fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Odtülüler Anadolu Lisesi

Özel Ankara Odtülüler Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Ankara Odtülüler Anadolu Lisesi Hakkında

Odtülüler Dershanesi olarak biz öğrencilerimize bire bir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program sunuyoruz. Öğrencilerimize evdeki ders çalışma odasında, nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek, öğrencinin yıl boyunca maksimum verimle ders çalışmasını sağlıyoruz. Değişen ve gelişen teknoloji çağında, gözlemlerimize ve tecrübelerimize dayanarak ve siz değerli velilerimizle de yaptığımız görüşmeler sonucunda öğrencilerin verimli ders çalışmamaları ve ders çalışma alışkanlıklarının olmaması gibi sorunlar yaşadığını gördük. Bizler kurum olarak, bu sorunların giderilmesindeki çözüm ortağıyız. Öğrencilerimizin düzenli ders çalışma alışkanlığı yok veya ders çalışıyor ama bir türlü istediği seviyeye ulaşamıyor ise yaz kampında 3-5 kişilik seviye grubu oluşturuyoruz. Bu seviye grubunda Döngülü şekilde konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları yanımızda yaptırarak eve, çalışma bırakmıyoruz. Peki öğrencinin evde yapacağı çalışmaları yanımızda yaptırmış olmamız öğrenciye neler kazandırır ? Öğrenci Evde yapamadığı, takıldığı soruda teknik destek alamazsa o gün o soru öğrenciye iş yaptırmayabilir. Biz bu sorunu, öğrenciye konu anlatımı yaptıktan sonra öğrenciyi eve yollamadan evde yapacağı çalışmaları (testleri ödevleri) yanımızda yaptırarak ilerlemesinde kesintisizlik oluşturuyoruz. Eğitim süresi boyunca öğrenmeyi ve çalışmayı yani verimli ders çalışma alışkanlığını oluşturuyoruz. Öğrenci 7.sınıftan 8.sınıfa gecen bir öğrenci ise 7.sınıf eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Ve 8. Sınıftaki 1. Teog konularının matematik fen ve İngilizce 3 ana ders programını tamamlayıp yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor. Öğrenci 10.sınıftan 11.sınıfa gecen veya 11.sınıftan 12.sınıfa geçen bir öğrenci ise 9. Ve 10.sınıftaki (yani ösym sisteminin ygs kısmını ) 3 ana derste eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor. Çocuklarınız evde sizin, kurumumuzda bizim çocuklarımızdır. Bu güvenle yola devam etmemizi temenni ederiz. Sayın velilerimize saygılarımızı sunar. Sevgili öğrencilerimize başarılarının devamını dileriz.

Duyurular ve Etkinlikler

 • AK

  Mehmet abinin yemekleri muhteşem , odtülüler evimizz :))yemek çok lezzetli olunca dayanamayıp fazla kaçırınca yemeği kg alıyoruz :(

 • DB

  Öğretmenlerimiz çok enerjik ve tenefüs aralarında bile bizlerle çook ilgileniyorlar :)

 • sg

  Geçen sene mezun oldum kurumunuzdan. Disiplinli çalışmaya o kadar alışmışım ki bunun faydasını üniversitede de gördüm. Buraya kadar gelmem de emekleri olan hocalarıma çook teşekkür ederim. Onların desteği, hırslandırmalarıyla hiç bir zaman pes etmeden umutsuzsuzluğa yer yermeden çalışmamı sağladılar. Sınırsız etüt imkanlarıyla desteklemelerini de es geçemeyeceğim. Erken yat erken kalk sloganıyla bizimle beraber kalkan hocalarım sizleri unutmayacağım . iyi ki ODTÜLÜLER :)

 • ŞA

  Güçlü eğitim kadrosuyla çocuğumun dersine çok yardımcı olmuştur kurumunuz..Destekleriniz için bir kez daha teşekkürlerimi sunarım..

 • Bu okulda benim gördüğüm canla başla , çok ciddi bir emek ve özveriyle çalışan ; adalete ve etik duruşa çok önem veren , öğrencileri tek tek tek tanıyıp birebir ilgilenen , her zaman SAYGI ÇERÇEVESİNDE görüşmeye ve iletişime açık bir kurumdur...

 • AS

  Hangi yaşta olursa olsun çocuğunuzu gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz güçlü, güvenilir ve saygıdeğer bir kurum .. Bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum Odtülüler Eğitim Kurumuna ..

 • SD

  Başta Odtülüler Eğitimi tercih ederken verilen eğitimin niteliği haricinde özel bir nedenimiz olmamıştı. Ancak zamanla öğrencilerle ilgilenip , hocaların adeta veli hassasiyetiyle çocuklarımızı takip ettiklerini, bu konuda sürekli bilgilendirildiğimi gördükçe eğitimin kalitesinin sadece öğretmenlerin yeteneğiyle ilgili olmadığını anlamış oldum.Çocuklarımızın eğitimi ve genel davranışları değerine en az veliler kadar değer gösteren başka bir kurum daha görmedimm!

 • BB

  Odtülüler Eğitim Kurumuna çocuğumu yazdırdığım için çok memmunum. Kadrosu güçlü ve güleryüzünü eksik etmeyen çalışanları ile sıcak bir yuva haline gelmiştir. Her şey için teşekkürlerimi sunarım..

 • Odtülüler lisesinden yeni ismi ortadoğu FEN lisesinden geçen sene mezun oldum. Öğretmenlerimi çok seviyorum. gerçekten SADECE ders anlatmıyorlar aynı zamanda bir derdimize çözüm buluyorlar nazımızla oynuyorlar.cok guzel bir dört sen geçirdim. hocalarıma teşekkür ediyorumSıkı bir disiplin var. belki olumsuz gibi ama bence bu da olumlu bir sey, bide ödev yapmadan okuldan cıkartmıyorlar tembel arkadaslara duyurulur

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Odtülüler Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak No: 31 Kızılay Çankaya/ankara
0 312 963 0926
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum