaktadır. Eğitim koçları, okul, aile ve öğrenci üçgeni içerisinde bulunmaktadır. Eğitimin sağlıklı ve düzenli biçimde ilerlemesinde aktif görev alan eğitim koçları, öğrencilerin ayrıcalıklı bir öğrenim görmesini desteklemektedir. Meltem Eğitim Kurumları Ankara Keçiören'deki adresinde öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile etkili eğitim programları sürdürmektedir.

Meltem Koleji Tanıtım Filmi
Meltem Koleji İndirimleri
Meltem Koleji Yorumları
Devamını Gör
Meltem Koleji'nde Eğitime Bakış
Meltem Koleji Tanıtım Filmi
Meltem Koleji Galeriler
Meltem Koleji Yorumları

Meltem Koleji Kampüsleri

Meltem Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ankara Meltem Koleji Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 78 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara’ nın en köklü eğitim kuramlarından olan Özel Meltem Okulları olarak bizler, kurulduğumuz ilk günden bugüne, ülke...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Meltem Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum